0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (2,006 puan) tarafından

24 aylık bebeğim bugün normal süt yerine devam sütü aldım 200 ml lik  6 paket ya hoşuna gitti galiba  arka arkaya üçüncüyü içmek istiyor  dokunurmu acaba içinde vitaminler varmış 

image

3 Cevaplar

0 oy
(120,082 puan) tarafından
icsinde ishal yapar fazlasi sicak bide heryer
(12,926 puan) tarafından
Aynen öyle canım ben mamayı kesmiştim geri döndüm
(2,006 puan) tarafından
Bizimki mamayı çok erken bıraktı ya veremedik hep kustu öğürdü 14 aylıkken bıraktı keşke mama icseydi  diyorum şuan 2 yaşında zaten artik
(12,926 puan) tarafından
15 aylık kızım bir yaşında ayırdım sütten mamaya daha erkenmiş zaten gece uykusuna geçerken birde iki kere kalkıyor içip geri uyuyor iki yaşına kadar vereceğim
(2,006 puan) tarafından
Bizimki katı yeme ye cok meraklıydı canım 14 aylıkken mamayi ögüre ögüre içiyordu doktora sorduk degistirelim mamayı  diye o da boyu kilosu gelişimi iyi sizin bebeğin önden gidiyordu bebeğim , zorlamayın madem içmek istemiyorsa yemek yesin dedi ve o yüzden tamamen kestik ve hiç aramadı canım bizimki mamayı uyanmiyordu zaten geceleri öyle içiyorsa ver kemikleri vücudu daha sağlıklı olur ,  bende icseydi 2 yaşına hatta 2 buçuk yaşına kadar verirdim yani
(12,926 puan) tarafından
Maşallah maşallah
Gündüz yemek istiyor da gece içip uykuya devam ettiği için bende devam edecem artık iki yaşına kadar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herşeyin fazlası zarar
0 oy
(736 puan) tarafından
Valla canimbende mamayi birakinca 1 yasta  3 4 ay icti  bebe isal olup duruyo bende neden oldugunuda anlamadim  sonra kestim onu kormal sute basladim duzeldi bide cok sekerli oluyo sevmedim ben 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
0 oy
3 cevap 53 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
0 oy
1 cevap 69 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde irmikmoms (439 puan) tarafından soruldu

385,047 soru