0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çevrenizde iki yada üç çocuklu çalışan anne var mı?

12 Cevaplar

+1 oy
(7,637 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Üç çocukla düşünemiyorum benim bir tane büyütürken hep çalıştım neler çektim anlatamam bir arkadaşım bankacıydı üçüncüyü doğurunca o bile işini bırakmak zorunda kaldı.
(3,895 puan) tarafından
İki çocukla çalışmak zor olur mu?
(7,637 puan) tarafından
Yani bilemedim birazda çocukların yaşlarıyla alakalı büyük olurlar birbirlerine sahip çıkarlar o zaman başka ama küçüklerse çok zor kimi koysan başlarına birde onun nazını niyazını çekeceksin.
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Büyük ve küçük olan inşaAllah büyüyorlar.O sürede evde iş yaparım inşaAllah sonra devlete işe girerim.
(7,637 puan) tarafından
Senin iki tane mi üç mü ikiyse bi şekilde idare edersin ama çalışma niyetin varsa daha doğurma bence
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Anladım cnm.
-Reklam-
0 oy
(625 puan) tarafından
Tek çocukla bile çok çok çok zorken 3 çocukla düşünemiyorum bile.
(3,895 puan) tarafından
Doğrudur.İki çocukla zor olur mu?
(625 puan) tarafından
Tabii ki çok zor . Çocuk iki mi üç mü anlayamadım?
(3,895 puan) tarafından
İki cnm.
0 oy
(415 puan) tarafından
Cevremde calısan annler ya tek ya ıkı cocuklu en fazla. Onlarında babaanne anane fln bkıyolar gnlde. 
(3,895 puan) tarafından
Bizde babanne anneanne yok biraz büyüsünler çalışırım diyorum zor olur mu iki çocukla?
(415 puan) tarafından
Vllahi bende varda ne oluyo bakmazlar yani. Bnde evlenmeden once clıstm yıllarca. Evlendık cocuk oldu. Smdı ıkıncıye hamılleyım dha yeni bu saatten snra zor gbı gelıyor. En azından cocuklarnın kndnı ıdare edebilecek gbı olması lazım yani kafan rahat işe gdeblmek için
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bu sekilde calisanlara Allah kolayljk versin. Ben bir cocukla bile zor oldugunu dusunuyorum.
0 oy
(360 puan) tarafından
Benim 2 yaş oğlum var hamileyim şu an . Bakabilecegimi düşünüyorum eşim de aynı şekilde düşünüyor :) 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ben 3.yü bekliyorum. 3 çocuklu, çalışan bir anne olma yolundayım
0 oy
(13,398 puan) tarafından
Bizim okulda bir öğretmen var üç çocuğu var üçü de erkek ve yaşları çok yakın şimdi lise üniversite çağındalar ama bebeklikleri nasıldı diye düşünmeden edemiyorum benim tek çocuğum var ikinciye dermanım yok :)
0 oy
(1,554 puan) tarafından

2 cocuklu calisan anneyim.

Yarismaci arkadaslara basarilar diliyorum.
0 oy
(1,394 puan) tarafından
Çalışıyorum tek çocuk var şuan gönül.isyer evhamimi ol.zmegin ol harca car urt ev çocuk dogur.ama.hayat şartları ajsjsjs
0 oy
(1,087 puan) tarafından
Benim ablam yaptı ama hayatı kaymış gibi duruyor asla 3 çocuk bakacak hali yokmuş. Gelin de yaptı çok şaşırıyorum. Benim 1. 10 yaşına geldi şimdi olursa Allahın izniyle 2. Olacak yeter bize 3. De gözüm yok. Bence çalışan anneye 3 çok fazla 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Ben tek çocukla ablam 2 çocukla çalışıyor ama ben şu an ücretsiz izindeyim
0 oy
(1,322 puan) tarafından
İki çocukla çalışan ben biri üç diğeri iki yaşında ve kreşe gitmiyorlar evde babalarıyla dönüşümlü bakiyoruz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 168 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hilalyyy (361 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,394 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 150 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 425 göst.