0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Format mi atmam lazım nasıl sıfırlanır bu.kizimin ateşi var gibi ama yanlış ölçüyor gibi anlamadım gitti nere yapar bunu beceremedim ben bu aleti.eskisi iyiiydi bozulunca bunu aldım .nasıl duzeltecem acil yardim

2 Cevaplar

0 oy
(7,606 puan) tarafından
Alından ölçekli cnm 
tarafından
Temassız ölçer canim ya tabanca gibi olan.surekli aynı yeri olcuyorim farklı alnı ateş gibi koltuk altı düşük bı yüksek . bana göre de var ateşi ama keyfide iyi .anlamadım gitti
(7,606 puan) tarafından
En iyisi koltuk altı cnm
tarafından
Acilden geldik ateşi yükselmiş benim ateş ölçer hastanedekinden daha iyiymiş .viral enfeksiyon olabilir dedi iki gün takipteyim sonra bida goturcem gecmesse :(dua et canim lütfen
(7,606 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm bnm hemen iyleşir inşallah
tarafından
Amin canım cok sağol Allah razı olsun cok şükür ateşi şimdi yok uyku tutmaz bu gece beni:(
-Reklam-
0 oy
(121,512 puan) tarafından
nasi bisi seninki ben hemen her cesitini aldim hepsi baska ölçüyo anlamadim gitti valla 
tarafından
Canim eczaneden aldım 400 lira verdim sanırım bı halta yaramio.hani su tabanca gibi olan varya temassız ölçer ondan aldım .bana göre ateşi var ama bı olcuyorum düşük bı olcuyorum yüksek napacagimi şaşırdım iki kere suya soktum calpol verdim.keyfide iyi napsam götürsem mi acile ya bu gece uyuyamam ben pimpirikten

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 75 göst.
18 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde e2000 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
19 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tusemin Annesi (11,508 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
21 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
29 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,277 puan) tarafından soruldu

400,700 soru

11,990,752 cevap

36,176 kullanıcı

...