0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
Tamamen onun yüzünden onun aılesıyle aram bozuk gıbı annesi ve kendısı bı olayda beni haksız çıkardı ben esımle konuşuyorum ama limoni ilgi yok bu ıkı haftaya yakındır ıcımden gelmiyor artık trip falan değil evde durmaz genelde akşamları normaldede kahveye gider ilk defa bu akşam evde asagı ındı yarım saattır küçük bebegımle kızımıda aldı kuzum durmadı geri geldi yanı benı tek bırakıp aılesıyle su an vakıt gecırıyor ki annesi gözünün önünde beni kardesıne kötüledi napcagımı şaşırdım artık yuh yani resmen ekmeklerine yağ sürüyor banada sen burda teksin demeye getırıyor reva mı bu bana Allah’a havale ettim onu

6 Cevaplar

0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah evinize aşk muhabbet versin canim
(230 puan) tarafından
Azıcık beni savunsa komseye fırsat kalmazdı meydan boş gelen oynuyor giden oynuyor
-Reklam-
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Eloglu elligini yapıyor. 
(230 puan) tarafından
Teyzemin lafı geldi aklıma iyi bişey olsaydı adı koca değil gonca olurdu diye
(2,761 puan) tarafından
Yani annanemde "Kocan kocaysa vezirsin kocan koca degilse rezilsin." derdi. Hepsi mi doğru konuşur bu insanların.
(230 puan) tarafından
Dünyanın en sakin en naif insanıyım en sonla kavgamızda kendını haklı göstermek ıcın herkese beni harcadı
(2,761 puan) tarafından
Sorun neydi
(230 puan) tarafından
Ya eşimin teyzesı kalmaya geldi babasıgıle oğlunda bize uğradı 13 yaşında falan şey dedi birden abi yengemı ne güzel şakalamışsın
Bodrum’a tatile götüreceğim diye bavul hazırlattırıp bodrum kata götürmüşsün dedi biz de ikimiz çok birbirimize baktık ve böyle bir şey yaşamadık ki
Dedik ne yersem bu bizim dört yıl önceki balayı muhabbetimizmiş işim şaka yapmıştır laf arasında ama uygulamada hazırlattırıp da bodrum kata götürme diye bir şey olmadı ben de eşime sen olmayan bir şey söyleyip erkeklik mi tas yiyorsun dedim eşim yükseldi sesleri duyan kaynanam oğlunu aradı oğlu bana küfür Edip beni haksız çıkardı kaynanam ne dedi bilmiyorum ama tabii ki oğlunu savunur beni savunmaz sonra aynı akşam
Kaynanan kapıda kaynı mı benim olayı anlatıp ne var bunda yani bu şakada ne var diyip beni kötülüyordu eşimin yanında eşimde annesine onay veriyordu ben daha da çıldırdım mesafemi korudum kimseyle muhatap olmadım ama eşimin ağzına ettim annesine bir ton şey söyledim ondan beri aramız limoni yani beni savunmaya da bilirdi ben orada olsam cevabını veririm ama yinede sağ olması lazım bens isem bir yanlışım varsa gelip eve benle konuşur ama biri benim hakkımda konuşuyorsa bu annesi dahi olsa susturabilir de illa hakaret etmesine gerek yok anne yanlış anlaşılma olmuş olabilir diyebilirdi benim çok zoruma gitti ben eşimde ki de yerim ulan anladım ben de artık içimden geldiği gibi davranıyorum ona fazla değer gösteremiyorum çünkü içimden gelmiyor çok soğudum şimdi ailesiyle tek tük konuşuyorum yemek falan gönderip duruyoruz birbirimize ama evlerıne gıtmıyorum eşim gidiyor yani akşam ne olursa olsun kalması lazım onlar ne düşünecek bızım aramız kötü ondan buraya gelıyorum ızlenı verdi en son kavgada en büyük sorun buydu annesi aradı arasana sen demeyeceksin sorununu yok bısey de kapat mıllet zevk alıyor bundan haberi yok
0 oy
(230 puan) tarafından
Bi akıl versenız bana ya
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Sende kendi annede git niye takıyosun ki onu kafa dinle işte evde bebeğinle o takmıyosa sende yalnızlıktan keyif aldığını gözüne sok
(230 puan) tarafından
Annemgıl sehır dışında ya ama bende üzüldüğümü çaktırmıyorum hiç bişey olmamış gibi davranıyorum
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Valla hiç umursamam hatta gider bir kahve yaparım içer fincanımı bırakırım. Mısır patlatır yerim kasenin dibinde üç beş tane bırakırım gayette sensiz keyfime bakıyorum derim yani :) umurumda olmaz ki yapmışlığım da var 
(230 puan) tarafından
Bende öyle yaptım bılerek yapıyor zaten bellı
0 oy
tarafından
Rabbım eşine ailesine vicdan anlayış versin 
(230 puan) tarafından
İnsan değil bunlar
tarafından
Hangisi insan ki

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 6,131 göst.