0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Kızlar eşim kahveye gitmeye bayılıyor arkadaşlariyla oyun oynamak için ölüyor resmen biz tanıştığımızda bu kadar değildi korona vs gidemiyordu annem gle geldim ben 9 aylık bebeğim var o da kahveye gitti sözde gelip alacaktı Saat 10 bucuga geliyordu gelecem dedi hazırlan dedim kız uyumuş gelme daha erken uyuduğunu biliyorsun Yok işte ancak kalktık bir şey olmaz kucağına al uyanmsz gibi şeyler neyse gitmedim eve sürekli kavga ediyoruz bu kahve yüzünden girince kalkmak bilmiyor ,5  ,6 saat rahat oturuyor bu düşüncesizligi beni üzüyor sinirlendiriyor haksiz mıyım onu da bilmiyorum ama soğutmak istiyorum ordan

10 Cevaplar

0 oy
(6,219 puan) tarafından
Valla ben dualar atıyorum da kimse yapmıyor atmicam daha hihhhb küstüm ☹️
(39 puan) tarafından
Anlamadım
(66 puan) tarafından
Ben alayım o duaları lütfen :)
(6,219 puan) tarafından
Fatma sana yarın atacagim şuan gozleirm kapaniyot
(66 puan) tarafından
Tamam  bekliyorum
(155 puan) tarafından
Oyyy vallahi benim de çok ihtiyacım var. At kiz ben yaparım vallaha.
-Reklam-
0 oy
(48,632 puan) tarafından
kahve kültürüne alisan erkeklerin kopmasi cok zor  
0 oy
tarafından
Valla bazı kadınlar evden gitsin vs. Evde durmasın diyolar ya bir kere çıkıp böyle yerlere gidince artık dönüşü olmuyor benim babamda kardeşimde evde durmazdi hep heveslenirdim hamdolsun eşim oyke yorulduğu birde geç geldiği için gitmez biz nişanlıyken başka şehirdeyken arkadaşlarıyla gittiğinde kızıyordum çok şükür bıraktı 
0 oy
(409 puan) tarafından
Çookk xor cnım benm babam 63 yaşnda annemin bizim en büyük derdimizdi hala da vazgeçmiş değil bütün çocukluğumuz baabamın kahveden gelmesini beklemekle geçti diyebilirim . Çok iyidir çok merhametlidir ama kopamıyor yani :/
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Zor sogur ya inşallah birakirda tabi
0 oy
(697 puan) tarafından
Ne yazık ki esin istemedigi sürece çözümü yok
0 oy
(675 puan) tarafından
Ne yaptıysam olmadı benim ki panik atak hastası 2 3 kere orada atak geçirdi adım atmaz oldu b
0 oy
(3,333 puan) tarafından

Babamda öyleydi ayy eskiden. Sonra bizler biraz büyüdük okey ogretti bize ev ahalisi kalabalik tabi. Keyifle bi kac oyun öğretti gitme sayısı düştü önce.  Sonra annemle tavla ogretti tabi annem yazık öğrenene kadar evde hepimiz öğrendik. Ev oldu mu sana kiraathane :) 

Bu ayri bir bağımlılık canim. O yüzden net şunu yap diyemem ama biz böyle böyle biraktirmistik. Sonra gitmedi yani
0 oy
(2,006 puan) tarafından
benm eşimde asla kahveyi seven giden biri deildi hatta kardeşi babasi gidiyor diye alay ederdi onlarla sonra ne olduysa oda alisti bagimli gibi yapti şimdi arada cikip arkadaslarinin yanina gitmek istiyo e hepside sadece kahvede oturyor kahveye gitmese arkadas bulamiyor oyle oyle onuda alistirdilar o kdr tatistik o kdr kizdim bos en son ben pes ettim 
0 oy
(2,687 puan) tarafından

9 senelik evliyim 9 sene boyunca mesaiye gidiyorum ayagina kahvelere giderdi kahve için cok yalan konusurdu neler etmedimki sogusun da gitmesin diye işten geliyorum derdi kahve başi beklerdi canimdan bezdim bende senin gibi .... Burda bi abla var yaşlari baya buyuk bir gun eline sopayi almis basmiş kahveyi yermisin yemezmisin gecirmis kafasina gozune adam rezil oldum diye bi daha ayak basmamis kahveye diyorum mayan onu istiyosa bi dayakta sana atalim diye kiziyo ... En son care dedimki allah korusun yaptirmam zatende buyu yaptircam sana ayagin eve baglansin diye hoca ariyom dedim korktumu naptiysa bi iki aydir evde bakalim etkisi ne kadar surecek :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 398 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde Havin (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
27 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 250 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 252 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (88 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...