0 oy
139 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (721 puan) tarafından
Kizlar özür dilerim sorum için,  vajina kokusunu yok edecek ilac kullanan bilen var mı? Kaşıntı, akıntı vs. yok, sadece koku oluyor

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence ilaca gerek yok her gün yıkayıp temiz tutulursa koku olmaz 
(721 puan) tarafından
O bölge temizliyine çok dikkat ederim aslinda. Enfeksiyon ola bilir doktora görunmem lazim ama bu aralar gidemem doktora. Daha önce hiç böyle bişiy yaşamadimSeryan Doğumdan sonra böyle oldu
tarafından
Tanıdık eczaneniz varsa onlarda Yardımcısı olu doktora gidemiyorsanız da öyle önlem alın Allah korusun
(4,197 puan) tarafından
Canım yeni doğum yaptıysan hormon değişikliklerinden flora bozuluyor. O yüzden de kısa bir süre koku oluyor
(721 puan) tarafından
Hepinize teşekkur ederim kizlar eczaneye sorucam, temizleme jelide sipariş verdim bakalim işe yararmi
(4,197 puan) tarafından
Bu arada Ben Sebamed in jelinş kullanıyorum yıllardır. Baya memnunum.
-Reklam-
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Bunun yikanmayla alakası yok birebir aynı şeyleri yaşadığım için yazmak istedim, enfeksiyon vardır bendede oluyordu ve bu durum beni çok rahatsız etmişti kadın doğuma gittim anlattım bana bir tane toz verdi suya koyulup icilenden bide mixovul diye fitil verdi 7 gün kullanıyorsun cinsel ilişkiye girme onu kullandığın sürece bu şekilde kurtulmuştum uzun suredir tekrar etmedi banyoda sabun felan kullanma ve iç çamaşırlarını ayrı yıka yumuşatıcı asla kullanma ve çok dar olmasın iç çamaşırı.
(721 puan) tarafından
Evet canim bende aslinda çox dikkat ederim temizliyime. Doktorumdan telefonda sordum enfeksiyon söyledi ama bu aralar gidemeiyorum doktora. Deniycem teşekkur ederim
(1,045 puan) tarafından
Suan Bende de ayni durum var tabi eşlik eden nedenlerde dahil doktora gideceğim sakin jel falan ayıptan yıkama ben boş su ile içini yıkıyordum düzlesme oluşmuş dedi doktor içini sakın yıkama diye uyardi
(721 puan) tarafından
Öyle mi ben temizleme jeli sipariş verdim.
(7,924 puan) tarafından
Sebamed intim yıkama jelini al diğerlerine bak güvenme.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 352 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 478 göst.
0 oy
5 cevap 617 göst.
10 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ahsen61 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 261 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,161 soru

11,349,794 cevap

34,815 kullanıcı

...