0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (10,975 puan) tarafından
Kizlar rüya o kadar saçma ki.anlatayim sorumu en son sorayım diyorum.ruyamda eski kayınpederimi gördüm.bir kasaba gibi yerdeyim.kayinpederim yürüyerek kasabaya girdi .ben onu gördüm o beni gördü.yanima geldi .rüyada o da ölü olduğunun farkında bende.bana dedi ki ,eski eşimin adını vererek ona söyle, öldüm ama içimde bir acabayla öldüm.zamaninda o çocuğa test yaptırmadık ben hayır yok dedim ama ,oğlumun acaba bir oğlu mu var iki mi dedi.icim tahat değil dedi. 

Bizim ortak tek bir oglumuz var ve eski eşim benden önce hiç evlenmemiş biri fakat evlenirken yaşı vardı.bir yerden birşey duymadım dusunerek yada acaba ile uyumadım.hele ki bunca yıldır bir kere bile aklıma acaba daha önce biriyle birşey yasadida çocuğu var mıdır diye hiç gelmedi bunca sene.fakat rüya çok saçma.simdi arayıp rüyamda böyle böyle gördüm desem saçmalık geliyor.bir taraftan da acaba aralarında hani başka bir durum olmuştur da (çocuk değil başka birşey )söylemem mi gerekir diyorum .sizce ne yapayım ? Aman diyip bir rüya diyip geçeyim mi ? Yoksa saçma da olsa söyleyim mi?

3 Cevaplar

0 oy
(11,084 puan) tarafından
Sen burdan sil rüyanı bi hocaya falan sor en iyisi. Hayırdır inşallah
(10,975 puan) tarafından
Çok. Saçma geldi bana yani.
(11,084 puan) tarafından
Bana saçma gelmedi ama yorumlamak istemiyorum. Herkese yorumlatmak iyi değil rüyaları canım.
Başka bi çocuğu olduğunu düşünmüyorum ama saçma da değil rüyan
-Reklam-
0 oy
(150 puan) tarafından
Saçma değil bacım rüyalar bazende gercektir bir hocaya sor istersen 
(10,975 puan) tarafından
Hiç te hoca yok
(150 puan) tarafından
Canım cami hocasina sor ne bileyim eski esinede bı danış bakalım ne diyecek
0 oy
(3,898 puan) tarafından
Ruyan saçma değil hiç ama hayr olsun diyelim hayra çıksın. Eski eşinle aranızda ki saygıya bağlı anlatmak istiyorsan anlat tabi
(10,975 puan) tarafından
Yani görüşüyoruz tabi ki çocuklar var.ama ne bileyim böyle acaba ağız ariyormusum gibi düşünür mü onu bilemedim
(3,898 puan) tarafından
Bosamissin canım adamı daha niye ariycan ağzını
(10,975 puan) tarafından
Ne düşünür bilmiyorum ki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,496 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Huzurevlatlarimda34 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 342 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Eeg (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (637 puan) tarafından soruldu

380,882 soru

11,403,149 cevap

34,941 kullanıcı

...