0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından

Kızlar karnımın düğünü olacak. O bizim düğünümüz esyamiza yardım etti,neyse eşimde onun eşyalarını ve beyaz eşyalarını alacak diğer iki kardeste düğün yapacak yardım edecek yani düğünü olacak oğlana bi kuruş odetmiyolar haklilarda simidi çok yardım etti kaynim hepsine düğünü yapacak iki kaynim sadece salon kıyafet koydede bi gün yapılacak düğünü yapacak eşime diyorum ki onlar 2 kişi sen başına ne olacak neyse bugün bizde eşyada beyazda yardımcı olan kişiye gitmiş 150 milyara hallederim demiş salonunda indirim yaptırırım demiş. Diyorum ki sanene onlar napacak da indirim yaptırıyorsun bırak onuda odesinler sanene kardeşlerimle arama girme az odesinler nie odemesinler dedi dedim ki onlar seni düşünülmüş bu kadar yukledilerde yüklenilen diom sanene arama girme dedi bende sustum ya ben napacam bilmiyorum yaa yapsın elbet ama bizi gram düşünmüş grammm

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boşver bencede sen karişma.

O aklına almış nasilsa
(60 puan) tarafından
Nasıl yani kuzum
tarafından
Sen esinle kardeşleri arasına karisma zaten aklına almiş ödeyecek eşin borçları.
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Yazdıklarınız çok karışık pek anlayamadım ama kayniniz size yardım etmiş eşiniz de ona yardım ediyor anladığım kadarıyla.E tabi mecbur etmeli.Kardesler dayanışma içinde bu güzel bişe.Kayninizin yaptığından fazla fedakarlık yapıyorsa uyarabilirsiniz tabi ama bence de çok karışmamak en iyisi.
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bencede karışma herkes kendine yapar diğerleriyle de kıyaslama yapma kocan dahada inatlasir 
0 oy
(124 puan) tarafından
Boşver canım sen girme araya, zamanında onlarda eşine destek çıktıysa sana pek bir şey demek düşmez, eşin sıkıntısız bir şekilde ödeyeceğini düşünüyor, kendine güveniyor demek ki, önemli olan o borç yüzünden sende bir şeyler kısıtlamaması, yok şunu alma bunu yapma gibi.
0 oy
(997 puan) tarafından
Durumu varsa eşinin hiç araya girme düğün bu yükü ağır ondan hiç karışma canım kardeşler arası 
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Yaa pazarlık yapti diye mi kocana kızıyorsun anlamadim

İlgili sorular

+2 oy
16 cevap 601 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 321 göst.
0 oy
6 cevap 335 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu