0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Cevremdekiler devlet okulları alıyor diyor sizce alırlarmı oğlumu 4 yaşına girdi özel okular çok pahalı devlet alırımı

19 Cevaplar

+1 oy
(7,447 puan) tarafından
Almaz tabi daha minik 
(118 puan) tarafından
Ama anası sınıfı zaten
(9,623 puan) tarafından
Koz artık 4  yaşı bırak 3 yaşı bile alıyorlar açılan postları görmedin mi hiç
(7,447 puan) tarafından
Valla ben göndermem oyun yaşı okul yaşı değil bu yaşları geri gelmeyecek
(9,623 puan) tarafından
3 değilde 4 yaşında bende göndericem orada da oyunlar etkinlikler yapılıyor sinema günleri oluyor falan  4 saat biley değil vakit geçirmiş olur
-Reklam-
+1 oy
(3,823 puan) tarafından
3 yaş almaya başlıyorlar 
(118 puan) tarafından
Her hangi bir ücret çıkarıyorlarmı
(3,823 puan) tarafından
Yarım gün ücretsiz ama tam gün ücretli kreş gibi ama daha az veriyorsun.
+1 oy
(3,163 puan) tarafından
Alıyorlar tabiki kızım 2019 temmuz doğumlu kayitini yaptiridk bile 
(118 puan) tarafından
Ne kadr bir ücret çıkarıyorlar
(2,896 puan) tarafından
Paparyasever,adrese çıkan anaokuluna mi kayıt oldu kızın acaba, bişey sormak istiyorum da bu konuyla alakalı
(3,163 puan) tarafından
1250 aylık ödeme istediler . Ekstra peçete yemek falan hiç birini vermiycez sadece para o kadar. Canım ben baktım da yaş küçük olduğu için adrese okul çıkmadı. Ben kendim yakınındaki tüm okulları aradım 4 yaş kabuk etmediler sadece bir tanesi kabul etti o da 800 metre uzakta
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Daha okul çağında değil canım oyun çağında
(118 puan) tarafından
Ana sınıfı oyun oynasın diye
(1,785 puan) tarafından
Canım benim annem anasınıfı öğretmeni ve küçük 5 yaşında en küçükleri onların ben bazen yanına giderdim küçükler uyum sağlayamıyor onlar ders gibi onu boya bunu yapıştır yapıyorlar okuldan bir adım önce. İstersen imkanın varsa oyun grupları var hem yaşıtları var ama her gün değil işte maalesef
0 oy
tarafından
Kaç doğumlu tam olarak
(118 puan) tarafından
2019 doğumlu özel okular çok pahalı
tarafından
E devlette baktınız mı benimkide 2019 Mart doğumlu ben sübyan kursuna düşünüyorum ama e devlette anasınıfı okulu çıkmıştı bence bir bakın
(7,743 puan) tarafından
E devlette nereye bakılıyor tam olarak
tarafından
E-devlete neyazinca cikiyo , bulamadım da
(12,494 puan) tarafından
İlköğretim okulları adrese göre okul kayıt sorgulama
0 oy
(1,016 puan) tarafından
4 u doldurduysa aliyolar benim bildiğim kadarıyla.Ben 5 sene önce ilk anasınıfında özele vermek istemedim çok hasta olur düzenli gidemez diye 4 yaşını doldurmuştu devlete aldılar sonraki sene iyi bi anaokula vermistim sistem değişmemiştir heralde
0 oy
(659 puan) tarafından
Benım oglum 4 yasında iken aldı devlet okulunda kı anaokulu hıc sorun cıkarmadı ekstra bısey ıstemedı oglum temmuz 2017 dogumlu 2 sene once aldılar yani ama suan degıstımı sistem bılemem ama 5 bucuk yasında ki cocukları suan 1 e aldıklarına gore 4 u anasınıfına da alırlar benve hala 
(118 puan) tarafından
Ne kadr bir ücret çıkarıyorlar
(659 puan) tarafından
O zaman aylık odeme 120 tl falandı ama bıldıgım kadarıyla artık devlet anaokulu bedava parasız ayrıca burada boyle herkes farklı bısey soyler neden en yakında kı okula gidip sormuyorsunuz kayıtlar ıcın de baya geciktiniz cunku yastan alsalar da kayıtlar dolmus olabılır bence okuldan gıdıp bilgi alın ama yas konusunda sorun olmaz 2 yıl once oglum anasınıfına basladıgında 4 e gireli 2 ay olmamıstı daha aynı sızın kı gıbı yanı bu yıl da 6 yasında zorunlu 1. Sınıf cıktı sizinkini anaokuluna alırlar
0 oy
(2,203 puan) tarafından
Alıyorlar burdan kankam ciğerim kardeşim var onun oğluşunu aldilar 2020 doğumlu 3 yaşında 
(118 puan) tarafından
Ne kadr ücret çıkardılar saat kaçtan kaça
0 oy
(48,695 puan) tarafından
aliyormus sanirim sor
0 oy
(281 puan) tarafından
Alırlar canım sen sor okul ücreti kalktı diye biliyorum verdiğiniz para okul bağışı olarak yatıyor eğer anaokuluna başlarsa sadec malzeme alırsın onlar veriyor liste zaten 
0 oy
(393 puan) tarafından
Almaz diyenler neye gore soyluyor anlamadim.Eylulde 4 yasina girecek oglum devlet anaokuluna yazdirdik istanbuldayiz.aile birligine 3000 tl odedik biz de.e devlette kayit cikmiyor ama okul listesinde adimiz vardi.
(497 puan) tarafından
2018 Kasım doğumlu kızım e devlette kaydı çıktığı halde almadı Ekim bir desen almam Eylül sonuna kadar alırım dedi MEB aradık almak zorunda dedi bidaha gittim böle böle diyor dedim bir sürü şey zirvaladi almadı 1 Eylül'de bidaha gel bakalım dedi bidaha gidecem bakalım neolcak
0 oy
(736 puan) tarafından
Devlet okullarinin bazilarinda 4 yas sinifida iluyor bende honderdim yemk ucreti verdim sadece 
0 oy
(224 puan) tarafından
Eve yakın devlet okuluna kaydınızı yaptik.oglum 2019 doğumlu.daha bı ücret ödemedik.oglum ayak uydurur inslh
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Benimki 26 temmuzda 4 yaşını doldurdu şuan anasinifina kaydı yapıldı. 4 Eylül'de baslayacak okula
0 oy
(212 puan) tarafından
Bn 3 buçuk yaşında küçük yaş grubuna gönderdim devlete. 4 buçukta da yine gönderdim. Yani sadece anaokulu olan okulllar yaş grubuna göre alıyorlar arastirabilirsin. Ya da telle ara sor
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Kontenjan varsa alırlar tabi
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bizim burda 3.5 bile alıyolar komşu verdi bende yazdırdım kızımı 4 yaşında 2 ay sonra 4.5olacak
0 oy
tarafından
Bizim burada 55 aylık şarti var malesef
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Okula sor bizim burda 4 yas ogretmenj var mesela ben verecektim ekimde 4 e gircek nasip olmadi tayin cikti

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 153 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
0 oy
16 cevap 444 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde prensbioglum (250 puan) tarafından soruldu

380,270 soru

11,385,380 cevap

34,885 kullanıcı

...