0 oy
489 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
3 ay önce doğum yaptım. Eşimin ailesi özellikle kaynanam sürekli uyuyan oğlumu uyandırıp sevmek ister, yapar da hatta. Benim rahatsız olduğumu bildikleri halde devam ederler. Bide oğluma sürekli farklı bir isimle seslenirler ya da ismini bozarlar. Eşime göre onlar böyle severmiş. Eşim de aynı şeyi yapıyor. Ben uyarmaktan sıkıldım onlar sıkılmadılar. Kaynanam sürekli çocuğu benim kucağımdan alıp kızına, eltime ya da kayınbabama verir. Eltimin çocuğu yok, tedavi görüyorlar. 2 gün önce kaynanam bana şakayla karışık " sen ne kadar kötü bir annesin, bu çocuğa bakamıyorsun " dedi. Bende hiç kimse benden daha iyi bakamaz, bakabiliyorlarsa buyursun baksınlar dedim. Dün de oğlum huysuzlandı eşim bana verdi. Kaynanam benden alıp eltime verdi. Eltim odada salladı biraz. Kaynanam siz ona dua edin yoksa durmazdı dedi. Bak ne güzel çocuğa bakıyor dedi. Ben artık patladım eşime. Balkona geçip bir daha bu çocuğa elimi sürmem dedim. Kucağımdan alıp ona buna veriyor dedim. Eşim bana kızdı. Çok sıkıldım artık. 

Siz olsaydınız ne tepki verirdiniz? 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ya bu kaynanalarin kanindanmi var nə hepsi gelinleri sanki oğullarına bebeklerine bakamiyor gozuyle görüyorlar kız öyle söyleme sende bidaha çocuğa elimi sürmem nə demek o senin canın senin kanın benimkide telefondan her gün söylüyor sen  çocuğa masaj yapıyormusun su veriyormusun saat başı aradığı oluyor efendim neymiş seni hatırlatmak için aradim su ver çocuğa hava çok sıcak ya çocuk benim ben onun bütün ihtiyaçlarını karşılarım ona hiç kimse benim gibi bakamaz kocama her konusdugunda getir karını cocugunu ben bakiyim kim bilir belkide bakamiyor bebeye oğlum sən isə gidiyorsun yalnız kalmasınlar evde ha bı ara eşimin aklı karisdirmisdi eve geldi kız bilet alıyım gidelim annemlere bebeye daha iyi bakarsın orda yalnız kalmazsin sonra bı yaşında filan geri getiririm sizi dedi ve ben sinirlendim hayır öyle bişey olmiyacak ben kimsenin lafıyla  senden ayrı kalmiycam neymiş bebeye bakacaklarmis ben kendi bebeyime kendim bakarım hiç kimsenin yardımına ihtiyacım yok dedim ve öylede yapiyorum evet çok zor çocuğum çok huysuz hiç durmuyor ve ben yalnızım son bı haftadir uyku uyuyamadım çok yorgunum ama eşim gelince yorqunmusun diyo hayır diyorum oğlum seni yormuş qaliba diyor hayır ya çok akıllı aglumuz diyorum niye biliyormusun istemiyorum ya öyle kaynanamgillerle kalabalık ortamda büyütmek istemiyorum çocuğumu çok yazdim ama elimde diyil içim dolu  sende biraz kalabalikdan uzak kalmaya çalış :ermm:

(16 puan) tarafından
Benimki de anlattığın gibi. Hiç masaj yapmıyorsun bu çocuğa, sütün yetmiyor, iyi beslemiyorsun vs. Ben masaj yapıyorum dediğimde bile inanmayıp yapmıyorsun diyor. Ben sadece doğuran kişiyim onlara göre. Benden iyi bakarlarmış. Bana kalsa ben zaten evimden çıkmam ama eşim çıkarıyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 273 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 410 göst.
0 oy
10 cevap 509 göst.
0 oy
4 cevap 155 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Elifmelek35 (788 puan) tarafından soruldu