0 oy
107 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Hangisini tavsiye edersiniz. Hic iphone kullanmadim. Samsung alirsam 250 gb alabilirim. İphone de 128 gb. Ama ikisi de nasildi3 bilmiyorim

6 Cevaplar

0 oy
(4,547 puan) tarafından
Ben Samsung cu eşim iphoneci hiç bana göre değil iPhone eşimde Samsung la yapamıyor yani hangisine alistiysan o daha iyi canim
-Reklam-
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Telefonu ne için kullandığınız önemli. İPhone istediğiniz gibi indirme vs. Yapamıyorsunuz ama güvenli. Ben 11 kullandım sonra eşim sürpriz yapıp 14 pro max aldı. Ben bir şey indiremedigim için satıp üstüne ekleyip Samsung s23 ultra aldım. Oyun vs. Oynuyorsaniz iphone tavsiye ederim. Oyun içinde ipad aldım. Samsung Oyun tutumu güzel değil.
tarafından
Ne zaman aldın ki ıphone telefonu canım
(2,291 puan) tarafından
14 pro max şubat mart gibi aldı sanırım eşim.
tarafından
Zararına sattınız herhalde kız.
(2,291 puan) tarafından
48 verdik 55 diğerini aldık. Haliyle 2. El olduğu için baya sıkıntı oluyor. Aldığım fiyata verdim ama tabi şimdi alsam 61-63 arasında bakmadım fiyatlara.
0 oy
tarafından
Şu an ıphone kullanıyorum bundan önce 5 sene kadar huawei kullandım ondan önce de ıphone kullanıyordum. Kimisinde şey var aaaa ıphone kullanıyorum andoridle yapamam ne alakasaysa. Samsung bana çok karışık geliyor. Media markt git orada bir incele telefonu içeriğini filan incele baya. Hoşuma giderse evet alışırım dersen öyle alırsın hangisini istersen. iPhone her zaman diğer telefonlara göre daha iyi bence. Hem kalite olarak hemde özellik olarak kamerası filan daha iyi. 
0 oy
tarafından
Kesinlikle samsung 
0 oy
(2,414 puan) tarafından
Ne için alacağına bağlı her konuda iPhone çok üstün bi telefon onu seçerdim ama sosyal medya ve fotoğraf için falan ilgilenmiyorsan işimi görsün diyosan Samsung al
0 oy
tarafından
11 kullanıyorum memnum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 116 göst.
16 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 221 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Harvass (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 173 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 150 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı