0 oy
858 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
Mrb kizlar dün eşim ve ablam biraz tartıştı olay da kahvaltı yapıyorduk annemlerde ablam yeğenimi çağırdı gelmedi 3 yaşında kızı eşim de hilal gel diye sesini yükseltti ama korkutmadi ablamda kızıma öyle bakma diye bağırdı oda dedi abla ben sen Yorulma diye seni yoruyor diye dedim ama artık karışmam dedi senin de kocan benim oğluma karsimadin dedi onun kocası benim oğluma vurmaya bile kalktı tabi hemen tepkimi koydm sonra ablam da dedi ki ürüme köpek gibi deyince eşim daha çok sinirlendi eşimde sen anne babama dua et sana saygimi bozmuyorsam onlar için dedi bide eşim için dedi olay büyümeye başladı eşime p*c annemin üzerinden geçiriyorsun dedi halbuki biz herşeyimizi alırız annemlerdeyken ama kocası 1 ekmek bile almaz ablam da bana kocana bişey demiycem misjn dedi bende sen çok ağır konuştun abla dedim biz herşeyimizi alıyoruz dedim annemlerde olunca dedim ölürsem ölüme gelmeyin dedi bende sen bilirsin öyleyse dedim engellemis beni bende onu engelledim ha onun kocası ben bekarken bana oros*bu bile dedi ben sırf ablam için silmedim ama muhatap da olmadm ablam da öyle yapabilirdi sizce3hata mi etmişim 

44 Cevaplar

0 oy
tarafından
kiz bir de soruyormusun.. urume kopek ne yaa.. 
-Reklam-
0 oy
(92 puan) tarafından
Ben vazgeçtim 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Çok saçma bir konuyu gereksiz büyütmüş ve baya ağır konuşmuş bence sen haklısın zaten kusmeye yer arıyormuş sen kocan için silmemisin ablani davranışı yüzünden silmissin bu arada 
0 oy
(571 puan) tarafından
Ablan demiş ki bir kavga çıkarsam da bunlarla konuşmasam 

İlgili bir soru bulunamadı

382,883 soru

11,461,529 cevap

35,049 kullanıcı

...