0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Merhabalar. Bebeğim 34 günlük fakat yaklaşık bir haftadır inanılmaz huysuz, huzursuz. Doğru düzgün uyumuyo. Kucakta durmaya alıştı, sallanmaya alıştı. Napıcağımı bilmiyorum. Zamanla düzelir mi yoksa böyle mi devam eder. Ben beşikte sallamaya alışmasın diye çok uğraştım ama durnayınca mecbur sallıyorum. Kucağımda uyuyo öyle beşiğine koyabiliyorum. Ağlamaktan çatlayacak nerdeyse. Sorunu ne olabilir, aynı şeyleri yaşayanlar var mı 

9 Cevaplar

0 oy
(8,934 puan) tarafından
3 4 gün zor olcak sallamayı unutmasi için uyku saatinde kucağına al beyaz gürültü fön makinesi pispis ninnisj artık hangisini kabul ederse son ses aç kıçına vurarark uyut 
(6 puan) tarafından
Uykusu da çok az. Önceden 2 saat filan uyurdu şimdi en fazla 1 saat. Uyanıyo. Emziriyorum. Ki zaten gaz sıkıntısı da var. Gazını zar zor çıkarıyo. O da ağlaya yırtıla. Ama beşiğe koyduğum an ağlamaya başlıyo. Kucağımda sakinleştirip uyutuyorum, beşiğe öyle koyuyorum.
(8,934 puan) tarafından
Beşik olayı 3.5 ayligiz bizdede var maalesef beşiği koyup uyuma olayı sanırım hicbi zaman olmayacak
(6 puan) tarafından
Hiç böyle hayal etmemiştim. Çok büyük konuşmuştum. Millette Eleştirdiğim ne varsa ben yapıyorum şuan
(8,934 puan) tarafından
Bebekler konusunda asla büyük konusulmayacak ne yazık ki:))))
-Reklam-
0 oy
(981 puan) tarafından
Kızımda durmuyordu ayağımda salladım 1 yaşına girmeden 1 hafta uğraştım kendi kendine uyuyor şimdi ileride alışıyor canım suanlik nasıl rahat ediyorsa öyle devam et ben öyle yapıyorum yapicak birşey yok oğlumda öyle 4 5 ay dişimizi sıkacaz
(6 puan) tarafından
Ben bi sorun var zannediyorum. Gaz sıkıntısı var zaten damla filan kullanıyorum da çok etkisi de olmuyo. Çok ağlıyo çocuk. Napıcağımı bilemiyorum. Elim ayağıma dolaşıyo
(981 puan) tarafından
Karnını doyurduktan sonra gazını almaya çalış canım benim gazlı çocuk çok zor ya Allah yardımcın olsun
(6 puan) tarafından
Çok zor gerçekten. O kadar çok ağlıyo ki. Hiç bişey fayda etmiyo
(981 puan) tarafından
Canım sürekli karnına masaj yap sıcak havlu yap gazlı hiç birşey yeme bacaklarını karnına çekip geri ileri yap sürekli gaz alır pozisyonda dursun hastanedeyken hemşireler gazını almamış bırakmıyordu alamadiklarinda dik pozisyonda tutuyorlardı bebeği
0 oy
(713 puan) tarafından
Gaz problemi olabilirmi
(6 puan) tarafından
Evet gaz problemi ama gazı çıktığı halde de bazen rahatlamıyo. Ağlaması devam ediyo
(713 puan) tarafından
Doymuyor olabilir mi. Ya da emerken gaz birikiyorsa emerken arada gazını çıkarıp beslemeye devam edebilirsiniz gaz masajı çok rahatlatır
0 oy
tarafından
Gazi vardir annesi ilik bi havlu koyabilrsin karnina 
(6 puan) tarafından
Karnını sarıyorum hep. Ayaklarına sıcak su torbası koyuyorum. Ama bazı anlar hiç bişey fayda etmiyo
tarafından
Karni agriyordur cok kucuk daha
0 oy
(3,188 puan) tarafından
Gazı vardır yolun başındasın daha kolay gelsin şimdiden canısı benim oğlan 16 aylık oldu halen huysuz 
0 oy
tarafından
Çocuk birseye alismz  salmayn  bence 18 aylik  bir kere  salamdim  zat  besikte  yatmadi  bile gazı vardr  damla kullanıyormsnz duzenli  saatlerde  masaj yapin 
0 oy
(2,414 puan) tarafından
Gaz olabılır sorduğuna emın olman gerek bıde kokundan ayrılmak ıstemıyor olabılır 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
İlk bebeğimi hiç yanıma yatirmadim emzirdim yatağına koydum prensipli bı anne olmak istedim ayağımda sallamadim hep yataginda yatti ama ikinci bebeğimde hep kucağımda gezdirdim sarılarak emzirdim uyuttum ve ilk kızıma haksızlık ettiğimi düşündüm.Bebekler anne kokusu ister belki gazı var belki başka bı sıkıntısı var bunun için doktora götürün ama kendinizden mahrum etmeyin ayakta sallamak yada kucakta uyutmak inanın kötü şeyler değil...ne kadar temas o kadar kuvvetli bağ demektir...Bu arada nazara gelmiş olabilir ağlama sebebi yoksa bol bol okuyun
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Ah ah sen yine besige alistirdjn ***** ben naptimmmm iki kisi ile çarşafın arasına alıp sallıyorum öyle uyuyor . Benimki 51 günlük 
(6 puan) tarafından
Ay onu bile yaptım sırf sussun diye ama nafile

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 124 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
2 Nisan 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,107 puan) tarafından soruldu

382,856 soru

11,460,555 cevap

35,046 kullanıcı

...