0 oy
343 göst.
Aile kategorisinde (118 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar kayınvaldmle konşmyrm kavga ettik depremden sonra yani 6 şubattan sonra hep orda yattık eşimle çocuklarımla sonra eşim iş için Ankaraya gitti

Ben orda kalmaya devam ettim evim de 1 sokak aşağıda 

İstanbuldaki evli görümcem de aynı evde kalıyordu bayramda gelmşti meğer herşeyim batarmış onlara beni çekemediler hatta altın kutusunu benim çantama koyup beni denemişti görümce çantalarımz güya gri ikimznde daha çoook şeyler varda

Sonra kayınanmn paraši kayboldu 200 tl 

Lafını edip duruyor kocam almaz kızım almz bana da diyemiyor ama bir bakışları var düşmanına bakmış gibi 

Bende sinirlendim sizin derdiniz neymiş öğrenrm dedim ses kaydı çektm (benim yaptığım da doğru bir şey değl ama mecbur kaldm) tlfnu koydum kendi evime eşya almya gittim

Herşeyi demişler kocamla gece yatmamışım banyoya gripte banyo yapmamışım paralarını almışım giydiğine baksana kılığında hayır yok diyor görümce sonra kaynnmn altınları var onlara el vurursa  ondan korkyrm faln diyo evini güvenmiyo dahaaa neeeler neler

Bende bunları duydum kavga ettik ağladım fln

Şimdi de ev yapılacak 3 katlı onlara bize başlanacak yakında 

Ayrı bi eve taşındılar aramızda bi ev var benim annemde git konuş yardım et gitmezsen konuşmam falan diyo napıcamı bilemedim gideyim mi gitmiym mi annem söylüyor yemeğe çağır konuş unut gitsin biir sürü şeyy kocam da beni bş kere bile dinlemedi kendi malımı bilmiyor muyum diedi bana onlara toz konduramıyor ses kaydını dinlemedi bile 

Daha çok şey yazardım da kimse okumaz kii

17 Cevaplar

+1 oy
(48,695 puan) tarafından
anneni dinleme.gitme sana iftira atana ne yardimi edicen
(118 puan) tarafından
Iyice okudun mu canım
(48,695 puan) tarafından
okudum ☺️☺️sinav yap bari ☺️ dur icinden sinir olduklarımi.yazayim
onlara ne senin banyondan seni takip etmişler demek ki kiyafetine kadar laf söylemişler en onemlisi sana.hirsiz.gozuyle.bakiyorlar annene de ki gittigimde biseylerini calmamdan korkarlar ondan gitmicem de
(118 puan) tarafından
Sağol canım okuduğun için
Ev küçük hükmet evi olduğu için tavanı tahtalı falan oluyor ya odada hepimiz yattık afedersiniz onların içinde mi yapalm ona n bile laf etmiş arkasını döndü yattı anne diyor ***** ona göre sen düşün
(48,695 puan) tarafından
yapsan izleyecekmis demek ki ekndisi herkesin icinde yapiyo
(118 puan) tarafından
Aynen öyle insan değiller onlar ****** şerefszler
-Reklam-
+1 oy
(2,324 puan) tarafından
Bırı bana hırsız dıyecek ben onu yemeğe cagıracagım??? 
(118 puan) tarafından
Artık benim de kafam karışık ne yapıcamı bilemez oldum
(2,324 puan) tarafından
Iftıra atılıyor sız de bunu olur karsılıyorsunuz degısık
(118 puan) tarafından
Bilmiyorum napıcamı o yüzden yazdım buraya fikirlerinizi dinlicem
0 oy
(1,648 puan) tarafından
Bırak Allah aşkına annem niye öyle diyor onu anlamadım zaten aynı apartmanda da yaşıcalmissin şimdi den mesafeni koyman en iyisi resmen sana hırsız gözüyle bakıyorlar ne işin olur oyke insanlarla s.et
(118 puan) tarafından
Valla öyle bir şeyin içindeyim ki annem fazlasıyla iyi kalpli ondan git diyor da ev yapılınca da altlı üstlü oturacaz illaki konuşulacak ama konuşmam mesafeli olurum her zaman için
(1,648 puan) tarafından
İşte şimdi den koy o mesafeyi gitme bosver
(588 puan) tarafından
Böyle bşey yaşanmış asla altlı üstlü oturmazdım. Kiraya verirdim bize yapılan evi
0 oy
(257 puan) tarafından
Ben olsam asla yardıma falan gitmem neler neler demişler sakın taviz verme
(118 puan) tarafından
Haklısın aslında canım
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Yani biraz karışık anlatımınız var çok anladım mi bilmiyorum ama size iftira atılmış ve anneniz bunu unut gitsin barış mı diyor...Hırsız demişler bundan daha kötü ne diyebilirler...Ben hayatımdan cikarirdim onları direkt...
(118 puan) tarafından
Yaa o kadar şey varki daha uzun olmasın diye kısaltıp yazdım ondan karışık geldi heralde hepsini yazmadım daha
Annem o kadar iyi kalpli ki barış evlerine git yardım et falan diyo işte
0 oy
(13,143 puan) tarafından
Böylesini Alzheimer olsam unutmam. Hiçte yardım falan etmem 
(118 puan) tarafından
Yılın en iyi lafı olmalı
Benimde hiç edesim gelmiyor yardım falan ne halleri varsa görsünler de altlı üstlü oturacaz ev yapılınca da
(13,143 puan) tarafından
Tmmda senin evin yapılacakta sana yardıma mi gelecekler sanki temizliğe taşınmaya anca gelip bir de hizmet beklerler. Ablam üç yıl önce ev altı taşındı üç çocukla. Sonbaharda. Kimse yardıma falan gitmedi yemeğe falan çağırmadı şimdi eltisine ev aldılar kayınbiraderi aramış bizimkileri gelinler gitsin evi temizlesin yarım diyorlar e nerde adalet
0 oy
(3,526 puan) tarafından
Oha annen de nasil git diyebiliyo az gururun varsa gitme ozel hayatina karismis seni hirsiz cikarmis giyimine laf etmisler bu kadar hakarete gidersen daha fazlasini duyarsin evin yapilirsa tapunu alir kiraya verirsin olur biter
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Oha ya annen de yardım et mı dıyor bıldıgın hırsız potansıyeli görüyorlar sende. Onkara ne senın banyondan ya allahım nası bi eş var bı d elaf söylemiyor 
(118 puan) tarafından
Daha duysan konuştuklarını şok olursun
0 oy
(636 puan) tarafından
Karşıdaki bana hırsız diyecek bende buyrun yemeğe gelin size yardım ediyim diycem bi kere ben bi hırsızım yardıma gitmek ne demek taşırken eşyalarını çalmayacağım ne malum hırsız hiç gidermi öyle yerlere Tövbe estağfirullah kendi değerinizi düşürmeyin sakınnn
(118 puan) tarafından
Aynen çağırmam da zaten ne halleri varsa görsünler
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Bence uzak ol mesafeli ol 
(118 puan) tarafından
Aynen öyle yapıcam
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Aslaa ne adim atarim, ne adlarini anarım ciddi diyorum. Niye sen yaranmaya calisacaksin ki hayirdir ya. Annende guya yuvan dagilmasin derdinde de neyse
(118 puan) tarafından
Bide numaramı silmişler sanki haklılarmış gibi tabi bende onları sildim daha sonra
0 oy
(86 puan) tarafından
Bu yapılanları unutup affetmek için gerçekten paralarını çalmış olmak lazım kusura bakmayın da gururu olan şu iftiraları affedemez zaten. Anneniz de sinirimi bozdu keşke yanınızda olsa affet boşver diyeceğine 
(118 puan) tarafından
Yok ne affetmesi unuturmuyum ki bida ben zaten Allaha havale ettim onları
0 oy
(6,512 puan) tarafından
K .b canım ama kocan adam değilmiş seni böyle ezdiriyor anasına bacısına karısına hırsız demeye getirmiş anası  hiç mi ağzını açıp bişey demedi bu kadar tepkisizlik normal değil annenide dinleme sakın ben olsam çağırmam yüzlerine bile bakmam hadsizler 

Eşin seni koruyamiyor bari sen kendini koru mesafeli ol 
(118 puan) tarafından
Aynen canım haklısın benim de böyleleri başımdalar işte ne yapayım bilmiyorum
0 oy
tarafından
Bu annen afedersin de ne ayak ya .kızına neler edilmiş hala git yardım et diyebilio pessss artık.ben olsam altlı ustlude oturmam kiraya verirdim gicigin tekine birazda onlar uğraşsın onla.esinde ayrı bir ....neyse .
(118 puan) tarafından
Yuva dağılmasın kötü olmayım eşimle huzurumuz kaçmasın diye diyor annem git diye yoksa onları sevdiğinden değil
Altlı üstlü oturmam diyosun da kirada oturması kolay değil ev yok mecbur otıracam sözümü de dinlemezler ayrıca mesafeli olurum yine evimde otururum
0 oy
(1,485 puan) tarafından

Valla annen kusura bakmasin da o kadar rahatlık olmaz ne düşünerek sanan git konuş unut gitsin diyor.asla gitmem de gelmesinler de 
(118 puan) tarafından
Aynen brnde anneme gitmem dedim de annm de ısrarla git diyor huzurumuz kaçmasın diye işte
0 oy
(2,651 puan) tarafından
 evladıma iftira atılcak bende daha yanlarına göndercem yolarım be hiçte gitme yardıma sana mı güvenmişler sanki eşine de koca bi yuh olsun diyorum 
(118 puan) tarafından
Aynen taşıdılar evi gitmedim bile çokda umrumdaydınız
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Belki biraz ağır konuşacağım ama böyle anneye de böyle kocaya da yazıklar olsun. Biri benim hakkımda bunları diyecek kocam aile demez gider vurur valla annem de git yemeğe çağır barış demez yani. Eşinin ailesi neymiş ya yazıklar olsun.
(118 puan) tarafından
Yok ya annem de biliyor neyin ne olduğunu yuvan bozulmasın huzurunuz kaçmasın diye diyor yani onları sevdiğinden değil kocam da ayrı Bi zihniyet zaten de nys

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 207 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Aysel020 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
14 Kasım 2021 Aile kategorisinde Aylinsentrk (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
6 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 751 göst.