0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (1,309 puan) tarafından
Dün akşam hafif kahverengi akıntım olmuştu. Bugün doktora gittim. Bebeğimin kalbi durmuş. 9 haftalıktı bugün. 8+4 günlükken kalbi durmuş. Çok kötüyüm şu an. Sizce başka bir doktora daha gitmeye gerek var mı? Devlette kürtaj olanlar nasıl oldunuz? Anestezi mi aldınız? Özel de doktorum anestezi vererek yapıyor. Bu da beni korkutuyor

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başka doktora da gidin bence 
(1,309 puan) tarafından
Çok ilgili baktı. Alttanda baktı. Neden cnm çevrende bunun örnekleri var mı?
-Reklam-
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Baksa doktora git burada kaç doktorun kalbi durmuş dediği çocuğun başka bir doktor yaşıyor demesiyle hayatına devam eden biri vardı. Gayette saglikliymis
(1,309 puan) tarafından
Öyle mi? Çok detaylı baktı. Anlayamadım. Yani böyle bir ihtimal olabilir mi acaba
(2,762 puan) tarafından
Niye olmasın Rabbime emanet et başka doktora göster. Kalbini ferah tut
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Senin adına çok üzüldüm canım ne desem teselli olmayacak o yüzden direkt konuya giriyorum Aralık ayında ben de kalp durması sonucu kürtaj oldum 3-4 doktora gittim sonuç değişmedi sen de git için rahat etsin. Muhakkak anestezi al  devlet hastanesinde oldum İlk gittiğim yerde anestezi vermiyoruz dediler başka bir yer araştırdım buldum İstanbul'da isen Zeynep Kamil'i öneriyorum
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Bir kaç doktora daha git bence. Allah'ın takdiri bilemeyiz.insallh yoktur öyle bir durum. Abimin kızı  için kalbi durmuş atmıyor dedi. Yengem eve geldi rengi benzi atmıştı ağlıyordu. Sonra başka doktora gitti şimdi kızı bı sene okula başlıyor. 
0 oy
tarafından
Bence bir doktora daha gözük 
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Devlet hastanesi bu kararı verirken 2-3 doktor cagriyor sonra karar veriyor 
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Aynı haftada bende bebeğimin kalbinin durduğunu öğrenmiştim hatta 3 hafta önce durmuş kontrole gittiğimde öğrendim doktor emin olmak için alttan muayene de yaptı ultrasona da gönderdi maalesef sonuç değişmedi aynı gün özelde anestezi alarak kürtaj oldum 
(3,480 puan) tarafından
Hiç kanama olmadi 3 hafta boyunca kalbi durmuş bebegi tasimisim karnımda kalp atışını dinlemeye gitmiştim doktor karnımdan baktı önce kalp atışı yok dedi emin olmak için alttan muayene yaptı yine yok gelişimi 6 haftada kalmış cok üzüldüğümü görünce büyük ultrasona gönderdi belki bir ihtimal orda duyarım diye ama yok kalbi atmiyodu
(1,309 puan) tarafından
Sizede geçmiş olsun. Sonradan hamile kaldınız mı? Ben yinede birazdan başka doktora gidicem
(3,480 puan) tarafından
Kaldım canım oğlum 1 yaşına girecek
(779 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun..acaba beta-hgc değerleriniz katlanarak artıyor muydu yani her şey normal gibiyken bir anda mi durdu kalbi
(3,480 puan) tarafından
Evet hersey normaldi ben keseyi gördükten iki gün sonra kalp atışı durmuş
0 oy
(1,538 puan) tarafından
9 hastalık gebe idim doktor 7 haftada kalmış kalbi durmuş dedi bana 

Başka doktora gittim bir hafta önden gidiyo gelişimi gayet güzel yaşıyor dedi kalbini dinletti şuan 35 haftalık 3 hafta sonra doğumum var bence başka doktora daha gidin umarım sağ salimdir ve kucağına almayı nasip eder mevlam

Diyelim öldüyse de kendini yıpratma o seni cennette beklicek demek ki alacağı nefes yiyeceği lokma yokmuş Allah kısmet eder bir tane daha olur cnm
(1,309 puan) tarafından
Birazdan başka doktora gidicem bende. İnşallah bana da böyle umut olur. Doktora alttan da muayene ederek mi kalp atışı yok demişti size
(1,538 puan) tarafından
Yok cnm sadece ultrason ile baktı dediğim gibi eğer gerçekten ölmüş ise de kendini yıpratma demek ki alacağı nefes yokmuş rabbim hayırlı bir evlat verir kucağına
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Akliniz da kalmasın gidim isterseniz ama kalbi durmuşsa yanılmış olamaz :( 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Canım böyle bir şey olmuş olabilir kanama da olmuş kahverengi diyorsun yani eski kan demek ama böyle durumlarda başka dr a da gitmek lazım 
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Bir de devlete muayeneye git istersen. Ama anesteziyle yapılıyor kürtaj bildiğim kadarıyla. Basın sağolsun.
0 oy
(779 puan) tarafından
Herkesi dediği gibi bi doktora daha görünmekte fayda var..beta hcg değerin katlanarak artıyor muydu
0 oy
(241 puan) tarafından
Aynı şeyi ilk bebeğinde yaşayıp uzun süre o depresyonu ve üzüntüyü atmamış kabullenememiş bir kardeşin olarak Allah acını dindirsin diyorum canım. Umarım hayırlı evlatlar sağlıklı evlatlar nasip eder sana Rabbim.  Genel anestezi ile doğumhanede çatala yatırıldım daha doktorum gelmeden uyumuşum gözümü açtığımda herşey bitmiş yataktaydım.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 394 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zenan. (457 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 913 göst.
13 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rghgdm (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 229 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde cemre46 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 85 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Neslisulo (197 puan) tarafından soruldu

380,078 soru

11,377,807 cevap

34,864 kullanıcı

...