0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (879 puan) tarafından
Kızlar temmuzda tatile gittik 4 gün gecikmeli regl oldum..ağustosta tekrar tatile gittik sadece ovulasyon günümde korunmasız ilişki yaşadık yine 4 gün geciktim denizden midir bebekten midir..:) normalde adetlerim düzenlidir..boşuna umitlenmek istemiyorum ama çok istiyorum bebisim olsun..o zaman niye bir kere ilişki yaşadınız derseniz eşim hastalandı bidaha görüşemedik:) ara ara regl agrisi oluyor ama bakalım perşembeye kadar bekleyeceğim..dua edin hayırlısıyla hamile olayımm

4 Cevaplar

0 oy
(1,292 puan) tarafından
Denizden değil de hava değişikliği stres falan gecikmeye etki edebilir. Ama Allah gönlüne göre versin inşallah bebektendir
(879 puan) tarafından
İnşallah ya..tabi hayırlı zamansa:)
-Reklam-
0 oy
(879 puan) tarafından
Kimse yok muu :)
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Bende denize girince erken olurum geçen hafta tatilden döndük daha beş gün vardı reglime döner dönmez oldum hemen geçen yıl da yine aynı olmuştu.
(879 puan) tarafından
Yaaa..benimki ilkinde gecikti bunda da gecikti ama bakalım inşallah hamileyimdir diyerek oturuyorum :))
0 oy
(3,628 puan) tarafından
Bilmem dus su rahatlatır genelde olmasini kokaylastirir ama denizi bilemedim. Çok sık hava degisimi yasadiysaniz o da olabilir. Allah gonlunuze gore versin 
(879 puan) tarafından
Teşekkür ederimm evet hava değişiminden olabilir ya boşuna heveslenmeyeyim çok yolculuk yaptım..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 258 göst.
0 oy
11 cevap 404 göst.
12 Eylül 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde clk38 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.
16 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 224 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu

397,189 soru

11,879,712 cevap

35,995 kullanıcı

...