0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (221 puan) tarafından

İlk gebeliğimde protein kaçağı oldu ikinci gebeliğimde olmadı 

hamile değilim ama ödem oluyor ellerim ve yüzüm dahiliyeye gittim ödem için protein kaçağı sorunun var mı dedi ilk gebeliğimde oldu diğerinde olmadı dedim protein kaçağı olabilir oda çok tehlikeli kontrol günü vermedi mi doktor sana dedi hayır dedim mutlaka nefrolojiye git dedi ne gibi tehlikesi var protein kaçağının protein kaçağı olan var mı 

1 cevap

0 oy
(1,505 puan) tarafından
Benim annem 2 yıl onun tedavisini gördü 40 yaşlarında falan öyle gebelikle ilgili bı durum değildi onunki.eher biraz daha gitmeseymis böbrekler bitip diyalize bağlanmaya baslicakmisti kortizon tansiyon kan sulandırıcı ilaçları kullandı uzun bir süre sürekli kontrol altındaydı vücuttan tamamen silindi hastalık ama yine 6 ayda bir komtrole gidiyor tahlil yapılıyor değerleri ne durumda diye.kortizom kullandığı için tüm vücut şişti kocaman oldu çok zor.bi dönemdi psikolojik olarak özellikle.ohmal etmeyin erkenden çözümüne bakın 
(1,505 puan) tarafından
Vücudunda ödem olmaya başladı anormal bı şekilde özellikle ayakları şişmeye başladı olan ayakkabı olmamaya başladı karnı şişti falan en son yüzüne vurdu ödem normalinden çok farklı ve fazla bı şişlik o şikayetle tahlil yapıldı o şekilde çıktı açık yatirdilar zaten kısa bı sure hastanede ilaç tedavisi gördü sonra eve çıktı evden ilaçlara devam o kaçak bitene kadar
(221 puan) tarafından
Benimde karnimda şişlik olmaya başladı bende bir gideyim inşallah ilerlememiştir
(1,505 puan) tarafından
Sadece karnindaysa ilerlememistir amamac gitmyani sakın ha sakın ihmal etme
(221 puan) tarafından
Karnımda da şişlik var arada ellerim ve yüzümde şişiyor
(1,505 puan) tarafından
Aynen aynı şeyler annemde de vardı hele.yuzu baya baya şişmişti kimse taniyamiyordu şaşırma sisiince.insanlarin tepkilerine
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yrdsn (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mlkars (418 puan) tarafından soruldu

381,796 soru

11,430,231 cevap

34,990 kullanıcı

...