0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bugün herkese öğretmenler bilgi vermiş WhatsApp'tan grup kurmuşlar ama daha bana mesaj falan gelmedi grup kurulmadı Pazartesi günü başlayacaklar ben nereden bileceğim

9 Cevaplar

0 oy
(1,118 puan) tarafından
Haber ederle bugün yarın 
tarafından
Hafta sonu yarın grup kurarlar mı ki
tarafından
Kız resmi daire degilya haftasında kurarlar nolck
-Reklam-
0 oy
(2,192 puan) tarafından
Okulu arasaydin canm keşke 
tarafından
Aradım canım da cevap vermiyorlar
(2,192 puan) tarafından
Anladım canm benim kızım da anaokuluna gidicek hoca bugün sert tabanlı panduf suluk istemiş birde öğlen 12.30 baslicam diye not etmiş belki işine yarar diye yazdm
tarafından
Teşekkür ederim canım benim
0 oy
tarafından
Yaa bende bakıyorum yok az önce okulada gittim belki kapıya bişi asmışlar diye oda yok biz napcaz şimdi biraz indirime girmiş açılır açılmaz yine ateş pahası olur kirtasiye malzemeleri 
tarafından
Ablam geçen yıl oğlunu yollamisti hiç öyle söylemedi sanırım sizin okullar abartmışlar yaa ablam yarisinida almadık dedi
tarafından
Onu görmüş kadar olduk canım mübarek iki ayrı  liste
tarafından
Eyüp Sabri Tuncer de yazmışlar
(4,198 puan) tarafından
Ozelde degil. Yari devlet yari ozel aanaokulu. 4 yas uzerini aliyor. Gecen sene aylik 180 tl aidat odedik . Birde olk donem bin tl ikinci dinem bin tl aidat odedik.

İlk sene de aylik 120 tl idi aidat digeri de 500 birinci donem 500 ikinci donem di kayit parais diye gecio
tarafından
Ondanmis bu kadar yok bize bu kadar marka ya takmazlar kayıt parası bile almadılar bizden beslenmede kendileri veriyorlarmış bakalım bı haber alabilirsek mubareklerden
0 oy
(4,198 puan) tarafından
 Enimkide ilkokul benimkinden de haber yok.
tarafından
Bizim Anaokulu ama daha bir grup Kuran Yok ya herkesin kurulmuş
(4,198 puan) tarafından
Gecen sene bizim pazar gunu kurmustu ogretmen.
tarafından
Belki bizede öyle yaparlar
0 oy
(3,686 puan) tarafından
Bizde de daha grup kurulmadı okula uğradım öğretmen kuracak dediler grupları . Hafta sonu kuracak büyük ihtimalle
0 oy
(659 puan) tarafından
Bızım de daha haber yok bugun sadece ogrwtmen ve sınıfı bellı oldu okulda sorduk hatta kacta gelecekler falan cevap vermedi mudur falan bakalım ne zaman kurulacak 
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Bizimkide kurmadi okul mesaj atmis sadece carsamba gunu acilicakmis hic bi bilgi yok baska ne degisik bi sistem
tarafından
Gerçekten çok değişik bir sistem bize okulda mesaj atmadı çok tuhaf
0 oy
(1,650 puan) tarafından
Biz de okula sorduk p.tesi gidicez grup sonrasında kurulcak dediler
0 oy
(1,956 puan) tarafından
Bizim öğretmen sabah erkenden kurmuş canm en geç 1 2 güne sizede haver gelir bence pazartesi okul var cunku

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 406 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Doomrose (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 718 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu

380,427 soru

11,390,122 cevap

34,899 kullanıcı