0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Rüyamda eşime büyü yapılmıştı ama öncesinde bilmiyordum ayrılık aşamasına geldik sonra tesadüfen muskayi gördüm eşimin be başka bı kızın birbirine bağlanması için bağlılik büyüsü yapılmıştı kızın ismide yazılıyordu çok etkilendim lütfen bakın 

4 Cevaplar

0 oy
(1,465 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar bunuda unuttim rüyayı gördükten sonra eşim mi değil mi şüphe ettim uyandım tekrar yattım gene aynı rüyayı gördüm eşim olduğu kesinlesti
-Reklam-
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Mutlaka araştır cnm bende gördüm doğru çıktı benimki anneyle kız yapıyordu benimkinde doğru çıktı bı anneyle kız yapmıştı 
(1,465 puan) tarafından
Ay çok korktum canım peki size mi yaptılar ne için yaptılar nerden buldun kimin yaptığını
(1,189 puan) tarafından
Çok hoca gezdim nerdeyse bı çok hoca aynı şeyi söyledi şehir şehir hoca gezdik aynı şeyi söylediler bı anne kız yapmış dediler
(1,465 puan) tarafından
Peki büyüyü nasıl buldunuz bide eşinle sana mı yapıldı
(1,189 puan) tarafından
Bulamadık bı turlu evet ikimizi yapilmisti ayrılmamiz için
(1,465 puan) tarafından
Ay çok kötü ya Rabb'im fırsat vermesin boyle seytanlasmis insanlara
(1,189 puan) tarafından
Amin inşallah cnm nasipte ne varsa onu yaşıyorsun cnm rabim nasip etmediyse yapsalarda boş
(1,465 puan) tarafından
Doğru söylüyon ama çok etkilendim ya
(1,189 puan) tarafından
Biz ayrılma noktasına geldik rabim mucize gibi kızımı verdi şuan hamileyim
(1,465 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın sana canım
(1,189 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cnm
(1,223 puan) tarafından
Baharsena. Canim hani demisin ya nasipte ne varsa onu yaşıyoruz rabbim nasip etmediyse yapsalarda bos diye. Kader kendi cabamiza bagli kılınmıştir. Yani karsidan karsiya gecerken sagina soluna bakarsin onlem tedbir alirsin gecersin. Ama sen karsidan karsiya gecersen sagina soluna bakmadan gecersen orada sana araba carparsa nasipte varmis demekki basima gelcekmis bu diyemeyiz. Ayette de gecer biz insanlarin kaderlerini kendi cabalarina bagli kildik diye. Ayni sekilde tedbir bizden takdir Allahtan. Her zaman tedbir almakta fayda vardir. Yani post sahibi arkadasimiz icin diyorum kuzum rüyan dogru da olabilir cnku bende yasadim aynisini. Bi hocaya gorunebilirsin yapma asamasindaysa da engel olabilirsin. Bize hoca yapmaya calismislar yapamamislar basaramamislar demisti. Sonra bidaha uzerine dusmedik kalmisti oyle. Suan bi olay yasasam hemen aklima o gelir.
(1,465 puan) tarafından
Peki bildiğin bı hoca varmı canım yardımcı olur musun lütfen
(1,189 puan) tarafından
Tabiki cnm önlemini alacaksın demek istediğim o değildi aslında büyüyü varsa biliyorsa tabiki bozdursun biz bilipte öyle bırakmadık her hocaya gitim çok para harcadım yuvam için cnm yani demek istediğim eğer Allah istemese bı şekilde fark ediyorsun büyuyu ya rüyana gelir ya başka şekil
(1,223 puan) tarafından
Evet kuzum dedigin gbi rüya ile uyarilmis rabbim firsat vermesin boyle insanlara ya hic mi Allah korkusu yok bilmiyorum ki. Rtyww bilmiyorum ki canim yani tanidigim guvenebildigim bi hoca ilsa ben fe ariyorum ama malesef yok
0 oy
(119,442 puan) tarafından
evdeki huzursuzlugu her tartismagi buyuye baglama bacim psikolojikdir ruyada gormen
(1,465 puan) tarafından
Yok ben büyüyü rüyamda gördüm bunun hepsini sadece çok etkilendim halada korkuyorum
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Rüyalar çoğu zaman bilinçaltı yansımasıdır.Boyle bir endiseniz mi var acaba.Buyu yapıldı diye düşünüyorsanız rüyanıza girmiş olabilir.Tabi Salih rüyalar da vardır gerçeği haber veren.Ama rüyanız böyle mi bilemezsiniz çok kafaya takarsanız paranoyaya dönüşür.Ruya deyip geçin sadaka verin Allah a sığınin bence.
(1,465 puan) tarafından
İnan hiç aklımda değildi bu tür şeyler bir anda sabaha doğru gördüm aşırı korktum
(7,974 puan) tarafından
Salih rüyaları kimler görür acaba ? Aklıma takıldı.
(1,016 puan) tarafından
Rabbimin nasip ettikleri...Şunlar görür diyemeyiz
(7,974 puan) tarafından
Anladım.. teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 173 göst.
0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy
5 cevap 223 göst.
0 oy