0 oy
70 göst.
Aile kategorisinde (241 puan) tarafından
Kızlar Mart gibi doğum olacak Allah'ın izniyle. Şimdiden alışveriş  mi diyeceksiniz ama babama abime yük olmak istemiyoru.m her ay parça parça birşeyler alacam aksilik olmazsa. Sıcak memleketteyiz Akdeniz iklimi. Sizce ilk etapta yeni doğan için neler alayım nerden başlayayım kaçar tane alayım. Hangi siteler uygun. Yardımcı olabilir misiniz ? Çok teşekkür ederim şimdiden

2 Cevaplar

0 oy
(983 puan) tarafından
Ayni boya yuklenme ben yenidogan kiyafetlerini 40 gun bile giydiremedim.internetten alma derim cunku 3 ay yaziyo mesela ama boy farki cok cikiyo.50 55 60 cm cm en az 3er tane al cunku kusuyo kakasi geciyo her kekeye degistirmiyorum tabiki ama minnacik oldugu icin makine calistirmaya degmiyo biriktirip oyle yikiyorum.marttaysa dogum ilk aldiklarini uzun kollu al sonra 3 6 ay arasini sifir kol sadece zibin al.pantolon ceketli takimlarimi giydiremedim etiketlerini söktugum yikadigim icin hediyede goturemiyorum kaldilar oyle.bez stokluycaksan 1 2  numaralardan 3er paket 3 numaradan 5 6 paket alabilirsin.ben 3 6 kg arasi yazdigi için 2 numara stoklamistim 12 paket acilmamis kaldi 73 gunluk 4e gectik bile
(241 puan) tarafından
Yaa okurken o kadar karışık geldiki :) öğrenecek Allah'ın izniyle hepsini :) çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,113 puan) tarafından
Bol bol zıbın al çünkü yetişmiyor :) hastane çıkışını alabilirsin. Bol bol patikli tulum al değilmesi giydirmesi çok kolay hem de bebeklere çok yakışıyor :) 
(241 puan) tarafından
Onlar biraz ilk etapta zor bir iki yerden haber bekliyorum canım inşallah sağlamsa verecek olanlar var. Boşanma sürecindeyim. Kendi çabamla bişeyler yapmaya çalışıyorum.
(2,113 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum benim rabbim kolaylık verir. Azar azar alır hazır edersin inşallah
(241 puan) tarafından
Öyle yapacam inşallah bir kerede yüklenmektense böyle daha kolay olur hem indirimleri rahat takip ederim diye. Çok teşekkürler
(2,113 puan) tarafından
Minicity ve enucuzbebekmarket bunlar uygun fiyatlı bebek siteleri. Rica ederim canım
(241 puan) tarafından
Bakayım hemen.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,172 cevap

34,975 kullanıcı

...