0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (2,126 puan) tarafından
Kızlar son 1 aydır. Gündüz vakitleri eşim gelsin güzel bir gece geçiririz diyorum tabi gün içerisinde oğlumun peşinde kosusturuyorum evdi iş ti. Akşam olunca bı yorgunluk çöküyor yatağa girip vakit geçirelim diyorum bı uyku basıyor anlatamam gündüz çıkan ateşim gece buz kesiliyor adeta gün içerisinde zorlanıyorum ailevi sıkıntılar var istemediğim bir yaşam koşulu hepsi haliyle etkiliyor paylaşmak istedim konusabilecegim bı dostum arkadaşım yok teşekkür ederim 

6 Cevaplar

0 oy
(413 puan) tarafından

Hepimiz öyleyiz cocuklaribuyiturlen ışıkları kapatıyorum bana da uyku bastırıyor yorgunluk stres falan :D

-Reklam-
0 oy
(7,072 puan) tarafından
Çoğumuz aynı şekildeyix bence.
0 oy
(770 puan) tarafından
Bende de var esim bu durumdan çok şikayetçi ama elimde olan bişey degil başıma hoca kesiliyor ksjksjsns
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Normal ya hepimizin yasadigi seyler ama bazen isi gucu sallayip dinlenmek gerek her gun her detayi duzenli yapinca oyle oluyor
0 oy
(784 puan) tarafından
Ayni durumdayım..senin yine gündüz bi istek geliyormuş.. bende o da yok..hep kaçıyorum çocuktan sonra hiç isteğim olmadı 
0 oy
(473 puan) tarafından
Bir günde iş güç yapma. Hatta önceki gün fazla yemek yap ikinci güne yemek derdin olmasın. Ev işinide o gün biraz sal. Çocukları da gündüzden yor erken uyusunlar hop sana güzel bı gece için ip uçları. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 190 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde urasinannesiiii (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,123 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 246 göst.
0 oy
5 cevap 364 göst.
17 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu

381,577 soru

11,423,333 cevap

34,981 kullanıcı

...