0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (160 puan) tarafından
Kızlar 4 gündür bizlerle igrasiyorm 26 yaşındaymış ilk defa saçıma bit girmiş ilaç kullandım şampuan kullandım sabah taradım sadece iki tane sirke tek çıktı bit çıkmadı ama kaşınıyor hala bugün baktım büyük oglumdada yumurtaları var hemen berbere götürüp sıfıra vurdum ilacladm yıkadım bende mi kessem saçımı çok seviyorm bana kel yakışmaz eşim gel keseyim üzülürüm dedim dedi bende kel edecem beraber kel gezeriz diye motive etti ama kel çok çirkin olacam bu bizlerden en hızlı nasıl kurtulabilirim 

10 Cevaplar

0 oy
(6,219 puan) tarafından
Günah bacım saçını sıfıra vurman
(6,219 puan) tarafından
Uzunluk derken çene kısmından bağlanmasi gerekicek kadar uzuuun olmali
(4,210 puan) tarafından
Neden günah? Böyle bir ayet var mı?
(692 puan) tarafından
Ense gözükmesi günahmış bende okumuştum erkeğe benzemeyelim diye
(4,210 puan) tarafından
E saçları toplayınca da ense gözüküyor :D
(3,470 puan) tarafından
Kadının erkeğe erkeğin kadına benzemesi haram olduğu için kadının saç kazitmasi günahmış ve belli Bi boyutta olması gerekiyomus
-Reklam-
0 oy
tarafından
Berberi uyardinmi peki bit konusunda
(160 puan) tarafından
Evet canm hatta diğer oğlumunkinede bakmış bu dada var demiş onuda sıfıra vurmuş
tarafından
Tez zamanda geçer inşallah çarşaf yastık yorgan ne varsa  temizlemen lazim
0 oy
tarafından
Kapalımısın pekı
(160 puan) tarafından
Evet carsafliyim
tarafından
Gaz yagı denedınız mı bıt ıcın
(160 puan) tarafından
Yok nerde bulabilirim ama hamileyim 18 haftalik sorun olurmu
tarafından
Valla sorun olurmu bılmem benzılıklerde var hemen dokuyor bıtı
0 oy
(8,152 puan) tarafından
Linçkenmek istemiyorum ama Sinek ilacı sıksan tarasan kesmene gerek kalmayacak birde gaz sürülüyor tarıyorsun. 
(160 puan) tarafından
Sinek ilacı cok kötü kokmuyor mu hamileyim 18 haftalik
(8,152 puan) tarafından
Bilmiyordum canım hamile olduğunu zararı olabilir
0 oy
(816 puan) tarafından
Yanlış hatırlamıyorsan bir su vardı dökünce saç rengi açılıyordu. Oksijenli su. Ondan döküp biraz bekleyip yikayin tekrar boyatmanız gerekicek ama. Yada boyatın kesmek istemiyorsanız.
(160 puan) tarafından
Hamileyim canm 18 haftalik olur mu ki
0 oy
(991 puan) tarafından
Canım ben küçükken annem gaz yağı döküp kafama poşet geçirdi yarım saat kadar bekledim 

Sonra banyoda eğilip saçımı sirkeledim bütün bitler döküldü

Ondan sonra hiç bit görmedim 

Biraz tehlikeli ateş falan uzak durmak lazım 
(160 puan) tarafından
Kız hamileyim korkuyorm herseyi kullanmaya geçen doktor bi ilaç yazdı kullandım banyoda nefessiz kaldım can verecektim o kadrki nefes kesen bi kokuydu saçımı yıkayan kadr dua ettim bitsin diye
(991 puan) tarafından
Valla canım ne denediysek gitmedi tek çözüm buydu
Hamilesin bir zararı olur mu onu bilemiycem
Başka bir çözüm bilmiyorum maalesef
0 oy
(92 puan) tarafından
Eczaneden ilaç al tek çözümü o.ilacla yıka içindeki tarakla tara o tarakla taramazsan çıkmaz 
(160 puan) tarafından
Yaptım canm iki kutu bitirdim o taraftan 2 tanede kırdım taraya taraya
(92 puan) tarafından
Birisi yapsa senin için daha iyi olur.birde eğer eşin boyaya izin veriyorsa boya komple boyada çözüm oluyor
0 oy
tarafından
Canm oglani  0 furdurdnda  o makina ile olanda  bitlenck  adamin  haberi varmi  bitli oldgnudan
(160 puan) tarafından
Tabiki var canm gider gitmez söyledik dgerinede bakalım dedi baktı  bundada var deyip onuda sıfıra vurdu ben 3 e vur dedim ama olmaz en temizi öyle dedi
0 oy
(122 puan) tarafından

Ne kadar etkili olur bilmiyorum ama 2-3 gün önce vazelini arastiriyordum saça iyi gelir mi diye. Ve maddelerden birinde içinde petrol olduğu için bit sirkeye iyi gelir diye yazıyordu. Benmari usulü eritip komple saçınıza sürün diye yazıyordu. Faydası olur mu bilemem ama denemekten ne kaybedersin ki ? Saçlarını kestirmenden iyidir bence dene derim canm karar sana ait .

0 oy
(688 puan) tarafından
Bacım bak şimdi bit ilacı şampuanı aş bir güzel yıka köpüklü şekilde 5 dk beklet kqfanda durula. Sonra zeytinyağı sür kafana bir tarakları var ya onlarada ip bağlayarak iyice sıkılaştır dişlerini saçını tara tara tara her yerini tara sonra tekrar şampuanla 1 2gün tekrarla 
(160 puan) tarafından
Safol canm deniyecegim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 122 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 765 göst.
19 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 101 göst.
1 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde melike03 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 296 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı

...