0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar dogumum yaklaşıyor kaynanam kayinpeder tarafindan yüzüm bir gün bile gülmedi yuvami yıkmaya kalktılar eşim seyirci kaldı çoğu şeye cunku onlara kahretsinki muhtacız asgari ucretle bir kiraya çıkamadık bende çalıştım zamanında hamile kalmadan önce ama ailesi huzur vermiyor ev almışlar oğluna tapuyu da ustune yapmış kayinpeder kiralarda ev sahibi ile anlaşamadık 2 3 ev değiştirdik en son yine babasının evine geldik hazır ev ya kira yok onlarda zırt pırt çağırdı artık yorulduk mücadeleden en son gittiğim kiralik evde hamile kaldıktan sonra ordada kirada anlasamayinca cocukda olcak döndük babasının evine yan tarafta oturuyorlar kapılar ayri ama her şeye muhalifler eşim sesini çıkaramıyor artık bende yoruldum Allah için akıl verin laf uyarı bağırma hicbisi anlamıyorlar vicdan merhamet yok bu yüzden dogumum erkene çekildi stresten uzuntuden şimdi logusaligimda rahat bırakılmak istiyorum esimin ailesi gelsin istemiyorum kapıma cunku muhtemelen gelirler eşim 1 hafta kalır işe gider gelirler o zaman hassas dönem yuzlerini göresim yok ben onları ne yapmalıyım da uzaklastirmaliyim Bi akıl verin ama Bn yine gidicem burdan cocuk buyusun biraz çalışip tekrar gidicem eşimle ama o sürede napicam en azindan lohusa doneminde 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Açma kapıyı uyuyordum bebegi doyuruyordum müsait değildim esin arayınca ayy hayatim valla duştaydim kapıyı çaldılar açamadım gibi gibi şeyler söyle gelmezler kapına daha esinde sana birsey demez
(29 puan) tarafından
Arsız yüzsüz bunlar adamın kendi evi uzaklaştırma aldirabilir miyimki
tarafından
Hiç o konuları bilmiyorum valla belki bilen çıkar
(29 puan) tarafından
Kime sorayım ki
tarafından
Post aç kesin bilenler vardır burada
(1,990 puan) tarafından
Kayinpeder ve kaynana uzaklaştırma alırsan eşinle aran bozulur evlerinde oturuyorsunuz canım biraz saçma olur sanki yani uzaklastirma kararı çıkarmak için sana birşey yapmaları lazım rahatsız edici birşey  nasıl desem bağırma kavga şiddet vs gibi
-Reklam-
0 oy
(664 puan) tarafından
Sizin kendi aileniz varsa doğum sürecini orda geçirseniz imkan varsa
(29 puan) tarafından
Yok annem var tek onunda evi yok deprem magduru
(664 puan) tarafından
Eşinizle paylaşsanız bu durumu güzellikle hani onlara bisey demiyor onu anladım ama güzellikle bi konuşsanız ne diyor
(29 puan) tarafından
Hiç Bi konuşmadan anlamıyor kardeş büyü bile yapilmistir oğluna beklerim Bn bunlarin koylerde hacı hocalarida var esim çok degisti birden aniden
0 oy
(569 puan) tarafından
Hem bebeği hem kendini bahane et uyuyoruz bebeğin enfeksiyon riski var flan de. Zili sök geldiklerini duymazsın da. Telefonu da sessize al bi kaç kez gelip kapı açılmayınca gelmezler. 
(29 puan) tarafından
Zil yok kapi var
0 oy
(6,453 puan) tarafından
Kavga et gelmesler 
(29 puan) tarafından
Onlarlami
(6,453 puan) tarafından
Evet anası babasıyla kavga et
(29 puan) tarafından
Sikayette etcem ediyimmi
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Canim kavga etsen daha büyük tatsizlik cikacak malesef. Esinle konuşacan, evlerinde oturuyorsaniz oglu evini gecimini yapamadıgi için. Bi iyilik yapip burnundan getirmeye haklari yok. Esin diyecek esim logusa yeni bebegim oldu. Onu üzen beni karşısında bulur diye. Kafana takma sen belki daha guzel olur hersey.
(29 puan) tarafından
Esim bunu dicek insan değil kardeş birde şey demedim Bn kayinpeder 4 aylik gebeyken yanimda kapalı odada çıkmama fırsat vermeden agir tutun sigara yaktı keyifle yayildi koltukta zor attim odadan kendimi arka arkaya 2 kere yaktı
0 oy
(771 puan) tarafından
Yemin ederim aynı durumdayım benim eşim olacak herif k.cina güvenip cikamiyo şunların evinden hiçbiriyle muhattap olmuyorum ben ama öyle zor ki var ya çocuk okula başlasın bende calisacam bakalım nasıl çıkmıyo o zaman çıkmazsa çocuğu da alıp bosayacam yeter ya Allah sabır versin sana da kardeşim seni çok iyi anlıyorum.. 
(29 puan) tarafından
Kardeş bnde ayni düşünüyorum ama elimizi kolumuzu bagliyo cocuklar birkaç sene lohusalik nasıl geçecek korkuyorum bebegime zarar vermekten delirip çok korkuyorum onlara bile zarar verme dürtüsü var şuan icimde herkes destek al dioda koydeyiz biz psikolog psikiyatri uzak konuscak dert cozumlucek komşu arkadaş akraba yok annem yok napicam
(29 puan) tarafından
K.cina guvenmeyenler ne diye evlenio yakiolar basimizi aile kahrini cekersin kendi ananin babaninda bunlarin kahrini çekmek zorundamiyiz zor tutuyorum kendimi ailesini öldürmemek için ne deli cesaretiki polise bile dedim Bn bunu ama evlat var ortada hapse girsem nolur onun hali
(771 puan) tarafından
Sakin ol canim evladını düşün sana bisey olsa ona kim bakacak kimse annesi gibi bakamaz bir çocuğa bende susuyorsam sabrediyorsam sadece çocuğum için bir büyüsün hele hepsi ödeyecek yaptıklarının bedelini kocamda dahil az aglatmadilar beni özellikle hamilelik lohusalik burnumdan getirdiler onların yüzünden sınır krizleri geçirdim şimdi çocuğunda aynı hep bağırır çağırır ağlar sinirli hep onların yüzünden iste şimdi de hicbir şey olmamış gibi aramız düzelsin istiyolar öyle bisey yok ben kendimden geçmişim çocuğum ne hale geldi onların yüzünden sorsak biz ne yaptık diyolar pislikler daha ne yapacaksınız 5 seneyi zehir zıkkım ettiniz her b.ka karışmaktan eşimle aramıza girmekten birbirimizden soyuttunuz bizi bir yuvayı yıkım eşiğine getirdiniz daha ne yapacaksınız be yemin ederim her gün ağlıyorum dua ediyorum Allahim sen bana dayanma gücü ver çocuğum için diye gerekirse sende yap ağla vur kir bi yerlere ama asla o pislikler için kendini yakma Allah a havale et evladını düşün onun sana ihtiyacı var er ya da geç çıkacak onlardan yaptıkları herşey bak benim kaynana hanım ayakları yandı kalkmiyo ayağa kızları gidip gelip bakıyo hiç inmedim bile aşağı geçmiş olsuna bile iyi oldu da demiyorum ilahi adalet sadece zamanında bana iyi davransalardı bende onlara iyi davranırdım o yüzden düşmez kalkmaz bir Allahtır sen gönlünü ferah tutmaya çalış sadece çocuğun için unutma..

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 1,088 göst.
0 oy
37 cevap 995 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 314 göst.
+2 oy
15 cevap 525 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Nur343746 (638 puan) tarafından soruldu

381,398 soru