0 oy
78 göst.
Aile kategorisinde (696 puan) tarafından
Bebeğim 5 aylık olacak ayın 5inde... sebebsiz diyorum çünkü gerçekten bir sebeb bulamıyorum karnı tok altı temiz gazı yok duşunu almış mis gibi öyle bir ağlıyor ki 5 mahalle öteden duyarsınız göz yaşlarıyla ağlıyor uyutayım diyorum kendini ordan oraya atıyor balık gibi kucakta gezdiriyorum ağlıyor sallıyorum ağlıyor yatırıyorum ağlıyor tırnakları uzamış yolmadığı yerim kalmadı yüzüm boynum çizik içinde. Ben nasıl başedicem bu cocukla bebek bu ağlar demeyin nolursunuz vallahi tuhaf ağlıyor ya sinirlerim alt üst oldu artık

3 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Diş olabilir baktın mı
(696 puan) tarafından
Yani bakıyorum ama anlamıyorum ki damakları normal gibi duruyor ateşide yok
(7,447 puan) tarafından
Ateş olcak diye bişey yok salya vs varmı ya da eli hep ağzında mı
(696 puan) tarafından
Salya 2. Ayda başladı ellerde 3. Ayda vallahi dişşe çıksın artık eğer değilse diş zamanını düşünmek bile istemiyorum
(7,447 puan) tarafından
Calgel, tetagil vs kullan diş dönemi kolay bir dönem değil ağrısı oluyor kaşınıyor vs rahatlatman lazım
(696 puan) tarafından
Doktora götürsem gülermi bunun için
-Reklam-
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Büyük kızım öyleydi sonra annemlerin orda eski bir imam vardı ona götürdük rahmetli alıp dua okumasiyla çocuk uyudu gitti kucağında çok nazara gelirdi kızım her aglamasinda ona giderdik duasını eder sakinlesir gelirdik 
(696 puan) tarafından
İnan bende hergün hergün okuyorum nazara çok geliyor biliyorum dualarla geziyoruz hep ama elimden başka bişey gelmiyor ki okumaktan başka
(4,983 puan) tarafından
Allah a emanetler yavrularımız
Cokta açık renkler güzel giydirme madem
(696 puan) tarafından
Benimki birde arsız evde bana kök söktürüyor dışarı çıkıyoruz başlıyor agulamaya gülmelere milletin gözünü üstüne alıyor. Biri laf atsın gülüyor hemen. Bebek arabasında durmaz illaki kucakta bende temiz hava alsın diye çıkarıyorum onu yoksa vallahi çıkarmıycam evden
0 oy
(11,076 puan) tarafından
İlk çocukta bi gece böyle sabaha kadar durmadan ağladı ama nasıl bişi anlarsın işte çok fena. Eşim de gece çalışıyo. Sabahın 6sında aldım çocuğu gittim eşimin çalıştığı yere. 5 dk bile sürmedi uyuması. Ondan sonra benzer durumlar olduğunda diğer çocuklarda da, ya eşime verdim ya kendim dışarı çıkardım ya da balkona falan. Hava alınca sakinleşiyo benimkiler. Sen de dene bunu. He bi sıkıntısı da olabilir iyice kontrol et vücudunu saç falan dolanmış olmasın bi yerine, diş ya da gaz sancısı da olabilir, karnını kontrol et sertçe şişlik varsa kabız olmuş olabilir, korkmuş olabilir oku bebeğine bol bol. He bi de atak dönemi olabilir. Ay her şey olabilir ya bebek işte zor yaa :(
(696 puan) tarafından
Dışarıya hergün çıkartıyorum neredeyse aksatmadan gelişimi için iyi demişti doktor
(11,076 puan) tarafından
Hayır hayır gündüz için demiyorum ben. Ağlama krizi tuttuğunda çıkar dışarı bi 10 dk bile yeter. Bi dene sakinleşirse bana da haber ver olur mu :)
(696 puan) tarafından
Aa onuda denedim gece dışarı çıkınca korkuyor sıpa :(
Ama balkona çıkıyoruz biraz iyi geliyor
(11,076 puan) tarafından
O zaman yol belli balkona koşacaksın :))
(886 puan) tarafından
Benimkide 7 kilo civarı 4 kullanıyorum bacaklarında iz yapıyor 3 numara

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 234 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Alya.1 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 193 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,105 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,161 soru

11,380,680 cevap

34,871 kullanıcı

...