0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ya geçtim aslında ama bı yerde o geçti yazısını duymak görmek istiyorum bakılmıyormu bı yerlerden napsamki 

Oldumu oldu dedi bide kalsam bni indirirlerdi dimi 

11 Cevaplar

0 oy
(316 puan) tarafından

Geçtiysen ehliyet gelince inanırsın :)) 

Bende 9 Eylül'de gireceğim
Nasıl geçti komisyonlar nasıldı? 
Birazcık anlatır misin? 
tarafından
Ohooooo ehliyet gelene kaaddaaar
Komisyon çok iydi yardımcida oldular sağolsunlar vala kız rahat ol sakin ol dediler hep yönlendirdiler sağdan gidecez soldan flan
(316 puan) tarafından
İyi bari darısı başıma olsun inşallah ya :-/
Nüfusa gideceksin zaten ehliyet için foto çekeceksin başvuru yaptıktan sonra, kağıttan geçici bir ehliyet kağıdı verecekler ehliyet gelene kadar
(2,679 puan) tarafından
Merak ettim canım yazılı sınavdan kaç gün sonra direksiyon dersi başladı.
tarafından
Meryem Miray sınavı geçtim iki hafta sonra flan aradılar ders icin
(2,679 puan) tarafından
Anladım canım şehir şehir değişiyor demekki
-Reklam-
0 oy
(890 puan) tarafından

Hayır geçti diye yazmaz :D

Arabayı son teslime kadar sürdüyaeniz ve sizi indirmedilerse zaten geçtiniz 

tarafından
Son teslime doğru onlar yönlendirdi ama bn sürdüm geldim oldumu dedim oldu Allah razı olsun flan dedim gecmesem ila kaldın veya geçmedinderdi dimi
(890 puan) tarafından
Kalsan direk sürücü eğitmeni senden arabayı alıyor zaten güzergahı tamamlamışsınız :D
Yani kaldığınız da size sürdürmezler indirirler
tarafından
Ayy kız niye böyle oldum bilmiyorum akşam oldu acaba bnmi yanlış anladım alamadimmi düşünüp duruyorum aldım ama nedense düşünüyorum ya olmadiysa diye
(890 puan) tarafından
Yok yok olmuş sınav sonuna gitmişsiniz arabadan indirilmemişsiniz zaten komisyon kesinlikle kaldığınız da sizi araba ile ilerlemez hemen eğitmeni iz geçer sizi direk indirirler
tarafından
Çok şükür vla
Çocuklari babalarına birakipta gidiyodum dükkanda bekliyolardi sabiler
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Arabadan inince söylüyorlar burda hayırlı olsun diye. Bir de hata yapsan indiriyorlar arabadan diye biliyorum
0 oy
(3,862 puan) tarafından
kalsan soylerlerdi . hayirli olsun . ben bugun 2. kez kaldim :( insallah birdahakine gecerim
tarafından
Senin aracı bilmiyorum cnm debriyajla kalkış yapmiyonmu zaten yarım debriyaj da biraz git sonra gaza geç
(3,862 puan) tarafından
ya valla niye yapamiyorum bilmiyorum . komisyonlarda  cok iyiydi ama olmayinca olmuyor . bir de kalinca ekstra para aliyorlar
tarafından
Çalışma şansın yok mu hiç canm dur kalk a çalış hep hocanada şöyle madem parklarda iysin sni hep yönde çalıştirsin
Bn ilk Dersim'de hocam bna hep dur kalk yaptırdı v hep yarım debriyajla gittim gaza basmadan belkide öyle öğrendim yarım debriyaj ayarinj
(3,862 puan) tarafından
ben de bir dahaki derste oyle yaptirayim . parklarda cok zaman harciyoruz
tarafından
İlk dersin nasıldı cnm direk debriyaj gazlami gittin
Bn ilk gün debriyajla gidince ikinci gün aaa gazladami gidiliyo demiştim düşün artık gerisini sn
0 oy
(330 puan) tarafından
Sürücü kursu arar geçtin gel dosyanı al fe r
tarafından
Geçmiş olsun dediler gülerek sonra hocam trafiğe çıkma ama dedi mudurede oldumu dedim oldu dedi işte yani
(330 puan) tarafından
Tamam o zaman pazartesi ararsın dosya çarşamba hazır olur perşembe gider başvuru yaparsın gitmeden ziraatten harcı yatır ehliyette 10 güne geliuor geçici belge veriyorlar
tarafından
Harç n kadar acaba cnm
(330 puan) tarafından
3200 dü geçen ay
tarafından
Ehliyet harcimi o başka yatırılıyor mu bn daha çok bekliyordum
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Baya oldu ben ehliyet alalı 12 sene kadar arabadan indiğimde öğrenmiştim şimdi nasıldır bilmem :))
tarafından
N dediler kız oan
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Öncelikle hayırlı olsun

. Daha önceden bir tecrübeniz varmıydı. İki ay oldu yazılı sınava girmeye ama hâlen direksiyon dersleri için çağırmadılar çok saçma
(3,862 puan) tarafından
yazili sinavdan sonra direksiyin dersleri icin cagiriyorlar canim
(2,679 puan) tarafından
6ağustosta girdim yazılı sınava ve halen bekliyorum maalesef
(3,862 puan) tarafından
sen arayip sor istersen canim
tarafından
Baya uzun sürmüş sizinki neden acaba bnm teorigi geçtikten iki hafta sonra flan çağırdılar
(2,679 puan) tarafından
Sordum milli eğitim sınav tarihi belirliyor bizde ona göre size ders vermeye başlıyoruz ki Taze bilgilerle sınava girin dediler
0 oy
(119,345 puan) tarafından
kursu arayip sorarsan ogrenirsin ;)
tarafından
Ooooo güzel fikir
Kız msj attım ama hafta sonu bacım
(119,345 puan) tarafından
eee kurslar cumartesileri acik oluyo mesaj degilde direk arasan konusurdun
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Kursunu arayıp sor canım yada e devletten bak
tarafından
E devleten nasl bakılıyor ki
Kurs hafta sonu ya dönmez cnm
(1,125 puan) tarafından
Sürücü belgesi yaz canım
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ben geçen ay girdim sınava öyle lanet bir komisyon geldi ki sağolsunlar hiç yardımcı olmadılar. Hatta beni kastilar çok ciddilerdi ve herkes geçeceğimi düşünürken kaldim :/. Tekrar sınava girmek için 1500 lira istediler. 
tarafından
Kalınca napiyolar cnm n diyorlar
Geçmiş olsun bu arada inşallah bidahakine geçersin
Sakin ol hiç takma onlari
(1,279 puan) tarafından
Uslupsuz bir şekilde arkaya gecmemi istedi. :D Umarım aynı komisyon gelmez çünkü bırakır giderim
tarafından
Gelirse takma cnm gerçekten bnmkiler iydi ama bn ezberlemiş tim herşeyi kendi kendime konuşarak ilerledim sağa doncem sinyalimi verdim vitesi alıyorum geri gitcem hep kendime söyledim bunları snde böyle konuşarak yapmayı dene bı bn derstede boyleydim hem aklında kaliyo yani bnm kalıyordu
(1,279 puan) tarafından
Ben parkur sonunda kaldım:D parkları, bayır kalkışı, anı duruşu her şeyi yaptım. Sola donerken arabayı iki kere istop ettirdim. Ve ben derslere girdim kurs beni unuttu derslerden 3 ay sonra sınava girdim güzergah değişmişti ona rağmen videolardan izledim. Nasip değilmiş diyorum artık.
tarafından
Kabul etmeme şansın vardı bnnc cnm en azından rapor alsaydın keşke
Neyse vardır bundada bı hayır öyle düşün
0 oy
tarafından
gecmeyeni yari yolda indiriyor ve koltugu hoca devraliyor.. sonhna geldiysen tmm
tarafından
Sonda bı afalladim cnm oyuzden ya geçemediysem hissi var iste
tarafından
bnm hocam sona cok takilmiyorlae demisti.. kursu ara ne zaman alicam falan die sor ztn ordan da kesinlestirmis olursun
tarafından
İnşallah cnm bunlarda takilmamislardir
Pazartesi cvp gelmezse aricam zaten cnm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 121 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,487 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
17 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 866 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu

380,273 soru

11,385,575 cevap

34,885 kullanıcı

...