0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Eşim pastanede çalışıyor dondurmacı çalışan bir kız telefonunu dondurma olan yere koymuş eşimde görmemiş ve kırmış yaptırcaksın demiş her neyse konuya gelim ben eve geldiler abim bizimle yaşıyor olayı anlattı laf arsında üslup var bu kız cok bağırdı ett dedi  geçende halı sahadki kız da çirkefleşebilirdi ama sakin kaldı dedi kolyesi kaybolmuş geçen gece maç yapmaya gittiler abim beni aradı maç yapmaya gidiyoruz dedi ve benim kızların da gitceğinden hberim yoktu hiç söylemedi 4 de kadar beraber dışarda durmuşlar dondurma yemeye gitmişler ve bana hiç kız lafı geçirmedi kimler var dedim biz bizeydik dedi şimdi abim böyle diyince bi bozuldu abim var diye ses çıkarmadım ama yarın hesabını sorucam sizce resmen bu saklamak değil mi ve dipnot geçireyim 7 ay önce başka bir iş yerindeki kızla beni aldattığını öğrenmiştim 2 hafta kadar yazışmışlardı ve benim bundan dolayı ona hiç bir güvenim yok ben kız çevresinden uzak dur iş harici kimseyle muhattap olma dedikçe tersini yapıyor kafayı yicem 

5 Cevaplar

+4 oy
(48,733 puan) tarafından
orda burda takılan liseli gibi evlendigini kafasi daha basmamis esinin 
(274 puan) tarafından
Maalesef çalışan tüm erkekler bekar ve onlara özenmeye çalışıyor kız olmasa o ortamda sesimi çıkarmam gitsin eğlensin ama kızlar oluyor ve benden saklıyor
(997 puan) tarafından
Şu cevaplarına hayranım ya :D
(48,733 puan) tarafından
shrina ❤️erkek erkege olsa da istedigi zaman cikamaz ki sana sormasi lazim izin de degil haber verir senin gönlün yoksa gitmez evlilik budur
-Reklam-
+1 oy
(8,385 puan) tarafından
Çok normal bir kere affetmişsiniz artık Eşinizin aklında hep şu düşünce var ben ne yaparsam yapayım bu kadın affediyor 

Üzüldüm adına gerçekten:((
(274 puan) tarafından
Geçen gece zaten bu yüzden tartıştık başka bir kız aynı iş yerinde istek atmış eşimin hesabı bende var gördüm kıza yazdım eşimede sordum ne alaka diye ben ne bilim git kıza sor engelli gitsin dedi bi tane müdür kadın var 50 55 yaşlarında ben hiç görmedim anlatıyorlar hep aralarında gırgır şamata olıyormuş sen kimseyle böyle muhattap olamazsın diyorum sadece benle değil tüm çalışanlar arasında oluyor diyo herkesle olabilir senle olamaz dedim
(8,385 puan) tarafından
Kaç yaşındasın bilmiyorum ama bu düşünceler ile ömür geçmez eşin belliki hovarda biri iyi düşün akıllı kararlar al yaşın daha da ilerlemeden kendini hasta etmeden sonuca bağla
(48,733 puan) tarafından
oo esin arsizligi ele almış önüne gecemezsin senden korkusu cekincesi yok
(274 puan) tarafından
7 ay önce cok kararlıydım ama ailem arkamda durmadı daha doğrusu annem 2 cocukla istemedi bekarlığımda olan mevzuları bahane etti evlerine gitmim diye bilerek kavga çıkardı gelme dedi mecbur affetmek zorunda kaldım 2 cocukla hiç bi yere sığamazdım oda cok pişman olmuştu güya ben ağlıyorum diye karşımda ağladı cok pişmanım bir daha olmayack diye yeminler etti şimdi o yolda olmasa bile bazı şeyleri hala brnden saklıyor kimseyle iş dışında konuşma dedikçe hep bi muhabbet cıkıyor karşıma
(762 puan) tarafından
Ben bunu anlamıyorum aldatan erkek ise kadın nıye aglıyor dimdik dur bakayım kö.. Pek bırsey yapıyor mj
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Abin kizli erkekli ortama eniştesini sokuyor. Birlikte takılıyorlar. O senden utanmıyor. Ama sen ondan utanıyor musun. Basardim yaygarayi
(274 puan) tarafından
Utanmak değil de sorunlarımı kavgalarımı kimsenin yanında yapmayı sevmiyorum
(48,733 puan) tarafından
ee yani abinin o ortama sokmamasi lazimdi asil abin gormeli kavgayi
(274 puan) tarafından
Yarın konuşucam şuan uyudular
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Benim olmadığım yerde eşimin kızlarla ne işi var !!  
(274 puan) tarafından
Milletin lafına uyuyor ama ben ona uymayı göstericem yarın
(472 puan) tarafından
Çok doğru  vallah
0 oy
(762 puan) tarafından
Ergenlikten çıkamamış gelişinşmi tamamlayamamış insan canlısı işte bosver ben oyle yaparım umrum bile olmaz cocuk degıl ya ne kafamı yorup duracam annesinin geliştiremediğini Malesef sen geliştiriyorsun. Karsına al soyle sen dunkunergen degılsın evlisin cocugun var karekter sız mısın ki orda burda eglenıyorsun de biraz uzerıne git baktın hala olmuyor boş tenekeyi boş bırak 
(274 puan) tarafından
Keşke 7 ay önce annem arkamda dursaydı da o zaman bıraksaydım
(762 puan) tarafından
Bu u bıldıgın için yapıyor zaten çalış para ın kazan o zaman anlar senın gidebileceğini
(274 puan) tarafından
Bunun için cocukların büyümesini bekliyorum bende ikiside cok küçükler şuan elim kolum bağlı
(762 puan) tarafından
O zaman takma kafana taksan bile belli ettirme yemın ederım arkadan kö. Pek  olur  umursama kaçan kovalanır bu nettir
(274 puan) tarafından
Bundn sonra öyle yapıcam kimse için artık kendimi üzemem

İlgili sorular

+3 oy
17 cevap 534 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 588 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Buket0606 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 284 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Filizsena (85 puan) tarafından soruldu