0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (1,466 puan) tarafından
Rüyamda eşime büyü yapılmıştı ama öncesinde bilmiyordum ayrılık aşamasına geldik sonra tesadüfen muskayi gördüm eşimin be başka bı kızın birbirine bağlanması için bağlılik büyüsü yapılmıştı kızın ismide yazılıyordu çok etkilendim lütfen bakın 

4 Cevaplar

0 oy
(1,466 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar bunuda unuttim rüyayı gördükten sonra eşim mi değil mi şüphe ettim uyandım tekrar yattım gene aynı rüyayı gördüm eşim olduğu kesinlesti
-Reklam-
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Mutlaka araştır cnm bende gördüm doğru çıktı benimki anneyle kız yapıyordu benimkinde doğru çıktı bı anneyle kız yapmıştı 
(1,189 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cnm
(1,224 puan) tarafından
Baharsena. Canim hani demisin ya nasipte ne varsa onu yaşıyoruz rabbim nasip etmediyse yapsalarda bos diye. Kader kendi cabamiza bagli kılınmıştir. Yani karsidan karsiya gecerken sagina soluna bakarsin onlem tedbir alirsin gecersin. Ama sen karsidan karsiya gecersen sagina soluna bakmadan gecersen orada sana araba carparsa nasipte varmis demekki basima gelcekmis bu diyemeyiz. Ayette de gecer biz insanlarin kaderlerini kendi cabalarina bagli kildik diye. Ayni sekilde tedbir bizden takdir Allahtan. Her zaman tedbir almakta fayda vardir. Yani post sahibi arkadasimiz icin diyorum kuzum rüyan dogru da olabilir cnku bende yasadim aynisini. Bi hocaya gorunebilirsin yapma asamasindaysa da engel olabilirsin. Bize hoca yapmaya calismislar yapamamislar basaramamislar demisti. Sonra bidaha uzerine dusmedik kalmisti oyle. Suan bi olay yasasam hemen aklima o gelir.
(1,466 puan) tarafından
Peki bildiğin bı hoca varmı canım yardımcı olur musun lütfen
(1,189 puan) tarafından
Tabiki cnm önlemini alacaksın demek istediğim o değildi aslında büyüyü varsa biliyorsa tabiki bozdursun biz bilipte öyle bırakmadık her hocaya gitim çok para harcadım yuvam için cnm yani demek istediğim eğer Allah istemese bı şekilde fark ediyorsun büyuyu ya rüyana gelir ya başka şekil
(1,224 puan) tarafından
Evet kuzum dedigin gbi rüya ile uyarilmis rabbim firsat vermesin boyle insanlara ya hic mi Allah korkusu yok bilmiyorum ki. Rtyww bilmiyorum ki canim yani tanidigim guvenebildigim bi hoca ilsa ben fe ariyorum ama malesef yok
0 oy
(119,224 puan) tarafından
evdeki huzursuzlugu her tartismagi buyuye baglama bacim psikolojikdir ruyada gormen
(1,466 puan) tarafından
Yok ben büyüyü rüyamda gördüm bunun hepsini sadece çok etkilendim halada korkuyorum
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Rüyalar çoğu zaman bilinçaltı yansımasıdır.Boyle bir endiseniz mi var acaba.Buyu yapıldı diye düşünüyorsanız rüyanıza girmiş olabilir.Tabi Salih rüyalar da vardır gerçeği haber veren.Ama rüyanız böyle mi bilemezsiniz çok kafaya takarsanız paranoyaya dönüşür.Ruya deyip geçin sadaka verin Allah a sığınin bence.
(1,466 puan) tarafından
İnan hiç aklımda değildi bu tür şeyler bir anda sabaha doğru gördüm aşırı korktum
(7,913 puan) tarafından
Salih rüyaları kimler görür acaba ? Aklıma takıldı.
(1,021 puan) tarafından
Rabbimin nasip ettikleri...Şunlar görür diyemeyiz
(7,913 puan) tarafından
Anladım.. teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 170 göst.
0 oy
4 cevap 148 göst.
0 oy
5 cevap 218 göst.
0 oy