0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından

Kızlar bu değer tehlikeli mi 

image

5 Cevaplar

0 oy
(105 puan) tarafından
Kızlar bilen yokmu
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Evt fazla çıkmış.
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Çok aşırı yüksek değil 2 saatin sonucu ne çıktı biraz diyetine dikkat etmen gerekiyor doktorun diyet listesi verir muhtemelen
(105 puan) tarafından
Ama 2 saat geçince eve gelmiştim bayılmak üzereydim baş dönmesi ter basması falan acaba ondan mı oldu yükseldi de
(2,722 puan) tarafından
Canım ben sağlıkçıyım bu test böyle yapılmaz ilacı içmeden önce alınır ilacı içtikten sonra 1 saatte alınır sonra bir saat daha beklersin 2 saat olarak tekrar alınır ya eksik yapılmış ya yanlış yapılmış ama ilk saatte alınan yüksek çıkmış muhtemelen diyet verir
(105 puan) tarafından
Sonra almadı canım yarın sonucu göstermeye gidecem inşallah
(2,722 puan) tarafından
Eve geldim diyorsun bak acaba söylediler de sen mi yanlış anladın çünkü ben bu testin ikinci saatte alınmadığını hiç görmedim şimdiye kadar 4 farklı hastanede çalıştım kendimde bir gebelik geçirdim ve bu testi yaptırdım sadece 1 saatte alınıp bırakılan görmedim hiç gittiğin hastanede farklı bir uygulama varsa onu bilemem tabii
(105 puan) tarafından
Yok canım ben daha önce kızıma hamileyken de yaptırdım biliyorum iki kere alındığını ama üstüne basa basa sordum yok bir kere dedi gidebilirsin dedi bana o yüzden çıktım eve gelene kadar çok kötü oldum baygınlık geçirecek gibi oluyordum canım
0 oy
(999 puan) tarafından
Açlık iyide tokluk biraz yüksek çıkmış muhtemelen diyet başlatır 
(105 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Canm 50 gr bende yaptırdım 3 kere alındı benden böyle olmaması lazım bu yüksek cikandan sonra 1 saat bekleyip gene almaları lazimdi aşıl sonuç o olacaktı ikinci benim de yüksek çıkmıştı 3.normale dönmüştü sanmiyorum gebelik şekerinin olduğunu ben tabi doktor daha iyi bilir ama 1 er saat aralıklarla 3 kez aliniyo normalde
(105 puan) tarafından
Bende öyle biliyordum canım ama almadı ilacı içtikten sonra bir kere aldı bitti dedi
(1,739 puan) tarafından
Anladım cnm göster bakalım ne diyecek doktor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 114 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
21 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lapala (84 puan) tarafından soruldu

379,044 soru

11,345,426 cevap

34,810 kullanıcı

...