0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Dün anneme gittim iş nedeniyle eşimle bu aralar bi araya gelemedik sabaha karşı gelip öglen kalkıp işe gidiyor annemdeyken aradı özel olarak bişey istedi açık açık anlatmıyım işte anlayın çok tuhafıma gitti sonra kızdım ona haklı mıydı bilmiyorum ben mi abarttım özür dilemeli miyim bilmiyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(295 puan) tarafından
Allah'tan senden istemiş kız  boş bırakma bu kadar arayıp bişey istediğine göre umarım doğru anlamışım dir
(236 puan) tarafından
Bende sonradan kendime kızdım dogru anladın canım
-Reklam-
0 oy
(656 puan) tarafından
Kız nolcak kocan o senin heyecanlı olurdu niye kızdın ki adam aramış senden istemiş işte 
(236 puan) tarafından
Ne bilim bacım sonradan pişman oldum bi an saçma geldi bana
(656 puan) tarafından
Yok canım neden saçma olsun oda bı ihtiyaç ben senede 1 kere ablama giderim 20 gün ondada afedersin biraz açık olucak ama telefonla görüntülü olur eşimle yani bu çok normal
(236 puan) tarafından
Oda aynısını istedi ama annemler falan vardı çok zordu istedigini yapmam ama sonra düşündüm karısından istiyor sonuçta neden o tepkiyi verdim diye kızdım kendime
(656 puan) tarafından
Bence gönlünü al musait olduğun bı zaman ara eşini
(236 puan) tarafından
Aldım kuzum bugun kavuştuk kırgındı ama aldım gönlünü sadece oturup düşününce galiba eşimin haklı olduğunu anladım
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Adam senden istemiş bunda kızıla ak ne var.ki anacim
(236 puan) tarafından
Belki ben alışkın olmadığım içindi o tepki ya bende bilmiyorum
(1,072 puan) tarafından
Valla evlisin canım her yol mübah adaminda hakkı diye düşünüyorum eşiyle konuşmayacak ihtiyaç gidermeyecekse napacak bu adam
0 oy
tarafından
arayip gonlunu alabilirsin.. yani benim icinde hos degil ama kizmak da onlari itmek oluyor malesef ki
0 oy
(154 puan) tarafından
Seni özlemiş işte :d jfjfjfjfj şimdi kırmızı paçalı bksey bul çek at bfndnfbfb
(236 puan) tarafından
Hiç gülecegim yoktu ya yok yok kavuştum bugun gerek kalmadı
0 oy
tarafından
Yani niye reddettinki normal seyler bunlar adam ozlemis demekki seni
(236 puan) tarafından
Haklısın kuzum belkide ben alışkın olmadığım içindi tepkim
tarafından
Yani canim istersen ara gonlunu yap
(236 puan) tarafından
Gerek kalmadı kuzum kavuştuk bugün aldım gönlünü ama oturup düşününce eşim haklıydı sonuçta arayıp benden isticek
tarafından
Oyle canim♥️
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Kız kimden isteyecek adam karısı sensin senden isteyecek tabi adamı ne azarliyon insan romantik birşeyler der Allah seni yapmasin
(236 puan) tarafından
Ne biliyim bacım normalde öyleyimdir telefonda alışkın olmadığım için verdim galiba o tepkiyi
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ben dilemezdim sonuçta annemlere gitmişim ve ortam müsait degil eve gelmemi beklesin bir zahmet 
(236 puan) tarafından
Sonunda dogru yorum üstelik gündüzdü
(1,043 puan) tarafından
Millete şaşırdım doğrusu evde olsan musait olsan da yok desen git özür dile derim ama yol yani
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Bence normal kızman yanı onu istemek yerıne uykusundan feragat etsin. Ben telden böyle seylee istenmesıne karsıyım. Gizlilik açısından guvenlı bulmuyorum. 
0 oy
(409 puan) tarafından
Bunda garip bişey yok ki kadın da isteyince dile getirmeli erkek de müneccim değilsin . He ben başkasının evinde rahat etmem o ayrı ama en doğal hakkı yani tepki verilcek bidurum değil..
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Tabiki abatmissin özür dile tuhaf bı durum yok benim adam istese koşarak giderim peşine adamı mutlu etmeyi seviyorum napim
(236 puan) tarafından
Diledim tabiki kuzum aldım gönlünü normalde bende mutlu ederim ama telefon olunca tuhafıms gitti
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Bekleyebilir acelesi neymis, hiç sevmem öyle şeyleri
(236 puan) tarafından
Tabiki bekleye bilir ama işi nedeniyle zor bir araya geliyoruz ondan zaten vicdan yaptım
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Gidip vereydin sende o zamn kızz 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Eşiniz sizi özlediği için azar işitmiş anladığım kadarıyla.Bence özür dileyin 
(236 puan) tarafından
Diledim canım aldım gönlünü sadece telefonda istemesine şaşırdım çünkü alışkan olmadığım bi durumdu

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 686 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde nehir2020 (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 341 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu

380,112 soru

11,379,325 cevap