0 oy
639 göst.
Diğer kategorisinde (362 puan) tarafından
 kızlar kocamın gömleğini yıkarken para buldum unutmuş.bekledim aklına da gelmedi haftalardır.söylemesem haram olur mu diye düşünüyorum .söylesem alıp sigara içecek

18 Cevaplar

+1 oy
(6,340 puan) tarafından

Cebinde bulduysam benimdir :D

(6,512 puan) tarafından
Kesinlikle ahahah
(6,340 puan) tarafından
Beni ilgilendirmez unutmasaydi☺️
-Reklam-
+1 oy
(48,734 puan) tarafından
tek o parayla mi sigara icecek sigarasini iciyodur zaten evin ihtiyaci varsa al seninde paran ha ben olsam söylerdim 
0 oy
tarafından
O paradan haberi olmasa sigara içmicekmi bence söyle
0 oy
(697 puan) tarafından
O para harici cebindeki parayla sigara içmeyecek mi
0 oy
tarafından
:)) sigarayi ac da olsa icecegine gore :)) bir kez esije cebinden para ciksa bnmdir dediysen her seferinde soylemene gerek yook
(362 puan) tarafından
söyledim de o zmaan da kabul etmemişti .bunu da sigaraya verecegine bebdr dursun ihtiyaç karşılarım diyorum ama harammıl gibi de geliyor
tarafından
hee cebimde durani alamazsin dediyse o zaman haram oluyor evet..
(362 puan) tarafından
Yok ya öyle demedi zaten ben de cüzdanına hiç dokunmam .sadece makineye atma esnasında cepte para buldugum da söylemişti
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Ee simdi almiyo mu sigara? 
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Bulduğunu söyle ama vermem de benim oldu dersin 
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Söylerim ama asla vermem ben gördüm ben buldum banane der geçerim :)) 
0 oy
(7,809 puan) tarafından
Yani normalde ev ihtiyacini karsilamayan elinde olani sigaraya veren eve bakmayan bir adamsa soyleme ama yok bunun disinda dedigini yapan ihtiyavini karsilayan bir adamsa ztn borsey demez senki bu soruyu soruyorsan ztn belliki evin ihtiyacini karsilamayan bir adam belli jarca gitsin
(362 puan) tarafından
yok aksine ev adamıdır şükür . hiç bir şeyimixi eksik etmez
0 oy
tarafından
Kız aranızda helali haramimi mi var bunun ilk defa duyuyorum .ben bozuklara kadar alıyorum hergun cüzdana bı miktar para koyuyorum sukadar koydum falan diye hep tamam der .kasa bendedir biriktirdimi öyle saçma şeylere ara vermediğimi bilir.hic karışmaz yani .bence karı koca arasında helal haram davası yoktur diye düşünüyorum.herkesin görüşü farklı tabi 
0 oy
(409 puan) tarafından
Kız ne haramı ys çalmamışsın tövbe 
0 oy
(84 puan) tarafından

Yok canim niye haram olsun kocanın parası senindir.:)götür verme sakın aaa. Ama belki seni sınıyordur bilemem belkide unutmuştur

0 oy
(762 puan) tarafından
Aman bosver bulmuşsun at kenara ben oyle oyle 450 €yaptım
(362 puan) tarafından
haramsa bunu nasıl yaparım
(762 puan) tarafından
Neresi haram Allah askına eşinin parası demek senın paran demek
0 oy
(470 puan) tarafından
Canım saçmalama kocanın parası karısına haram değildir bu hırsızlık da olmuyor 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Ben diyorum eşime Artik benim :))
0 oy
(16,067 puan) tarafından
Bahanen çok saçma sigara içecek adam her türlü içer yani tabi ki de soylemelisin. 
0 oy
(124 puan) tarafından
Bana göre doğru değil, sonuçta her türü sigarasını içecek o adam, yani kendi açımdan söylüyorum içim hiç rahat etmezdi söylerdim, çünkü ihtiyacım olsa, istesem ztn çıkartır verir, neden izinsiz yapayım? 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 173 göst.
0 oy
12 cevap 419 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 510 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Antikor (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde Herseyhayallebaslar (121 puan) tarafından soruldu

381,099 soru

11,409,107 cevap

34,946 kullanıcı

...