0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde (263 puan) tarafından
Hep baba dedi hiç ağzından anne çıkmadi ben çok üzülüyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(8,288 puan) tarafından
Kaç yaşında 13.5 aylık kızım da hep baba diyor :)) 
(263 puan) tarafından
21 aylık olacak canım
(4,170 puan) tarafından
14 bucuk ayda nenne dedi benim oglanda sonunda:)) ama baba agzindan hic dusmez:)) kizim 11 aylikkn baya kendi ismini  anne baba mama meme dede dayi ayse nina diodu nisaya. Her cck farkli
(221 puan) tarafından
2,5 yaşına girecek. Ben çalışıyorum nenesi bakıyor. Oğlum bana anne demiyor nene diyor
-Reklam-
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Benimki bana aba diyo eşşek sıpası anne diyorum aba diyo bide sırıtıyo oyun geliyo artık ona
(263 puan) tarafından
Babası anne de diyo annem diyo anne de yok demiyo ben çok üzülüyorum ya
(2,387 puan) tarafından
Aman niye üzülüyorsun yakın zamanda der bıkarsın bile
0 oy
tarafından
1 buçuk yaş oldu yeni anne diyor kızım 
(263 puan) tarafından
21 aylık benimki doğduğundan beri baba diyo
(8,288 puan) tarafından
Uyuuuuuuı
0 oy
(762 puan) tarafından

Bızde de ay ı durum gece yatmadan önce bır kaç kelıme alıstırma yaparız anne dıyorum baba dıyor anne dıyorum kızıyor bu sefer babam dıyor :D normal yani benı de üzüyor ama yapacak birsey yok 

(263 puan) tarafından
Agliycam
(762 puan) tarafından
Ben çok ağladım elbet der. Alt kat komşum kızımla aralarında 1.5 ay var Zeyneb kızım daha buyuk cocuk anne diyor benım içim gıdıyor bızım inatçıda bana bakıp baba dıyor
0 oy
(10,925 puan) tarafından
Kızım 2.5 yıl abla dedi bana
(263 puan) tarafından
Ya az önce onu düşündüm diyom çok genç durduğum için çocuk bile tanıyamamistir gazjzjzjsjsjjs ya  çok güldüm 2.5 yıl bide
0 oy
(409 puan) tarafından
Benimki de 1 ay sonra 2 yaşında bi anne dedirtemedim ya arada aplayımca diyor da normal günde baba diyo bana kolayına gidiyor heral :))
0 oy
(117 puan) tarafından
Mutlaka söyleyecek merak etme :) Allah'ım evlatlarımızı korusun inşallah ama anne diye diye başını ağrıtacak 
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Der canım uzulme. Oğlum ilk dayı yenge dedi benim anne babadan önce. Sonra baba dedi. Ben de çok üzülüyordum kendimce. 19 aylıkken anne deneye başladı şimdi de dilinden dusurmuyor. İki lafından biri anne :) hatta annecim diyo. Biz hep baban diye bahsediyoruz ya onlar için gün boyu . Ama önünde bize anne ya da annen diyen yok. Ondan geç öğreniyorlar onu. Üzülme 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
18 aylik kizim hala anne demiyor ama bütün kelimeleri diyor babasının yanında anne diyormuş guya eşim diyor ama yersen tabi :)))
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Kullanıcı adınla tam olmuş soru :)
(263 puan) tarafından
Ajahhaah
0 oy
(212 puan) tarafından
Bnmkide 18 aylık o da anne demiyorum. Abla yerine bla bile diyor dede diyor baba diyor gol diyor ama anne demiyor 
0 oy
(1,733 puan) tarafından

Benimkisi de bana eminem diyo :):):)

0 oy
(1,468 puan) tarafından
Kızım 1 yaşında ben anne dedikçe babaa diyor. Artık alıştım. Fotoğraf çekinirken bile 2 kareden birinde babasına hayran hayran bakar 
(263 puan) tarafından
Beni bile üzdü ya sjjssj
(1,468 puan) tarafından
Ben alıştım sanırım. Babasına bakışları ile bana bakışları arasında 7 fark çok belli :)))
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Benim oğlum 18 aylık oldu yenj anne dedii. Kızım ztn anne demezdi.ya abla ya yenge yada ismimle seslenirdi. İlk çocuktu ev içindeydik evdekiler yenge derdi oda yenge derdi babamlara gidince yada onlar gelince abla derlerdj kızımda abla derdi eşim ismimle çağırır oda ismimle cagirirdi çok nadir anne derdi ztn kimse kızım olduğunu bilmezdi halada kardeşim saniyolar 7 buçuk yaşında:)
(263 puan) tarafından
Ahhaah niye ya neden genç misin
(7,952 puan) tarafından
O kdrda küçücük değilim ama masallah yaşımı göstermiyorum:)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 120 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 239 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,292 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 446 göst.
0 oy
14 cevap 191 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mrvcckg (115 puan) tarafından soruldu