0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
Kizlar geçen gün annemlere gittim akşam babama annem bana gelsin hastaneye gidecem çocuğa bakar dedim babam olmaz dedi ne işi varmiş dedi bı kaç defa dedim izin ver götüreyim annemi çocuğa bakanım yok bu randevum da önemli dedim o da tekrar kızdı bende sinirlendim bağırdım gidiyorum ben dedim o da peşimden ****** git dedi bende eşyalarimi topladım çıktım gittim evime bir baba nasıl kızına ****** git diyebiliyor çok zoruma gitti eve gidene kadar zor tuttum kendimi eve gidince hıçkıra hıçkıra agladim daha da gitmem o eve psikolojim çok bozuk onun o lafı aklıma geldikçe ağlıyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(7,446 puan) tarafından
Yok artık daha gitmem o eve konuşmam da valla
(0 puan) tarafından
Ben kaçarak evlendim 3 sene oldu ve 3 senedir o kadar cagirmama rağmen evime gelmedi annemi de göndermiyor ama benimle konuşuyordu çok zoruma gidiyor du evime gelmemesi
(7,446 puan) tarafından
Kaçtığın için olabilir ama küfür etmesi ne bileyim fazla
(0 puan) tarafından
Ben artık onunla konuşmak istemiyorum o bana si.ktir git dedi ya daha da unutmam o lafını aklıma geldikçe ağlıyorum zaten
(7,446 puan) tarafından
Unut boşver yokmuş gibi davran en iyisi
(0 puan) tarafından
Aynen öyle yapacam
-Reklam-
0 oy
(13,157 puan) tarafından
Bu konuda izin mi alınır ya 

Annene dersin hastaneye gideceğim çcoucğa bak 
(0 puan) tarafından
Bende öyle bir baba varsa alınıyor ama kesinlikle izin vermiyor annemin benim evime gelmesini
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Bazen böyle babalar duyunca neden benim pamuk kalpli babam öldü böyleleri yaşıyor diye aklımdan geçiriyorum Allah'ım affet isyan degil benimki.... Hayattayken kıymetini bilin babasizlik çok zor 
(0 puan) tarafından
Peki bazı babalar evlatlarının kıymetini biliyormu 24 yaşındayım babamdan pek sevgi görmedim hep milleti izlerdim babaları evlatlarını bağrina basardi ama benim babam hiç öyle olmadı
(9,025 puan) tarafından
Her baba gerçekten baba olamıyor demekki ne diyim
(249 puan) tarafından
Valla babalarin görevi ne ki benim babamda öyle idi
Bazı babalar kapatılsın
(9,025 puan) tarafından
Ben babamdn bir tokat dahi yemedim. 2 erkek kardeşim var onları okutmak için adam kendini parcalardi canıyla malıyla kendi cebinde 5 lira olmazdı gider sağdan soldan borc alır bizim istediğimizi alırdı. Çalışırdı çok çalışırdı kimseye muhtaç olmayalım çocuklarımın biseyde gözü kalmasın diye ugrasirdi. Akşam yorgun argın gelsede bizimle ödev de yapardı oyun da oynardı kendi ayakkabısını defalarca ypiştirir bize yeni ayakkabı alırdı. Biz hasta olunca başımızda babam beklerdi sabaha kadar. Daha sayamadığım bir çok şey... Bu kadar kendini parcaladi erken yaşta hastalandı göçtü gitti bu dünyadan ben babamdan razıyım Allah'ım da ondan razı olsun cennetin en güzel yerinde peygamber efendimize komşu eylesin inşallah
(0 puan) tarafından
Bizde tam tersiydi eve birşey almazdı hastalanirdik muayene parası maaşindan kesiliyor diye hastaneye göndermezde evde duruyorum çalişmiyorum diye bana kızıp dururdu çalişinca da paramı alirdi bazı çocuklar çok şansli senin gibi ama ben babamdan sevgi görmedim sol tarafım buruk ama çok şükür o görmediğim sevgiyi eşim bana gösteriyor o benim hem babam hem eşim
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Olması gereken annenın cocuga bakıp babanın senı hastaneye goturmesı

Ama yaptıgında bak terbıyesız eşek kadar adam olmus edep yok agzından cıkan lafa bak 

Benım ıcın benden onemlı bırsey yok bu hayatta gelemem boyle seylere asla kım olursa olsun bu aylardır ailemle konusmuyorum gereksız yere bana sesı yıkseldı babamın ve annemde bırsey demedı dıye 
(0 puan) tarafından
Benim annemde birşey demedi ama kadına kızmıyorum çünkü annem babama birşey derse babam annemi döver ben 14 yaşımdayken annem evimizin ilerisindeki lokantada bulaşikciydi ramazan ayiydi yogunluk vardi ona yardım etmek için yanina gitmek istedim babam göndermedi ben ısrar edince oklavayi sırtımda kırmıştı
(1,573 puan) tarafından
Annenın kı alısılmıs caresızlıl doverse dovsun yıllarca sebepsiz kac kez dayak yemıstı bu adamdan emınım defalarca ınan bır kere sesını cıkarsa dık dursa senınle annende cıksa o evden gerçi yıllar once yapması gereken buymus ama babam o zaman nasıl kedı oluyordu bak gör olmasa bile hayatınızdan defolup gıderdı
(0 puan) tarafından
Diyememiş şiddet ben annem bana hamileyken başlamis ama çok geçmis çünkü karnında ben varmisim ailesinin evine gidememiş
0 oy
tarafından
Evladına küfür aşağılamak ellerine ne geçiyor 
(0 puan) tarafından
Hadi bekar olsam zoruma gitmez ama ben evliyim anneyim 2 yaşında kızım var aklım almıyor hâlâ
0 oy
(7,992 puan) tarafından
Baban daha oncedemi böyleydi? Yoksa ilk defami oldu?

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 637 göst.
0 oy
7 cevap 367 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 699 göst.

381,778 soru

11,429,477 cevap

34,989 kullanıcı

...