0 oy
855 göst.
Diğer kategorisinde (192 puan) tarafından
Mrb kizlar dün eşim ve ablam biraz tartıştı olay da kahvaltı yapıyorduk annemlerde ablam yeğenimi çağırdı gelmedi 3 yaşında kızı eşim de hilal gel diye sesini yükseltti ama korkutmadi ablamda kızıma öyle bakma diye bağırdı oda dedi abla ben sen Yorulma diye seni yoruyor diye dedim ama artık karışmam dedi senin de kocan benim oğluma karsimadin dedi onun kocası benim oğluma vurmaya bile kalktı tabi hemen tepkimi koydm sonra ablam da dedi ki ürüme köpek gibi deyince eşim daha çok sinirlendi eşimde sen anne babama dua et sana saygimi bozmuyorsam onlar için dedi bide eşim için dedi olay büyümeye başladı eşime p*c annemin üzerinden geçiriyorsun dedi halbuki biz herşeyimizi alırız annemlerdeyken ama kocası 1 ekmek bile almaz ablam da bana kocana bişey demiycem misjn dedi bende sen çok ağır konuştun abla dedim biz herşeyimizi alıyoruz dedim annemlerde olunca dedim ölürsem ölüme gelmeyin dedi bende sen bilirsin öyleyse dedim engellemis beni bende onu engelledim ha onun kocası ben bekarken bana oros*bu bile dedi ben sırf ablam için silmedim ama muhatap da olmadm ablam da öyle yapabilirdi sizce3hata mi etmişim 

44 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Senin böyle bir ablayla konuşmamak için tıklayın eşini beklemen bile hata bence 
(192 puan) tarafından
Gerçekten öyleymiş
-Reklam-
+1 oy
(11,084 puan) tarafından
Ablan yanlışın daniskasını yapmış. Hiç sevmiyorum aile içinde küslükler ama ablan çok kaşınmış. Olayı da saçma sapan şekilde büyütmüş. 

Sen eşin için ablandan vazgeçmiyorsun ki, vicdanın rahatsa boşver. Ama yine de kardeşler barışsanız iyi olurdu
(192 puan) tarafından
Vicdanım çok rahat ablam her Zaman böyleydi çok sabrettim çünkü
+1 oy
(567 puan) tarafından
Burda kocan için değil sana edilen hakaretler için bile silinir. ..
(192 puan) tarafından
Haklisn vicdanım rahat çok şükür
+1 oy
(13,921 puan) tarafından
Eşinin suçu yok ben olsam böyle bir ablayla muhattap bile olmam. Ablan terbiyesizlik yapmış. 
(192 puan) tarafından
Bende artık olmayacağım zatenn
+1 oy
(6,512 puan) tarafından

Ablan çok ileri gitmiş hemde çok hayatta konuşmam benim eşime hakaret edecek sen yine iyi durmuşsun ben abla ne dinlemez bı tane çakardım ağzına :getlost:

(192 puan) tarafından
Artık yok zatenn oyle biri
+1 oy
(8,937 puan) tarafından
Ablan çok fazla ileri gitmiş hadsizlikten öte düpedüz terbiyesizlik bu yaptığı 
(192 puan) tarafından
Aynenn sorsan kendisi haklı
0 oy
(3,561 puan) tarafından
Nasil seviyesiz bir aileymişsiniz ya herkes birbirine anormal seviyesiz agziniz bozuk bence kimse kimseyle gorusmesin o ailede 
(192 puan) tarafından
Seviyesiz olan ailem değil ablam ve kocası
(3,561 puan) tarafından
Ablan esine pc diyo esi de sana o..diyor ve sen hala o kisilerle gorusuyorsan kendine saygin yok demektir ben olsam gorusmem
(192 puan) tarafından
Bu konuda evet haklısın çok öncede yapmam gerekiyordu ama çok şükür şuan çok rahatım
0 oy
(3,417 puan) tarafından
Aileden vazgeçilmez ama önce ablan vazgeçmiş zaten herkes haddini bilecek kocamada p.ç dedirtmem 
(192 puan) tarafından
Öyle haklisn
0 oy
(1,936 puan) tarafından
Eşin için değil ki bu.. ablan haksız böyle haksızlığa uğrasam bende vazgeçerim 
(192 puan) tarafından
En başında yapmam lazımdi ama yinede yaptm çok şükür
(1,936 puan) tarafından
Kaldı ki eşi senin çocuğuna el kaldırıyorsa senin zaten had bildirmen gerekirdi bence.. için rahat olsun
(192 puan) tarafından
Ben haddini bildirdim zaten eşine fazlasıyla ama ablam bir ses yukseltmesiyke böyle yaptı
(1,936 puan) tarafından
Belkide diğer olaydan yarası vardı. Gereksiz yükselmiş çünkü.
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Bu güne kadar silmemek le hata etmişsin ablam dahi olsa eşime asla öyle konuşamaz     çok terbiyesiz bir ablan var
(192 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Ablanın eşinden önce sana saygısı yok canım olsa seni düşünür o küfürü etmezdi ve kocasına ettirmezdi 
0 oy
tarafından
Ablanın ağzı ne pişmiş içinde neler birikmiş öyle kelimeler kullanmış bununla konuşsan bile eşini hiçe saymış olursun 
0 oy
tarafından
Onun kocası sana o.ruspu diyor kendisi p.ic diyor kocana sen daha ne bekliyorsun engellemek için 
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Ablan ve enişten ikisi de ağzı bozuk ve terbiyesiz tencere kapak birbirlerini bulmuşlar uzak durun ikisinden de doğru olanı yapmışsın.peki o pis enişten sana o kelimeyi kullanırken ablan neredeydi ne dedi pis mikrop kocasına?
(192 puan) tarafından
Hicbisey demedi bana dedi sen benim için umursama dedi ben bayağı konusmadm ki hâlâ mesafeliyddim
0 oy
(1,720 puan) tarafından

Valla öyle abla olmaz olsun silmek ne kelime var mıydı ki o kimdi ki derdim minik bir hafıza kaybı :D

(192 puan) tarafından
Qhqhqh
(1,720 puan) tarafından
Bence hiç zaman kaybetmeden üstüne bir çizik at gitsin canım ❤️
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Benim görümcem bana yapsa eşimin küsmesini beklerim o yüzden bende silerim ki demekki bu önceden size gıcıklanmış kavga esnasında içini dökmüş.
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Kusura bakma bizim burada onu yapana tam çingene derler çirkeflesmis resmen itici uzak dur

0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ablanizin konuşma tarzı hiç normal gelmedi bana...

kizarsan küser sofrayı terkedersin eşiniz de gider peşinden özür dilerdi.Kadin içindekini kusmus fırsattan istifade.Kardesim benim canımdir ama benim için eşime de saygı duyar laf yese de laf etmez öyle bı kardeş için herşeyi yaparsın ama sizin ablaniz gibi bı kardeş için kocayla ara bozulmaz.Enisteniz size o kötü kelimeyi kullandıktan sonra o adamla birlikte yaşamaya devam etmişse ablalık ruhu yok zaten
0 oy
(15,272 puan) tarafından
Kusura bakma ama ablan çok cirkefmis. O nasıl sözler öyle. 
0 oy
(692 puan) tarafından
Konuşmam ablamla netttt!!! 

İlgili bir soru bulunamadı

380,937 soru

11,404,881 cevap

34,942 kullanıcı

...