0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Biraz sohbett iyi gelir :)

8 Cevaplar

0 oy
(6,232 puan) tarafından
Sadece sohbet postu açıyorsun sjsj
(32 puan) tarafından
Ne yapayım bacı can sıkıntısı :)) :D
-Reklam-
0 oy
(2,586 puan) tarafından

:'( çok kötüyüm en kötü benim.  Memeden kestim oğlumu . En vicdansız en kötü en kalpsiz de benim :/ 

Günün en mi.krobu ilan edin beni 
Sen nasılsın bu arada 
(32 puan) tarafından
Kıyamam canım üzülme arkasında dağ gibi annesi var hiç sıkma canını :)
(8,999 puan) tarafından
Kız kendine yüklenme bu kadar en iyi en tatlı anne sensin koca adam olmus artık ben büyük oğlumu 15 16 aylıkken kestim. Şimdi küçüğü 2 ye girmeye yakın kışın ortasında kesicem
(2,586 puan) tarafından
Allah kolaylık versin.  Aslında erken kesmek daha mı kolay bilmiyorum ya
Çok teşekkür ederim canım ayrıca ❤❤❤
(8,999 puan) tarafından
Ben eşim yıllık izindeyken biraktirmiştim. Beni çok darladiginda babaya postalayip ortadan kayboluyodum. Küçük de nasıl olur bilmiyorum çok düşkün memeeeee diye bir bağırıyor olur olmadık yerde utandiriyo eşim gecende kızdı ayır artık diye de kıyamadım daha 18 aylık Selim'i erken kesmemin sebebi küçüğe hamile kalmamdi çok halsiz kalıyordum içimde ukte kaldı çok erken kestim küçüğü birşey olmaZsa 2 ye kadar emzircem dedim ama işte ortam içinde meme aç meme meme diye tutturunca da kötü oluyor
(2,586 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım. Yani ben kademeli olarak azaltmistim zaten 20 den sonra. Gece yi kestim sadece uykuya geçişlerde veriyordum. Öğle krizini atlattık bakalım akşam nasıl olacak
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bugünde dünden farksız monoton sıkıcı bir gün işte. Hep aynı işler hep aynı şeyler. Tek fark akşama anneme gidicz işte. Buna da şükür ne diyelim
(32 puan) tarafından
Bende aynı benimkinin işi vardı çıktı canım sıkıldı buraya attım kendimi şükür canım her anımıza  :)
0 oy
(7,675 puan) tarafından

image

eve varınca daha iyi olcam 5 dk kaldı :D
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Koca evde ne iş yapiliyo ne iş bitiyor nasıl olsun iyiyiz şükür kahvaltı yaptık çay keyfi yaptık topla yika bebeleri uyut şimdi kahve icicez eşimle sessizlik eşliğinde 
(32 puan) tarafından
Afiyet bal olsun inşallah canım:))
0 oy
(7,376 puan) tarafından

Çok kötüyüm ya :(

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Hani kız kimsenin sohbet edesi yok galiba :(

0 oy
tarafından
8 aylık bir kızım var ve 8 .ay atağı denilen şeyle uğraşan bir anne nasılsa öyleyim hjhjhjhj
tarafından
Gel sarılalım ağlaşalım :’))) benim oğlumda 8 aylık ve diş dönemine girdik bu ay ilk dişleri çıktı çok kötüyüm :(
tarafından
Tek değil misin çok mutlu oldum diş yok ama yinede atak denilen şeyi yaşıyorum ahh ahhh uyku neydi unuttum
tarafından
2 gündür sinir yıpranmasından ağlıyorum artık dudaklarım da uçuklar çıktı :D geçiyormuş :,) :D
tarafından
Bir haftadir bu durumdayım hahahha benim de uçuk var dudağımda

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
0 oy
5 cevap 273 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Burdan_1 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy