0 oy
1,022 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Aranızdan biriyim. Eşime Telefon Açıyorum açıyorum çoğu zaman telefonlarıma bakmıyor. Ben de naz yapmak istedim, konuşmadım ama daha fazla dayanamadım konuştum yine küslüğüm en fazla yarım gün sürdü yani. Daha sonra eşim bana küsmüş barışsın diye gönlünü almaya çalıştım, konuşmaya çalışıyorum, benimle konuşmuyor hiçbir şekilde, konuşuyorum bana hiçbir şekilde cevap vermiyor.  Ben de dedim ki Madem konuşmuyor ,küçük poşet yaptım annemin evine gitmek istedim daha sonra dayanamadım yine Kocama sarıldım özür diledim. Hadi annemgile kahvaltıya gidelim dedim Çocuk da hastaydı ilk başta acile gitmek istedim. Eşim acile falan götürmedi Bana da dediği tek kelime şu" Ben daha fazla seni çekemiyorum Annen evine git seni istemiyorum "Beni annemin kapısının önüne koydu arkasını dönüp gitti ,ben de elimde poşetlerle kucağımda çocuklar arkasından koştum Bayağı uzun koştum yani sokak ortasında ağlayarak koştum kolunu tuttum beni şimdi bırakıyor musun dedim, (Evet git annengile Ben seni istemiyorum artık dedi) itti beni ben sarılmaya Çalışırken o beni hala daha itiyordu Neyse Annemgilin eve girdi bana dedi ki hiç kimse hiçbir şeyden bahsetme benden özür diledi gitti dışarıya Akşam gelip alacağım dedi. Annem olalanları anlattım Annem çok kızdı neden peşinden koştun dedi İstemiyorsa istemesin senin her zaman arkandayız dedi baban duysa sana çok kızar her evde olur dövüş kavga hangi erkekliğe sığar eşini kapının önüne koyup gitmek akşam bir daha gelip beni aldı sabah da özür falan dilemiş Ama bunu bir yapan erkek bir daha yapar mısın sizce Ne bileyim huzursuzum çok fazla

47 Cevaplar

+32 oy
(1,573 puan) tarafından
Öyle anneden sen nasıl oldun acaba 
(1,043 puan) tarafından
Bence içimizden biri :)
tarafından
Eski nick neydi senin :)
(1,573 puan) tarafından
kızım evlat balı gibi birşeydi kızlar aktıftım ama cok yorum vs yapmıyordum kendı halimde takılıyordum sonra tel falan degıstım uyelık acmadım 2 yıl sadece okudum ettım buralardaydım yanı ama yorumsuzdum :D sonra bır gun dedım yeter artık bende varım
tarafından
Asla o kadar zaman beklemezdim
(1,573 puan) tarafından
Çok zamanımı yıyor burası bekleme sebebim oydu gordugun gıbı hergun takılıyorum mutlaka :D eglencelı ama bos geliyor cocugunla ilgilenmek daha keyifli ya
-Reklam-
+4 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız niye koştun arkasından annen çok haklı konuşmuş o seni anennin kapisinin önüne koymuş köpek gibi pişman olurdu ne yapmissinda kapının önüne bırakıyor namususzluk yapan biri anca eşinin yaptığını yapar kadını kapısının önüne bırakır sen bez parçası misin atıyor seni annen çok haklı dediklerinde
+3 oy
(11,060 puan) tarafından
Acayip toksik bi ilişki. Dengesizlik hat safhada. Garip. 
(1,306 puan) tarafından
Artı verdim inan ki çocuk hasta bide o halde unursamadan gidiyo şu yaptığının yüzünden bile süründürülmeli o
(11,060 puan) tarafından
Dediğim gibi hiç birimiz 4 4lük değiliz. O yüzden süründürmek de ağır oldu bence
(1,306 puan) tarafından
Ay süründürmek derken yani dönmeseydi hemen hiç bişey olmamış gibi en azından yanii. Uzatsın demiyorum ama eşine arkasını dönerde insan çocuğuna nasıl döner onu demeye çalışıyorum
(11,060 puan) tarafından
Hıı ben gene yanlış anlamışım bişeyi k bakma :D
(1,306 puan) tarafından
Olur öyle nolcak önemli değil :)
+1 oy
(7,922 puan) tarafından
Gerçekten gururunu ayaklar altına alıp peşinden gitmissin bir daha sakın yapma derim sen böyle yaptıkça peşimden geliyo nasıl olsa diyip daha çok üstüne gelir seni istemiyorum diyen birine bende seni istemiyorum derim açık ve net 
+1 oy
(1,538 puan) tarafından
Ah be bacı bu kadar gurursuz olmayın ya bırakmış seni işte sen umursama geç bakalım içeriye dötüne baka baka geri dönecek zaten kendini küçük düşürmüşsün artık tavırda yapsan farketmez tekrar götürüp koyar kapı önüne
+1 oy
(11,217 puan) tarafından

Sen annenin kapısında senı bırakan adamın peşinden niye koşuyon avel misin:) benim elimi bıraksa cehennem ateşine düşeceğini bilsem bir adamın ki adam ki kocam ve hiç sebep yokken böyle bir artislik yapıcak peşinden koşmayı bırak elimi bırakma yanıcam  bak demem. Kocayı bırak ben babamın peşinden koşmam. Ki 10 yıldır eşimden özür bile dilemiyorum haklı haksız o gelip gönlümü alır her defasında da der sende ki gurur 10 kadına yeter diye. 

+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Ayyy gerçekten çocuğun acile götürcek durumu vardı da sen hala esinde olsa bi erkeğin peşinden mi koşturup durdun yaaaa
(1 puan) tarafından
Çocuğumun Sadece gece Ateşi vardı Onun dışında herhangi bir şey yoktu dün de 30 Ağustos Zafer Bayramı olduğu için aciller sadece açıktı O yüzden acile gitmek istedim
0 oy
(7,591 puan) tarafından
Zora gelince en iyi bildikleri şey babanın evine git demektir terbiyesiz şe ref siz lerin.
0 oy
(1,923 puan) tarafından
Canım eşin bahane aramış resmen ya en azından insan çocuklarını acile götürür bu nasıl bir vicdansizlik senle kavgalı olabilir ama çocuklar herşeyden önce gelir 
0 oy
(216 puan) tarafından
Seni istemiyodum demis anenin evine git demis bunlara ragmen yinede adamin evine gidip barismissin simdi sana geri küs barisma babanin evine git deseler napicaksin burdakilerden bahsediyorum) 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Galiba sana bir ders vermek istemiş ama çok ayıp etmiş. Sorunlarınızı keşke konuşarak çözebilseniz. Özellikle " istemiyorum" kelimesi çok ağır olmuş bir erkeğin asla çocuklarının annesine söylememesi gereken bir kelime. Allah yardımcın olsun
0 oy
(395 puan) tarafından
Canım kusura bakma ama eşim beni babamın kapısının önüne birakicak ben seni istemiyorum diycek beni ne annemlerde bulur bundan sonra ne de başka bı yerde yüzüme hasret kalır o ne demek ya ben seni istemiyorum kızlar niye ezdiriyosunuz kendinizi ailenize dönmek istemiyorsanız ayrı ev tutun iş bulun çalışın en fazla iki üç ay sıkıntı çekersiniz sonra toparlanirsiniz yapmayın Allah aşkına ezdirmeyin kendinizi bu kadar 
(7,922 puan) tarafından
İş bulup ev tutmanın bu kadar kolay olduğunu bilmiyordum taktik ver biraz. Konuşması çok kolay ama :D
(395 puan) tarafından
Kız ben ilçede oturuyorum heryeri burası gibi sanıyorum da ondan ama çokda zor olmamalı maddi durumu iyide katlanmamali bu sözlere bence
(7,922 puan) tarafından
İlçeyle büyük şehir asla aynı değil bende ilçede yaşıyorum çok küçük burası burda bile kiralar 6 milyardan başlıyor. Buyk şehiri hiç düşünemiyorum. Yani asgeri ücretle nasıl gecincek kadın ailesinin evine sığınıp ondan sonra düzen kurarsa belki. Birikim yoksa onuda yapamaz
(659 puan) tarafından
Hıc bısey yapamasa annesinin dedıgıne bak o destek ıste. Ama ben anlamıyorum ya bıde kucagında hasta cocukla pesınde kosuyo. Hayır zaten o cocuk hasta ıse degısık degısık naz niyazdan once ikisininde cocugu bı doktora goturmesı gerek. Ben kocama cocuk hasta acile gidelim dıcem goturmyecek benı bıde onla anneme gıducem sonra benı bıraktı diye sokakta kosup sarılmaya calıscam bu ne sımdı.
(395 puan) tarafından
Bilmiyorum valla canım ya yine bizi sakalayip egleniyolar ya da gerçekten biraz fazla ......
0 oy
tarafından
Annen haklı ne diye koşuyorsun.

Kaçan kovalanır bunu unutma.

Daha ergenlikten çıkamamış eşin. Bırak biraz büyüsün aklını başına alsın sonra seni alsın 
0 oy
(659 puan) tarafından
Aılen arkanda neden bunu cekıyosun. Anlattığına gore asırı yuz vermıssın kendını bı *** sanmıs sureklı ego tatmini yapıyor bu sekılde az gururlu dur. Kucagında cocukla bıde aglayarak pesınde gıdıyosun o senı daha cok surundurur boyle caresız de degılsın yanı annen haklı az silkelenip kendıne gel ya sankı Brad pittle evlı gıbı ki onla evlı olsan da yapılmaz ya neyse anlattıklarına asırı gıcık oldum kendını ezdirme ya. Bu hayatta kör kütük baglı oldugum tek sey evladım. Sende oyle ol bence
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Annen haklı kim olursa olsun minnet etme istemiyormuş ya o çabaladın ders alması gerekiyo yoksa tekrarlar 
0 oy
(831 puan) tarafından
Ne yaptın ki özür diliyosun anlamadım asıl sorunu sanki demişsin gbıme geldi durduk yere bu mesela bu kdr uzamaz ve cidden söylediklerini yaptın mı çocuğun yanında kusura bakma ama annemde yaptırmazdi ben de yapmazdım asla öyle gotlerinden koştuğunu sürece değerin sıfır öncesi aranzdaki şeyi bilemem sevmiyorda olabilir seven biri asla yapamaz evliliğine biraz değer veren birii ama aranzdaki ilişki sen bilirsin en iyi 
(1 puan) tarafından
Sorun en başta yazdım canım telefonlarımı açmadığı için ben de Naz yapmak istedim bütün olay bu yarım gün küstüm Daha sonra eşim de benden Küsmüş ben konuşmuyorum diye O da benimle konuşmamış Ben daha sonra evde konuşmaya çalışıyorum sabah da özür diledim annemgile kahvaltıya gidelim dedim o yok gidelim Seni annenin evine koy geleceğim dedi arabaya binene kadar hala daha özür diliyorum Yapma etme diye ama o beni götürdü iğne koydu
(831 puan) tarafından
Evlilik bu kadr basit olamaz cahilce geldi kusura bakma sen kadinsn nromal de eşiniz abartmış
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Türk filmi gibi aynı........
0 oy
(231 puan) tarafından
Annen çok haklı kucağında çocukla peşinden koşmak ne egosunu tatmin etmek istemiş belli ki sende ona bu tavizi istemeden de olsa vermişsin
0 oy
(241 puan) tarafından
İnşallah tahmin ettiğim gibi olmaz ama bu işin sonunda sen yine annenin kapısında kalırsın güzelim. Anı evde yarım gün küsebiliyorum diyorsun belirli bir duruşun yok adamın terbiyesizliğine peşinden giditorsun hadi gttin geri hemen eve dönüyorsun. Biraz dik duruş lazım sana yanlış anlama ipleri ve kendini tamamen avuçlarıma bıraktığın erkek gün gelir senin tam zıttın karakterse birini getirip oturtur evine. Eşin narsist haberin olsun
(1 puan) tarafından
Narsit ne demek ki
(241 puan) tarafından
Araştırın lütfen okurken ve izlerken eşinizi anlattıklarını anlayacaksınız muhakkak. Ona göre önlemleri izi alın
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Daha çok koyar o kapıya sizi resmen kendini küçük düşürmüşsün

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 313 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
29 cevap 827 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 535 göst.