0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum 2 yaşında yarın sünneti var tavsiyeleriniz neler ne yapmam gerekir genel uyutulacak zor bi dönemmi nasıl daha kolay atlatılır

8 Cevaplar

0 oy
(12,990 puan) tarafından
Bizim sadece pipi yeri uyuşturularak yapıldı 6 aylıktı çok zorlanmadık şükür 10 güne kalmadan iyileşmişti 
-Reklam-
0 oy
(8,908 puan) tarafından
İlk çişini yaparken zor olcak biraz canı yanacak 2 3 güne tamamen iyileşir kremini her gün düzenli kullanirsan fakat keşke daha küçükken yaptirsaydin acıyı hissetmezdi o kadar  
0 oy
(7,377 puan) tarafından
bende istedim yaptırmak ama doktor kücük dedi 4 yaş dendi
0 oy
(53 puan) tarafından
Cnm bezliyorsan karton bardak al yarısını kes ağız tarafını tam sünnet yerine getir bezi öyle tak bez temas edince bir de ilk isediginde çok acıyor ağlıyorlar birde aç kalıyorlar yavrular geceden sünnetten çıkana kadar ve çıktıktan 2 saat sonra sıvı verebiliyorsun süt getir yanında meyve suyu sonra doktor eğer kabul ederse çubuk verirsin açikiyorlar kremini düzenli kullan ayağa kaldırma bu kadar rabbim askerliğini de göstersin inşallah 
0 oy
(118 puan) tarafından
Klipsli sunnet oldu 3 igne oldu 4 aylik oglum hic aglamadi sunneti bir haftaya gecti ama sıkınti yapmadi bebek oldugu icin ama sizinki harektli olacak insalah aglamaz
0 oy
tarafından
Karton bardak kurtaricim.onun dışında hemen iyileşiyor ilkgun biraz mızmız sona kurtulursun merak etme birde sargı bezi hiç koymadık biz yapışıyor yapisinca cikmasi çok acı veriyor cocuga
0 oy
(5,848 puan) tarafından
Bizim hiç zor olmadı çok şükür estetik dikişle yaptılar ağzına şırınga ile narkoz verdiler ama ameliyata giderken uyanıktı Ha ameliyatta uyanık mıydı değil miydi bilmiyorum soramadım çünkü belediye toplu sünnet yaptırdı çok kalabalıktı yoğundu o gün doktorlar acele ettiği için benimde aklıma gelmedi hiç nasıl anestezi ile yapıldığını sormak. Hastaneden çıkar çıkmaz sünnet külodu aldık giydirdim. Sen önceden al yıka dezenfekte et biz akıl edemedik mecbur alıp gydrdik hemen ama mikrop kapmadı çok şükür. İki üç gün kremlerini kullandım on güne iyileşti çişini yaparken de ağlaması olmadı. 4 yaşında bizimki. Seninki daha ufakmış bezin içinde daha çabuk iyileşir 
0 oy
(10,021 puan) tarafından
Lokal yapmiyolarmi canim ya cocuklarda naekozu atmak zor oluyo cok agliyolar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 135 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Efulim0713 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 165 göst.
7 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 461 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemmmi (92 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...