0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (304 puan) tarafından
Sürekli hapşırıyorum burnum akıyor sonra geçiyor başka zaman yine aynı neden böyleyim anlamıyorum çok sıkıldım bu durumdan alerjik galiba eşim bu sabah 2-3 kere ust üste hapsirinca yeter felan dedi ee ne yapayım elimde olan bişey sanki sürekli hastalanıyosun niye böylesin dedi bilmiyorum gerçekten ne yapabilirim bu duurmdan kurtulmak için evimiz eski biraz rutubet felan var ev ortamida etkilermi bu durumu

5 Cevaplar

0 oy
(4,574 puan) tarafından
Klima vantilatör yapiyo bana canim hapsurup duruyorum alerjim varmış onlara 
(304 puan) tarafından
Klima vantilatör kullanmıyoruz cnim hele geçen gün köye gittim kalmaya Allah'ım sabaha kadar hapsirdim durdum burnum aktı felan çok kötü bir duurum ya bunu ne yapicam bilmiyorum
(4,574 puan) tarafından
Alerjim vardır birseye
-Reklam-
0 oy
(11,114 puan) tarafından
Rutubet bi sürü hastalığın sebebi olabiliyor. Bi araştırma hastanesine görünsen iyi olur. Geçmiş olsun
(304 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,547 puan) tarafından
Polen yada toza alerjin olabilir annemin polen alerjisi var bahar donemi gripten hallice oluyor 
0 oy
(4,038 puan) tarafından
Alerjı olabilir mi
0 oy
(15,635 puan) tarafından
Alerjik var demek ki. Rutubet toz ağaç tozları polenler hepsi etkiler. Eşin de ne saçma konuşmuş. Sakin hapsuruğunu tutmaya çalışma . Öyle ölenler duydum. Doktora git. İlaçlarla hafifletiyor. Sprey hap falan verir. Benim de vardı. Hamilelikten önce kullanirdim. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
21 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nur.99 (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 233 göst.
+1 oy
7 cevap 274 göst.

383,694 soru

11,480,846 cevap

35,107 kullanıcı

...