0 oy
153 göst.
Aile kategorisinde (3,055 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bibvivigiggcvxeryilvgyh

3 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bu arada eşimde olmaz diyor ama ilkte gel yaşa demiş gelip ayda bir kalsa sesini çıkarmaz gibime geliyor üstünü örtüyor dediklerimin ev tutucaz diyolar kira ucuz istiyorlar ev yok apart tutun diyorum yanasmiyor eşim bu ne demek oluyor benim gelen giden bı düzenim var ve kaynanamlarin eşyalarını buraya getirdinden haberi yokmuş eşik soylememis neden bilmiyorjm
(2,704 puan) tarafından
Bu ne ya kadin ayri yerde koca oğlunun evinde sacma sapan seyler. Kocana ben sizin carpik aile iliskilerinizi cekemem cunku bizim iliskimizi de carptirir de. Bakariz bakariz denilen seylere bakilmaz olmadi anan baban ariycak kocani.
(3,055 puan) tarafından
Hay ne güzel dedin varya Allah razı olsun artık bilmiyorum sonu nolacak ama ben şimdi ne yapıyım yani daha adam orta da yok gelmedi ne diyim eşime
(2,704 puan) tarafından
Valla kuzum ne dersin bilmiyorum da bu is kavgasız gürültüsüz guzellikle cozulcek gibi gelmiyo bana.
-Reklam-
0 oy
(659 puan) tarafından
Karısının bakmadığına sen bakmak zorunda degılsın bence. Eger inatla getirirse yanına esın gozunu korkut cık gıt ailene madem onlar da istemiyor yardımcı olurlar bence. Gozu ıyıce korkana kadar da gelme eve
(3,055 puan) tarafından
Bilmiyorum ya kafam çok karıştı
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Ayda bir geldiğinde ne kadar kalır evde? 
(3,055 puan) tarafından
Şuan öyle diyor kışın hiç gitmiyor ki ekimden sonra full izin gitmez
(11,074 puan) tarafından
Abooo adam muhtaç değilse sizinle kalmak zorunda değil.
Sen bi hafta daha bekle. Hiç böle bi konu yokmuş gibi ama haa.. Adamı darlama. Sonra yine aç konuyu güzelce konuş bakalım. Yine yan çizerse başına iş aldın demektir
(3,055 puan) tarafından
Kız deme Allah korusun şimdi dur mu diyon
(11,074 puan) tarafından
Bacım adamı darlamadan alttan alttan halletmek gerek. Olmuyosa olay çıkartırsın ama baştan üstüne gider sıkarsan inada biner. Benim babam benim evim kalacak der susturur. Az işini bil, sen tanıyon kocanı nasıl ikna edeceğini en iyi sen bilirsin. Sadece darlama. Benim eşim olsa dur daha bi ay var diye kızar vala.

İlgili bir soru bulunamadı

379,865 soru

11,371,204 cevap

34,854 kullanıcı

...