0 oy
106 göst.
Aile kategorisinde tarafından
8aylik gece 11 de uyur bu saate kadar en az on biberon mama içer + benide. Emer üzerine zayıf bı bebek ama bu kadar uyanması normalmi hep boyle

5 Cevaplar

0 oy
(3,612 puan) tarafından
Gece maması içmiyor mu
tarafından
Gece maması ne oluyor
(3,612 puan) tarafından
Daha yoğun kıvamlı yani bebeği acıktırmayan mama türü. Her markanın gece maması vardır. Gündüz verdiğin mamayla gece verdiğin mama aynı olmamalı. Diğer türlü sık sık uyanır.
-Reklam-
0 oy
(6,219 puan) tarafından
Ek gıda vermiyormusun canım 10 biberon mama nedir 

Bacım maama fiyatları uçmuş 
tarafından
Gece vakti gözleri kapalı ağlıyor hep biberonla veriyorum bende
0 oy
(623 puan) tarafından
8 aylık 10 biberon olmaz gece beslenmesini azalması lazım ek gıdayı cok yıycek zaten kı emıyormus bıde 
tarafından
Gündüz ek gıda zaten ama geceleri çok ağlıyor vermeyince
(623 puan) tarafından
Kucuk biberon demıssın sen basta hata yapıyorsun saat belirle sabahtan yemek saatlerini aksam yemekle karnını doyur 1 saat sonra en az  180 ml mama ver uyursa o sekılde uyusun uyumazsda emzir yatır artık mıgde buyuyor mama onu doyurmaz birde alısmıs o sekılde ilerisi senin ıcın daha zor olur
tarafından
Uyumuyor öylede deneedim dk başı agliyor
0 oy
(655 puan) tarafından
Kaç ml veriyorsun
tarafından
Küçük biberonla
(655 puan) tarafından
Kaç ml yani
0 oy
tarafından
8 aylık bebek ya mamaya ne gerek var ek gıda vermiyormusun sıvıyla doymaz ki doymadığı için devamlı istiyor mamaların içindeki besin değerleri enerji veriyor uyumsz ki zaten ay ne bilim ya bisey diyecemde olmicak neyse susayım bari
(50 puan) tarafından
Canım benim kide 1 buçuk yaşında gece iki kez bazen daha cok mama içiyor nasıl biraktirabilirim yada daha erken mi
tarafından
Emzirmiyomusun
tarafından
Ek gıda zaten veriyorum ama gecenin yarısında kalkp yemek yedirmek zaten gözleri kapalı ağlıyor emzirip yatırıyorum 5 dk geçmeden yine mizmizlaniyor yemek yedirssm tamamen uyanacak bu kez hiç uyumuycak
(50 puan) tarafından
Yok canım emzirmiyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 100 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elifgeylani (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 292 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,870 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 263 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,221 puan) tarafından soruldu