0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde (736 puan) tarafından
Kizlar kimsem yok gercek anlamda hic biseyime destek olan yok hersey bana bakiyo bazen cok kafama takiyorum kaynanami annem hibi severdim kizi bosandi geldi bana dusman oldu kime sevsem deger versem bir zarar geliyor kafama takmak istemiyorum umursama sen neleri basardin ustesinden geldin diyorum ama icim sıkışıyo daraliyo dusundukce .cok guclu olmak cocuklarima tek basima herseye yetmek istiyorum kendimi nasil motive etmeliyim sizce siz nasil motuveoluyosunuz

3 Cevaplar

0 oy
(3,761 puan) tarafından
Tek arkadaşın çocuğun oluyor maalesef gurbetde olmak daha zor mesela .evlendik sorumlumuz var kimseden bişey bekleyemiyoruz.
(736 puan) tarafından
Bende gurbetteyim esimin memleketine gelin geldim kimsem yok burda esimin ailesi var inlarlada hic gorusmuyoruz
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından
Kadının ekonomik özgürlüğü olunca her şey daha kolay inan
(736 puan) tarafından
Ben lise mezunuyum cok fazla calisma durumum olmadi nasil kendimi gelistirebilirim bilmiyorum iki tane kucuk cocugum var birakcak yerimde yok onlar buyusun calisirim bir sekilde diyorum ama okumakta istiyorum bilmiyorum ne yapcam
(873 puan) tarafından
Açıktan oku açık öğretime kayıt ol üniversite mezunu olursun öncesinde yks ye girmek yetiyo sanki
Sonra Telegram grupları var bunpandemide herkes online geçti üniversiteyi valla
(736 puan) tarafından
Ben o puani kazanmak icin cok calismam lazim evde cocuklarla nasil yaparim bilmiyorum
(873 puan) tarafından
Kız yok yks ye gir açıköğretime her türlü gidiliyo
Evde telefondan çalışırsın uygulaması var PDF ler sorular uygulamada
0 oy
(3,607 puan) tarafından
Sabahtan akşama kadar ağlarım kimseyi görüncede öyle bi gülerim ki herkes çok mutlu sanır aslında derdini anlatmak istiyorsun ama kimse seni dinlemek istemiyor ne yazık ki yanında olmak istemiyor bende kendi kendime sürekli ağlar insanlara da gulerim 
(736 puan) tarafından
Bende cok duygusal butun duygularini tavanda yasayan biriyim üzgünsem cok üzgün sinirliysem cok sinirli ama rol yapamiyorum donem donem bir bosluga dusuyorum surekli
(3,607 puan) tarafından
Bende yapamıyordum bi sıkıntım vardı hala da var aslında ama hafifledi birazcık çok kötüydüm sürekli ağlıyordm anlatmaya kalksam herkes bana sus sus sus anlatma sadece senin başında mi herkesin basında yapıyorlardı ama inan o kadar kırıldm ki kimse dinlemedi beni kimse yanimda olmadı sadece senin başında mi etti durdular asla unutmiycm kimsenin yanimda olmadığını bende artık gülüyorum herkesin yanında napayim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 404 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Busranecati (742 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 543 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde Buse korkmaz (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 472 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Aslkyx (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 660 göst.