0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (395 puan) tarafından
Kızlar 6 sında regl olmam gerek ama ikinciyi istiyoruz ben dayanamadım test yaptım negatif çıktı çok erken mi yapmışım testi yoksa cikarmiydi eğer varsa 

5 Cevaplar

0 oy
(1,221 puan) tarafından
Aslında olsaydı çıkabilirdi 
(395 puan) tarafından
O zaman yokturdur dmi
(1,221 puan) tarafından
Bellide olmaz ama sen kendini hazırlama yine de canım olmaması daha yüksek ihtimal
(395 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim ki 15 güm önce çıkmıştı 
(395 puan) tarafından
Yaa o zaman yok büyük ihtimalle
tarafından
Büyük ihtimal :/
(395 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Bebişler zamanı gelince geliyor valla ben beklemiyordum bir anda hamile olduğumu öğrenmiştim :)
(395 puan) tarafından
Öyle tabi ben aslında erken diyodum istemiyodum sonra istedim testi yaparken korktum negatif çıkınca üzüldüm garip hissediyorum
0 oy
(478 puan) tarafından
5 gün önce yaptım çok silik çıktı kan verdim 18 değerde çıktı. Adet gecikmesi için bekliyorum. Sonra doktora gidicem insallah hayırlısıyla olur. Erken gebelik testi aldınız mı benim ilk onda silik çıktı sonra kaset test yaptım onda da silik çıktı 
(395 puan) tarafından
Erken gebelik testiydi zaten canım ya
(478 puan) tarafından
Bence 3 4 gün sonra tekrar yap gerçi adetten önce olan testler kabul görmüyor zaten. Biz sabırsızca yapıyoruz:) mesela şimdi bende de bir endişe ya adet olursam da bu hevesim kursağımda kalırsa diye insallah Allah gönlünüze göre versin
(395 puan) tarafından
Aminn balım seninde inşallah hayırlısı bakalım
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Geç döllenme varsa çıkmaya bilir canim
(395 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canım
(4,547 puan) tarafından
Aynen canım hayırlısı
0 oy
(195 puan) tarafından
Sonradan üzülmemek adına adetinin geçmesi bekle cnm sonrası hayal kırıklığı oluyor ben oğlumda 6gun öncesinde silik hatta hayali çizgiyle öğrenmiştim, yakın zamanda testler pozitif gibi gösterdi adet oldum yani kısmet beklemiyordum ama insan zamanını boşa harcayıp kafaya takılıyor üzülüyor 
(395 puan) tarafından
Aslında başta istemedim sonra heyecanlandım testi yaparken korktum negatif çıkınca üzüldüm garip hissediyorum
(195 puan) tarafından
İşte bu yüzden bende aynı senin gibi hissettim akışına bırak gününü yaşa nasipte varsa sen anlarsn zaten:*
(395 puan) tarafından
Aslında var gibi hissediyordum oglumdaki gibi halsizlik vardı kanda verdirdim ama keşke gebelik varmı diye de baktirsaydim ama söylemedim onlarda açlık şekerine falan baktılar
(195 puan) tarafından
Hayırlısı cnm bende öyle hissediyodum işte ilk defa biz korunuyoduk ona rağmen baş dönmesi mide bulantısı başlamıştı Rabb'im gönlüne göre versin inşallah
(395 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah balım ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeynep0051 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu