0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
12 haftayken cinsiyet ögrenen var mı 

6 Cevaplar

0 oy
(12,646 puan) tarafından
Bu sefer 11+3 ıkılı testte öğrendim 24 oldum değişmedi 
(13 puan) tarafından
Ya ne güzel Allah bagışlasın inşallah bende şuan 11+3 deyim ikili tarama için haftaya gelin dediler daha iyi gözlemleriz denildi cinsiyet önemli değil saglıklı olsun tabi de insan yine bir merak ediyor
(12,646 puan) tarafından
Kizımda 16 haftada öğrendim bu sefer pozisyon uygunmuş söyledi ben sormadan
Teşekkür ederim canım sağlıcakla kavuşun ♥️
(13 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Devlette söylemezler zaten bakmazlar da özelde görünürse söylerler 
(13 puan) tarafından
Özele gidiyorum riskli gebeliğim var malesef devlet çok ilgilenmiyor
(12,646 puan) tarafından
Doktora göre bebeğin pozisyonuna göre değişir canım ben kizimi özelde 16 haftada öğrendim sirf cinsiyet için uç kere gittim
Bu sefer devlete gidiyorum 11+3 ıkılı testte ben sormadan söyledi dr
(13 puan) tarafından
Haklısınız doğru.Ya ne güzel Allah bagışlasın
(12,646 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️♥️
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Çok erken zaten zamanında ogrenırsın sımdı saglıklı olması için dua et cınsıyet ne olursa olsun sonuçta senın bır parçan 
(13 puan) tarafından
İlkim olucak zaten ikiside yok cinsiyet ayrımıda yapmıyorum sadece  işte sağlığı daha önemli elbette
0 oy
(779 puan) tarafından
12 haftalikken erkek dendi 13te tekrar gittim erkek dendi 15te gittim kız dendi..kızım oldu
0 oy
(330 puan) tarafından
12 de gittim kıza benziyor dedi 14 de gittim erkeğe benziyor ama emin değilim hiç dönmedi dedi bi türlü bende öğrenemedim oysa oğlumda 12 de net öğrenmiştim 
(13 puan) tarafından
Hım bakalım inşallah bende ögrenirim
0 oy
(832 puan) tarafından
Gecen gittim 13 haftada görünüyor du nromalde 12 ama devlette görünmüyor dedi geçti bakmadı bıle yarın özele gidceem merak ediyorum 
(13 puan) tarafından
Ögrenirsen yazarmısın
(832 puan) tarafından
Benmki erkek canım  perinatoloğ a gttm ben riskim vardı şükür iyiyiz
(13 puan) tarafından
Bende riskli bir gebeyim o bölüme çok yönlendirdi ler ama nerden nasıl randevu akınıyor acaba takipler daha mı detaylı yapılıyor bilgi verirmisiniz acaba ücretlimi takip sürecini anlatıtsanız çok sevinirim
(832 puan) tarafından
Benim devlette ilk gttim doktor önerdi özel kliniği var detaylı ultrason falan yapıyor zaten imkanın varsa tavsiye ederim dedi tabi öncesinde 2 doktora gttim ve tatmin olmadım ikiside özel biri yine Kendi klinigini açmıştı güncel fiati 1800 du en son şuan iyiyiz çağırmadi keyfi cagirmiyo bana da ihtyci yok çok yoğun zor randevu alıyorum devlettekyle devam edecem sknti çıkarsa çağırdı zaten sağolsun devletten ama benim için ilestim halinde çok şanslıyım o konuda diğer doktorlra guvenseydim bebeğini kaybedecektim . Sunuda soylim ben devlette arama yapmıştım fakat perinatoloğ dan randevu almak baya xor galıba 2 hafta sonrası yakın başka bir şehir de boşluk çıktı düşünün ama başka saaatlerdr günlük bakılmalı  erken saatlerde Sabah deneyin MHRS den

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
0 oy
2 cevap 57 göst.
0 oy
6 cevap 328 göst.

380,042 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...