+1 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar kaynanam benimle durduk yere tartsti kaynanam evlenmeen once bir suru soz verdi ve hicbirni tutmadi bileziklerimi eksik aldi soz verdi dugunden sonra takcm diye inumde gelip takip 2.grlinime saklyorum diyip gezdi hicbir sey demedim umursamadm bileziktr diyip gectim asla sizi borc icinde birakmycz diyip borc icinde biraktilar esimi yine bir sey demedim annemlere gitmistm esim beni aradi morali bozuktu tartustkta borc meselesinden tam o kapatti kaynanam aradi benimde sesim soguk olunca bir skntı mı var dedi evet ya skntlarmz var diye anlataym belki dinler dedim birden yukses bir sesle ananin evine gittin skntlarn mi basladi dedi oyle bir uslupla konusunca tartistk tabi kaynanamin annesi var hala yasiyor yasida baya var  kaynanam ona anlatmis köyde esmin anneannesi her evine gelene beni kotuleyip o nasil bir cinstr nsil bir insandr kaynanasiyla tartisms diye arkamdan konusuyormus simdi olaya geliyorum kizlar kaynanamda aramis esimi iste anneannen cok hasta hep birlikte sende esinde gelip goreceksinz emrivaki yapmis siz olsaydnz gidermiydnz ve benim esim cok israrci anneci

6 Cevaplar

+2 oy
(5,320 puan) tarafından
Eşin gitsin çok merakliysa böyle ipleri vermeyin ya moruklara
-Reklam-
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Ben gitmezdim benim gibi saygısızı beklemesinler derdim madem kötüyüm madem saygısızım neden beni görmek için bu kadar ısrar ediyorlar derim
tarafından
Gercekten  cok guzel bir cevap aksam bunu esimi diycm  cok sag ol kiz
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Emir vakileri bitmez bunların.  Ben olsam giderdim ama gittiğim  de fazla samimi olmazdm  kaynanamla eşinin gönlü olsun . 
0 oy
(301 puan) tarafından
Sen gidersen sevap alırsın yaşlılar küçük cocuk gibiler oyüzden umursama muhatabın bile olamaz boşver eşin için git bence 
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Emrivakiden nefret ederim yapacağım varsa da yapmam..  eşin dolduruşa geliyo belli ki evinize de yansıtabilir bu durum.. gitmek zorunda kalsam bile misafir gibi sağı solu izler köyse dışarda bahçede fln takılırım..
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Eşin yalnız giderse ki gider gibi duruyor orda bir güzel doldururlar o da sana patlar. Git eşinle gerekirse tavrını koy, suratını yap, lafını sok ama eşini doldurmasına müsade etme 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 159 göst.
0 oy
42 cevap 594 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Cansuu54 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 691 göst.
0 oy
5 cevap 308 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu

379,456 soru