0 oy
125 göst.
Aile kategorisinde (115 puan) tarafından
Kızlar annem düşmüş ve ayak bileği kırıldı. Yarım alçıya aldılar bir ay alçıda kalacak fakat hiç ağrım yok diyor anlamadım bende normal mi bu durum biraz tuhaf ama kırık sonuçta neden ağrı olmaz kii

7 Cevaplar

0 oy
(4,246 puan) tarafından
Herkesin acı eşiği farklıdır. Benim de ağrım olmaz hiç
-Reklam-
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Acı eşiği farklıdır canim mesela dayanamam birşeye annemin eli yandı onu bile acımıyor diyordu
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Ayak bilegi kemigi çok küçük parcalardan meydana geliyormuş doktor bana hissetmezsin demisti. Ondandır belki. Kirildigini nasil anladiniz
0 oy
(4,170 puan) tarafından
İlk başlarda ağrı çok hissedilmiyor sonra acısı çıkıyor 3 sene oldu ayağım kırıldı iki yerden hala çekiyorum acısını geçmiş olsun 
(4,246 puan) tarafından
Ya kızlar bu sonradan ağrıma durumu nasıl oluyor. Yani dikiş yerine sızlıyor diyorlar. Kemiğe sızlıyor diyorlar. Bence deli gibi dikiş var. Bir sürü kemiğim kırıldı. Ağır da kaldırırm soğukta da dururum hiçbirşey olmuyor. Bu da mı acı eşiği ile alakalı acaba
0 oy
tarafından
1 ay oldu yeni çıktı alcim daha 2 gündür agrim gecti uyuorm sabhlara kadar kafami duvarlara vyrdum
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Çocukken benim de bacağım kırılmıştı kırılınca ağrıyordu tabi ama alcidayken ağrıdığını hatırlamıyorum sabit durduğu için 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Benim catlakti ağrım yoktu alçıya almışlardı çatlak geçsin diye kasiniyordu çok içine bir şey sokup kasiyordum alçının 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 29 göst.
5 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gmzasya (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 21 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.