0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (1,683 puan) tarafından
Sizin çocuklarınız da illa şuraya buraya gidicem diye ağlayıp kriz geçiriyor mu? Üstelik o gece ağlama krizi geçirip sabahta o şekilde kalkıyor mu? 

9 Cevaplar

0 oy
(144 puan) tarafından
Ne eksik ne fazla 
(1,683 puan) tarafından
Yani öyle mi benim ki gibi mi cnm yoksa oğlumda bir problem olduğunu düşünücem
(144 puan) tarafından
Yok valla benimki de aynı mesela öğlen uyuyor diyorum kalkınca şuraya gidecegiz daha kalkar kalkmaz hadi gidelim dio yada gece yatarken diyorum sabah gidicez sabah oluo kalkar kalkmaz daha asla unutmuyolar aşırı inat asiriiii hele istediğini yapma ohooo kendini atar bana vurur yerde sürünür yer mekan farketmez
(1,683 puan) tarafından
O zaman sorun yok herhalde yoksa çocuk psikiyatri ye götürcem çünkü içten içe kendini yiyip bitiriyor hırsından :(
(144 puan) tarafından
Benimki sinir hastası resmen aynilar ya sorun yok canım bu yaşlarda genelinde var bu durumalesef
(1,683 puan) tarafından
İçim rahatladı açıkçası :( çünkü oğlum tek çocuk ben değil ama eşim ve eşimin ailesi çok şımartti biraz da oda var ben ne yaparsam yapayım o olmaz çünkü ona herşeyi yapan insanlar var
-Reklam-
0 oy
(16,067 puan) tarafından
Gidecem diye tutturur ama kriz geçirmez kendi kendine 5 10 dk ağlar susar. 
(1,683 puan) tarafından
Susmuyor kıpkırmızı oluyor işte:(
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Direttigi zaman sakin bir dille olmayacağını söylüyorum 
(1,683 puan) tarafından
Ya anlamıyor çok ama çok zeki maşallah ama yok yani çocuğun zihninde HAYIR kelimesi olmaz kelimesi yok o olmalı olacak yapma oğlum etmek diyorum neyse uyuyor aynı o şekilde geri kalkıyor abartısız söylüyorum yatağından feryad figan kalkıyor ve gece direttiği şeyleri aynısını söylüyor
(144 puan) tarafından
Canım çocuk psikiyatrisinden söyleşi dinliyorum canlı olarak okulda veriliyor oğlumun. Diyor ki mesela dondurma istedi ve diretiyor onu yemek için siz hayır yiyemezsin demeyin hayır kelimesi onlara zıt, evet annecim yiyebilirsin tabiki dondurma ama yemek yedikten sonra gibi konuşun diyor. Üste de yazdım bak sana oğlumu çoğu zaman faydalı oluyor bu tarz konuşma ama direk hayır dersem ohoooo
(1,683 puan) tarafından
Denicem cnm bakalim ama bizde kafası sert derler dediğim dedik çaldığım düdük bu benim oğlum işte :/
0 oy
tarafından
Kasimda 4 yas diyecek abisi ve ablasi var cok didisserde aglamasina firsat vermezler o yuzden oyle bagira bagira aglamaz
(1,683 puan) tarafından
Maşallah cnm benim
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yani krize girecek kadar ağlamıyor ama sabah kalktığı gibi işte sen demiştin ya gideceğiz diyor :) 
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Sabah gözünü açar.market gidelim pazara gidelim denize gidelim Zeynep e gidelim. Bazen ikna ediyorum gidemeyiz diye bazen de mecbur çıkıp gidiyoruz biryerlere. İnadı tuttu mu bana hiç Bir iş yaptırmıyor cinnet eşiğine geliyorum 
(1,683 puan) tarafından
Tek değilmişim cnm en azından bir nevi normal aslinda benimki çok şimardı sorun büyük ihtimalle o
(9,022 puan) tarafından
Simarmakla alakası yok bence evde sıkıyolar. Birde TV de telefon da ne gorsee onu istiyor bu beni çok yoruyo
(1,683 puan) tarafından
Evet ya bir de o var valla
0 oy
(5,393 puan) tarafından
Evet bu günlerde sabah akşam düğüne gidelim diye tutturuyor durmadan ağlıyor düğün diye diye uyuyor. 4 gün sonra eşimle bi düğüne gidecek 
(1,683 puan) tarafından
HHahahah kıyamam ya :) valla benim ki de illa olacak olacak başka yolu yok yani
(5,393 puan) tarafından
Mahallede bi düğün vardı o gün durmadan ağladı düğüne gidelim diye evde hiç iş yaptırmadı günümüz tanımadığımız insanların düğününde geçti
0 oy
(15,289 puan) tarafından
Bak daha şimdi uyudu. Misafir var. Çocukla yastığı paylaşmak istemedi. Hayatımda bu kadar cingar çıkardığını hiç görmedim. Ağlamaktan helak oldu. Paylaşamam, paylaşmak istemiyorum diyo. 3 yaş 3 aylık 
(1,683 puan) tarafından
Ya bir seferlik bir şeyse sorun yok ama oğlum sürekli yoruluyorum bunalıyorum hâlden anlayan yok öyle bi ağlıyor ki nasıl konuşmam gerek bilmiyorum peki oğlum diyor hadi diyor hayır diyorum kriz geçiriyor mosmor oluyor eşim de bende sinir küpü oluyoruz bu sefer birbirimizi suçluyor tartışma çıkıyor
(15,289 puan) tarafından
Hayır dediğin şeye ağlayınca evet deyip yumuşayınca ağlamanın dozunu artiriyolar haberin olsun
(1,683 puan) tarafından
Felaket felaket biri duysa ben çocuk öldürüyorum zanneder inanır mısın o kadar ikimizinde psikolojisi bitik durumda

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 324 göst.
22 Ocak 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 168 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
11 Ocak 2023 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu

381,120 soru

11,409,774 cevap

34,946 kullanıcı

...