0 oy
604 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
İki haftadır limonıyız ben soğudum ondan beni koruyup kollamadı eşlik yapmadı bende ona bundan sonra her anlamda eslık yapmıyorum ıcımden gelmiyor hayatta bu saate kadar kahvede kalmazdı kardesıyle çıktı hala gelmedi mesaj attım Ahahtarın var mı uyucam dıye kapıya tak dedi bu demekkı daha geç gelcek çok sıkıldım artık bundan hep aılesı yüzünden kocalarımızın evde durmamasının tek sebebi kaynanam bızden uzaklaşıyorlar eslerımızı dolduruyor her ısımıze burnunu sokuyor Allah’a havale ettim onu ıkı kızı var onunda

13 Cevaplar

+1 oy
(1,340 puan) tarafından
Bilemedim. Akıl da veremedim. Dua bari edeyim. Allah yardımcın olsun. 
(230 puan) tarafından
Amin çok dua edin nolur artık çok sıkıldım kendi kendime onu affetmekten yoruldum
-Reklam-
0 oy
(230 puan) tarafından
Nasıl davranmalıyım sizce
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Evliliğini yoluna koymak istiyorsan her anlamda eşlik yapmıyorum olayını bitireceksin canım kocam cicim kocam diyeceksin dibinden ayrılmayacaksin kendine çekeceksin yok yapamam soğudum diyorsan da adam zaten uzaklaşır evden napsin ki başka 
(230 puan) tarafından
Annesi yanında benı kaynıma kotuledı o da onayladı sevgi haksız dıye savunmayı gectım anne olan olmuş yanlış anlaşılma olmuş bunu burda konuşmanın ne anlamı var dese heyt be benim kocam derım rezil etti herkese beni k
(1,274 puan) tarafından
Sadece şunu diyebilirim genelde erkekler cilveyi poh pohlanmayi sever. Cilveli olur aslan kocam canım kocam dersen de dibinden ayrılmazlar. Ama tabii ki de kocanı sen bilirsin
(230 puan) tarafından
Yok anam zamanında onu da yaptım hiç bı halttan anlamaz okuz
(1,274 puan) tarafından
Heehh işte öyle kalasları yontması zor
(230 puan) tarafından
Şimdi geldi yataktan kalkıp sövememk ıcın zor tutuyorum kendımı aklıma kötü şeyler gelıyo bu kadar saat dışarda naptı dıye ama tutmam lazm kendımı
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Benim anam nasil ah ettiyse dort halamin da pek mutlu evlilikleri yok :)) kaynanan basina ne geleceginden habersiz
(230 puan) tarafından
İçimden öyle ah ettim ki o cadı karı var ya kendını melek yüzlü seytan yapan oğlunun yanında bana ıyı davranan kozlarının başına gelsin bu gecenın yüzü suyu hürmetine yarın cuma
(2,704 puan) tarafından
Yaaa sen de bi ananin babanin evladisin. İnsanlik vicdan baska bisey. Biraz ayip olacak ama bazı analad ogullarinin koynuna girebilse girecek yani o derece hasta. Niye evlendiriyolar o zaman o sunepeler de niye elin kizinin hayallerini hayatini caliyo anlamiyorum
(230 puan) tarafından
Evet annesınden boşanmamış benmkı eve klıma alcak onun ıcın bıle alttan alttan ıkna etmeye calısıyor caıdıyı zaten o cekmıs benım rahat etmemı ıstemez ısı ne soba doldursun der knedılerı calısıyor kızları alınca alın alın her şeyi dıyor ben kocamın parasını harcasam gözüne batar zaten evlendıgımden beri eski soba kullanıyorum yeni almak ıstedım onada karıştı pahalı dıue doğalgazı bekle falan cadı ya
(2,704 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kocana da biraz genis görüş açısı versin canim ne diyim zor yani
0 oy
(565 puan) tarafından
Canim biliyorum zor olacak ama aikesiylede iyi gecinmeye bakamaz misin esijin hatri icn
(230 puan) tarafından
Eşim için değmiyor o kadar laflarına alttan Altan laf sokmalarına katlandım her şeye okey dedım kaynanamın nefesı hep ensemızde demedım bunca yıl melek oldumda noldu Demekki hiç benim hayrım yokmuş benim zaten tartışmam yoklu onlarla esım bozdu arayı sorun o
0 oy
(4,492 puan) tarafından
bu kaynanalar bizim evimizdeki huzursuzlukla beslenıyor yemın ederim
(230 puan) tarafından
Goya bırde bızım mutluluğumuzu istiyorlar huzurunuz olsun dıyorlar mılletın ıcınde o burnunu bo.k gibi sokmasan her yere adam kendı kendıne sorun cozmeyı ogrenemedı sayende çocuk gobı kaldı madem karıscaktın küçükken karışıp adam etseydin
(4,492 puan) tarafından
yoo böylesı daha zevkli adamlar onlara bağımlı yaşıyor kopmuyorlar işte
(230 puan) tarafından
Evet ya adam hala küçük çocuk gobı cekınıyor aklında hep annem ne der anneme sorayım annem kızar bız evlendık büyüdük koptuk aılemızden ben bı karar alırken annemden babamdan korkuyorum bıttı benim için asıl aıle esım ve çocuklarım
0 oy
tarafından
eslik yapmiyorum demissin cnm bu yanlis bir kere ,oturuo konusup bu durumu yoluna koyun
tarafından
erkegin toparlayanini gormedim henuz
(230 puan) tarafından
Var bacım var nasıl yok en azından konuşanı var o ıstıyorkı ben hiç bısey olmamış gıbı davranayım guleyım egleneyım benı öyle bı duruma soktu ki anlatamam
tarafından
muhtemelen zordur ama senin elindeki bu, o yuzden onu duzeltmeye calisican
(230 puan) tarafından
Vallaha çok yoruldum Recep İvedik gibi tam duzeldı dıyorum tekrar başlıyor tam tüm sıkıntılar bıttı dıyorum tekrar edıyor
tarafından
insallah yolunu bulursun
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Eve vaktinde gelmiyorsa hiç gelmesin.Keske uyusaydiniz mesaj atmak yerine...sevgili annecigine giderdi 
(230 puan) tarafından
Daha da ekmegıne yağ sürmek ıstemedım onun ıyı bilsin bizi
0 oy
(409 puan) tarafından
Bırak gelmesin ya yat uyu boşver . 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
O kadar geç geliyosa annesine gitsin boşver kitle kapını anahtarıda ustünde bıral açamasın
0 oy
(413 puan) tarafından
Hiiicc arama sorma neredeyse nerde bosver evini karısını çocuğunu düşünen biri olsa zaten gelir üstüne düşme cok
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Eşlik yapmıyorum dersen ondan da bekleyemezsin. Bildiğim tek bir şey var ki o da adamların bir yerlerine fazla düşkün olması. Yağlanıp ballanmayı çok seviyorlar. Aman kocam canım kocam ayağına her şeyi yaptırabilirsin. Bende höt höt bir insandım. Ama baktım eşim kaynanamın sözlerine çok itibar ediyor okudum araştırdım okuduklarımı uyguladım. Şimdi ayda 1 kayınvalideme gidiyoruz kalan 3 haftayı benimle geçiriyor tatil günlerinde. O yüzden daha çok üstüne düş ki o da sana dönsün. Böyle sadece soğutursun
(230 puan) tarafından
Ya çalıştığı zaman hiç tele bakamıyor eli ınsaatta mesaj arama vs çok olmuyor bende öyle canm kocam falan yapamıyorum çok soğuk bı adam buzdolabı gibi bak cınaellık anlamında yaptım gıyındım suslendım bı yenı evlıyken bırde bı kaç ay önce yaptım sık yapmıyorum ki beklentı oluşsun ona göre davransın yok yanı ben daha napyım gelır annesine uğrar orda sohbet muhabbet dedikodu eve gelir ıkı dk çocuk sever ya tel oynar ya kahveye gider knanır mısın beraber yemek çay vs kalmadı benim ne kadar takıntılı olduğumu bılır kalabalık aıleden geldim tek bıseyler yapmak hoşuma gitmiyor eskiden kahveye bıle gitse hemen gelir çayı hazır eder beraber ıcerdık sımdı o da yok esıyım deme benm ılk vıseylerı bılmem bana danısması gerekırken hala annesıne soruyor ki su an lımonıyız o da bahanesı oldu
(5,049 puan) tarafından
Çünkü sen evde onunla ilgilenmiyorsun. Ama annesi onun evine gittiğinde ağam paşam ilgileniyor oğluyla. Erkekler çocuk gibidir. İlgi kimden gelirse ona gider..
(230 puan) tarafından
Ya ılgılencem adam telefona bakıyor muhabbet açıyorum dınlemıyor ama oraya gudınce konuşmayan adam konuşuyor aslında çok ağam psamd a yapmıyor kaynanam hatta baya verdıgı kararlarda kızıyor ben anlamadım bu işi
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Anahtarı tak demesine takıldım.. hiç güvenilir değil. 
(230 puan) tarafından
Hırsızlık anlamında dedın sanırım aıle apartmanı ya dışta demir kapı var kapalı
(2,726 puan) tarafından
Olsun yine de

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 292 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy