0 oy
467 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızlar eşimin telefon unu karıştırdım eşim kardeşine koltuk takımı resimleri atmıştı bende ona soyleyemedim ama bugün bu yüzden canım çok sıkkın evimin bir sürü ihtiyacı var ken onlara koltuk takımı almayı düşünüyor bide değseler kayinbabamlar bana etmediği hakaret kalmadı onlarla gorusmuyorum bana yüzsüz seni gördüğümüz güne lanet olsun  eşimi çok dolduruyorlar bana karşı eşim birşey alıyor bana küçükten büyüğe herkes karışıyorlar burun kiviriyorlar bir sürü şey söylediler bende çok kırgınım onlara esimde onlara gidip koltuk takımı almayı düşünüyor nasıl engelleyebilirim bir akıl verseniz 

12 Cevaplar

+2 oy
(2,613 puan) tarafından
Bence hic bisiy yapma cnm birak ne istiyosa alsin sonucta anasi babasi her kes ettigini bulur eyer sen kriz cikarirsan esinde onlarin hakli oldugunu dusuncek ve doldurcaklar esini bu yuzden sen asaletini koru ve yuceginullulugunu goster hatta senin kocanin parasi sen almissin gibi gezin ortalarda senin altinda kalsinlar benim ozel fikrim tabi sen bilirsin
(16 puan) tarafından
3 tane kayinim var onlarda maaşlı
(2,613 puan) tarafından
Sen bos ver kendini zengin yucegonullu goster hatta kayinlarininda gozune sok aldiklarini anlasin herkes esinde sana karsi iyi olcak
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Açıkça konuşarak söylemek en iyisi
(16 puan) tarafından
Anlamıyor ki eşim beni
(5,323 puan) tarafından
Allah sabır versin kuzum
(16 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(650 puan) tarafından
Senin her türlü ihtiyacını karşılıyor mu eşin? Biz de görümcem kayinvalideme bulaşık Makinesi vs. Aldık. Eşim benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor... Hiç ailesiyle araya girmem. Görümcem de bunu bilir sağ olsun
(16 puan) tarafından
Alıyor ama ev için ihtiyaclarimiz var bunları alacağı yerde onlara yapıyor
(650 puan) tarafından
Şart koş... Önce bizim evin ihtiyacı sonra annenler diye
(16 puan) tarafından
Takmıyor ki beni su an hamile olduğum için sesini cikartmiyor
0 oy
(52 puan) tarafından
Onların meselesi bence sakin karışma. Sen karışırsan hem iki tarafin gözünde de kötü olursun hem de eşin almayı kafaya koyduysa boşuna uğraşmış olacaksin. Ayrıca ben böyle meselelerde hiç karışmam iyi ya da kötü kendisi görür sonra gelir bana anlatır. Ve bir daha da aynı hataya düşmemeye çalışır yani velhasıl bırak kendisi görsün. Bir musibet bin nasihattan daha evladır. O yaşamadıkça görmedikçe sen istediğin kadar anlat ya da söyle sadece kendini ve aranızdaki bağı yıpratmış olursun.
(16 puan) tarafından
Ama 3 tane kayinim daha var onlarda maaşlı
(52 puan) tarafından
İşte dediğim gibi sen ne dersen de eşin görmedikçe olan evliliğine olur. Ki çoğu zaman da erkekler kendi düşünce ağlarlar. Paranın yüzü sıcaktır eşin yardım yaptıktan sonra onlardan da karşılık göremezse işte o zaman ne akrabalık kalır ne de kardeşlik birbirlerine düşerler. Ama öncelikle senin bu meseleye hiç karısmaman lazım politik davran. Sadece seyret bazen hicbir şey yapmamak yapmaktan çok daha akıllıcadir.
0 oy
tarafından
Direk yüzüne söyle cnm almanı istemiyorum diye 
(16 puan) tarafından
Ahhh keşke laftan anlasa
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Simdi onun kardeşi kayınbaba değil kardeşi kötü luk yaptı ise neyse derim otur konuş onun yerine daha uygun bütçeli alsak vs diye yoksa kafa koydu ise yapar 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Şahsen ben karsiyim evlendikten sonra erkeklerin ailelerine bu sekilde para harcamasina o parayi koy bir kenara birikim yap cocuklarina onlarin gelecegi iki koltuktan onemli esimle evlenmeden once bize mi beyaz esya alayim anneme mi dedi ki hicbir oglu onun evine birsey almis degil simdiye kadar annene al dedim dusa kabinine kadar esim aldi koydu difriz bile aldi annesidir dedim alsin dedim ama evlendikten sonra aldirtmam izin vermem benim cocugumun gelecegi icin birikim yaptiririm
(16 puan) tarafından
Valla ne yapacağım bilmiyorum
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Birak alsin hatta sen onlardan ustun olursun biz aldik vs gibisinden

Evinin esyasini git al taksitlendir mecbur odicek madem kuvveti yetiyo onlara koltuk takimi almaya sizin eksiginizide almaya yeter
Azik kurnaz ol kocana al hayatim de onlara gidince de bak biz aliyoruz degerimi bilin ayaklarina gir

(16 puan) tarafından
Kizz sana derdimi anlatsam saçın aklaşır
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Annesi babası demek ki alma gücü var ki alıyor bırak karışma engelleme o zaman daha çok üzerine gelirler seninle ilişkileri başka evlatlarıyla başka canım 
(16 puan) tarafından
Canım zaten maaşının 2/4 onlara veriyor bide biz tek değiliz ki 3 tane kayinim daha var onlarda hepsi ortak birşey koysun alsınlar bide az birşey değil 8000 tl birşey
0 oy
(725 puan) tarafından

Walla onu bunu bilmem de, eltim evime birşey almadı abisine çok düşkündür o kadar düşkün ki bir tane evim kirada ve kirasını o yiyor ve ben buna tahammül edemiyorum ne yaptıysam eşim isteyemiyor kira paramızı, evet evime birşey almadı o da ev yapmış bende almadım orda burda anlattı ama umurumda değil. Eşimle konuştum asla birşey almana izin vermem dedim aldırmadım da ;) amaaa koltuk takımı da çok fazla değil mi ya hediye için :angel:

(16 puan) tarafından
Aşırı fazla birden uygun birşey se hadi neyse baktığı şey 8000 tl birşeydi biraz birikimimiz var onu da onlara yedirtecek zaten maaş alıyor 2/4 onlara veriyor
(725 puan) tarafından
Walla ben kızımın ve kendi hakkımı başkasına yedirmek istemem sürekli bu yüzden eşimle tartışırım.
(16 puan) tarafından
Bilemem yaaa offf canım çok sıkkın
0 oy
(160 puan) tarafından
bnmkide veriyodu bir senedir bütün maaşını anasına kurbanda vericekti araba alacaktı bnmki güya alamadı kayinlarimla yediler parayi haram zıkkım olsun sonrada kac kuruş para gönderdin dediler şimdi pişman oldu şükür gec olmadan bnden özür diliyo keske vermeseydim diye ne biliym başina kalkdikca seni suclu goruyo birak kendi anlasn ne olduklarini
0 oy
(4,760 puan) tarafından
Bütün eşler aynı hiç biri ailesini atmaz kötülemez bence fazla uzatma olan sana yuvana olur huzursuz olursunuz çünkü ne yapsalar da eşler onlara konduramaz kuzum 

İlgili bir soru bulunamadı

379,358 soru

11,355,069 cevap

34,829 kullanıcı

...