0 oy
164 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Benim iki görümcem var biri evli biri bekar evli olan uzakta oturuyor annesine geldi 2 tane çocuğu var biri 7 yaşında biri küçük neyse biz ilk geldiğinde gittik esimle oğlum oraya 7 yaşında ki çocuk öyle kıskanç ki bir görseniz benim oğlum da 3 yasında  gittiğik o akşam sürekli efe'yi sevmeyin efe evine gitsin falan filan böyle şeyler söyledi yani benim oğlum da küçük degil anlıyor üzülüyor sonuçta biz sonra eve geldik bana dedi ki asaf abim beni babaannemin evine istemedi git sen seni sevmiyoruz biz dedi ben hayir annecim abi seni çok seviyor falan filan geçistirdim. Ertesi gün oldu kaynanam geldi oğlumu almaya dedi zaten her zaman görmüyolar birbirlerini oynasinlar ben kaynanami uyardim dedim ban efe böyle böyle söylüyor üzülüyor dikkat edin tamam dedi aldi gitti. Sonra biz oraya gittik oğlumu almaya biraz oturduk orda evli olan bi tartisma cikardi bizim önümüzde annesine diyor sen asaftan efeyi koruyosun asafla ilgilenmiyorsun. Kaynanam da dedi ki annesi burda yok emanet çocuk senin oğlunda vuruyo ediyo korudum sana mi sorcam torunumu korurken ben yine konuya dahil olmadim 

Kaynanami severim ben asla dün gitmek istemedim oğluma böyle konuşuldu diye kaynanam yemin etti ölümü gör gel dedi güzel şeyler yaptım boğazimdan geçmez sizde yiyin. Kıramadım gittim amaan bir görseydiniz biz gittik evli olan tavır yapiyo birde bekar olan da bir tavirlar bi hareketler ne yüzümüze bakıyo ne konuşuyo sonra bi baktim görümcemin oğlu oğlumu dudağından öpüyor artık fıttırdım ama yeter yani dedim sahip çıkar mısın oğluna yani 2 gündür sesimi çıkartmıyorum istemiyorum gitsin sevmeyin öyle böyle diyo sustum ama dudağından öpüyor yani bu kadar terbiyesiz bi çocuk görmedim ben dedim çıktım geldim eve sonra kaynanam dedi ki bana kızım sen haklısın ama ben kızlarıma söz geçiremiyorum allah aşkına benim 2 gündür canımı yiyorlar sen onları evine davet etmemişsin ki ettim bu olaylar olmadan önce bize dediler ki evi boşver çay bahçesine gidelim ben dedim ki kim sana dedi davet etmedi işte evli olan dedi. Aradım evli olanı dedik ki ben seni arayıp sana eve hazırlık yaptım sen dedin ki biz çay bahçesine gidelim boşver evi bana dedi ki ben duymadim sen ciddi misin dedim direk seni aradim söyledim nasil duymadim neyse o ordan bağırmaya başladı kaynanam aldi telefonu kapadi. Sonra bekar olan görümcem beni aradı sen nasıl insansin yok yaziklar olsun sana neler neler eşim aldi direk telefonu elimden bu kız size ne yapti bu kadar dedi niye bu kızla uğraşıyorsuz sen niye araya giriyosun onlar tartisiyosa ablamla tartisiyo sen niye aradin şimdi dedi (bu görümcem de haftanin 3-4 günü bizde kalir oturur konuşuruz nisanli bana görümcesini anlatir gece saat 2-3 e kadar ben o saate kadar onu dinlar sabah 7 de kalkarim bana hep der ki kendi kardesime anlatamadiğim şeyleri sana anlatiyorum der. ) eşim dedi ki nasıl bi insan bi insan biliyo musun dedi senin kötü gününde yanında olan gece yarilarina kadar seni dinleyen senin hakkında kötülük düşünmeyen birisi ama sen senede 1 defa gördüğün ablan için ki ablan haklı olsa tamam diycem haksız olduğu halde arayip bu kiza çemkiriyosun benim karımı bir daha arama dedi kapadi. Sonra annesi bu gün aramış eşimi işte ablanlar senin numaranı sildi diyolar ki senin için bitti bizim için ya Allah aşkına söyleyin biz burda yanlış birsey mi yaptik lütfen ya 

1 cevap

0 oy
(2,704 puan) tarafından
Ben pek sizlik bisey goremesim canim ya iki eserekli bi araya gelmiş. Evli olan senede bir geliyorum diye ozel ilgi istemis sanirsin prenses oglu da veliaht oburu de gelen ablasindan gaz almis hic gitmeyecekmis gibi :) sen kaynananla iyi ol gerisini bosver yani gorumce elti kayin vs gereksiz geliyo bana cokta lazim değiller onemli olan atadir. Kocan da diyecegini demis. Ama belki bir kez daha davet edebilirdin bence
(52 puan) tarafından
Ben bir kere davet ettim geldikleri gün yarın bize gelin diye tamam dediler ertesi gün aradim hazirlik yaptim gelin dedim dedi boşver evi çay bahçesine gidelim. İşte olan eşime oldu eşim ailesine çok düşkün biri bu arada bekar görümcem de eşimden büyük işte annesine demiş eşimden için sildim onu bitti artık işim benle sırf beni savundu diye eşim ona üzülüyor çok
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 626 göst.
26 Şubat 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 350 göst.
0 oy
25 cevap 1,140 göst.
15 Kasım 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 254 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde Nasipseanne__ (103 puan) tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı

...