0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (189 puan) tarafından
Sert zemine yüz üstü düştü koltuktan acil doktoru bişey yok dedi kafasında sıyırık var deride film çekmediker 3 saattir acildeydık eve yeni geldil bebeğime bişey olmaz dimi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkide çok düşüyor canim kusması yada gözlerde kayma yoksa korkma
(189 puan) tarafından
Doktor gözlerine baktı kusma hiç olmadı ama ben çok endişeliyim hala yüksekti biraz düştüğü yer
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Maalesef oluyo böyle şeyler canım Dr görmüş,korkma sakin kal ki bebeğinde korkmasın
(189 puan) tarafından
Evet ama tomografi çekmediler o yüzden aklım kaldı  biraz
0 oy
(13,102 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun 
(189 puan) tarafından
Teşekkür ederim csnım
0 oy
(1,785 puan) tarafından
İlk 2 saat içinde belirti veriyor olsa boşuna radyasyon alsın istememiştir çocuk çabuk belli eder zaten bir sıkıntı olsa kusma burun kanaması gözlerde kayma
(189 puan) tarafından
Hiç biri olmadı çok şükür
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım korkma kötü bir şey olsa doktor göndermez 
(189 puan) tarafından
Dimi inşallah canım
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Takipte kal yinede canıö benim doktorum 50 cm üzerinde bir yeden düşerse kork demişti çok geçmiş olsun 
(189 puan) tarafından
50 cm den yüksekti
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Kaç aylık? 2 gün benimde bebeğim düştü 3 aylık nasil düştüğünü görmedim sadece kutt sesinden ve aglamasindan anladim koşarak hastaneye götürdüm çok şükür bisey çıkmadı doktor ısrarla sordu neresine düştü diye fakat görmediğim için daha detaylı kontrol yapıldı Kafa üstü sert zemine düşmediği sürece tedavisi var ertesi gunu 4 hastaneye daha goturdum hepsinden temiz raporu alınca içim rahatladı doktor bisey yok demiş bugün gözlem altında tut uyurken yanından ayırma ve kesinlikle sirt üstü yatırma emzik verme nefes alıp verislerini kontrol et
(8,937 puan) tarafından
Ayrıca nasıl tomografi cekmediler onu cektirmeleri gerekiyor her ihtimale karşı için rahat edecekse başka hastaneye gotur o tomografinin çekilmesi sart
(189 puan) tarafından
6 aylık  yüz üstü düştü çocuk doktoru ile irtibattayım şu anlık bebeğimin durumu iyi. Tomografi istedim ama radyasyon çok ve durumu gayet iyi gerekli görülen durumda yapılır dedi 3 saat sonra farklılık görürswm çekerim dedi 3 saat sonra da iyiyidi eve geldik

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 265 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bidibidibidi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
0 oy
6 cevap 150 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 241 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (219 puan) tarafından soruldu

381,129 soru

11,410,181 cevap

34,948 kullanıcı

...