0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Pazar günleri ailecek nasıl vakit gecirirsiniz  neler yaparsanız bacılar sohbet olsun

19 Cevaplar

+1 oy
(3,286 puan) tarafından

Patlıcanla uğraşarak geçiyor muhtişiimmm pazarımız ben soyuyorım kocam kızartıyor :D

(45 puan) tarafından
Ayy harika karı koca aktivite
(3,286 puan) tarafından
Sorma sorma bol kokulu ☺☺
(3,181 puan) tarafından
Patlıcan mı patlamıcan mı
(3,286 puan) tarafından
Yorgunluktan patladım bile
-Reklam-
0 oy
(119,251 puan) tarafından
ayni yaa bazen bruksel e gider iz
0 oy
(395 puan) tarafından
Eşim genelde calisiyo bizim için pazar ya da hafta içi yok eşimin kendi işi bişey istediğimiz gün yapiliyo bugün beyefendi arkadaşlarıyla gezmeye Samsun'a gitti şansına samsunu sel basmış :) gülmedim ya gulmeyecegim :))
(45 puan) tarafından
Yaaa gülme kız boşver kahve yap iç sende kocana anlık at :))))))nasıl keyfin geziyirmusun diye hahaha
(395 puan) tarafından
Kız sırılsıklam olmuş denize bile giremedi :)) halbuki hocde gönülsüz izin vermedim tamamen gönül rahatlığıyla gönderdim ama kapıdan çıkarken bı kolundan tutup vazgeçtim gel gitme dedim acaba ondan mı oldu :))) arayıp dalga geçiyorum :))
(45 puan) tarafından
:)))belkide çiçeğim bazen karı sözleri dinlemeler keşke
(395 puan) tarafından
Ben got dedim kendi gonulsuzdu oğlum ameliyat oldu annesi babası yanında değildi tekti hic ailesi destekçisi değil çok kafasına yakiyo ameliyattan sonra daha çok kafasına takar oldu gidip bı kafa dağıtım dedim :)) iyi dağıttı şehir de dağıttı :'))
0 oy
(1,923 puan) tarafından
Yani biz genelde cumartesi gezeriz pazar günü eşim ve oğlum uyur eşimin pazar günleri dinlenme günüdür cumartesi gezme günümüz ,şimdi uyuyorlar 4-5 gibi uyanırlar ,akşamda duş falan alırlar ütü yaparım yemek yeriz gün bitti 
(45 puan) tarafından
Ayy mis gibi :)
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Eşim vardiyalı çalışıyor gecede veya sabahta oldu mu çıkar gezeriz evde pek durmayız ama misal bugün 4 12 işe gitti bende anneme gidecektim dün oradayım evde işler var yarın da arkadaşlarımla çıkacağım diye gitmedim oğluşla evdeyiz hava serinleyince Bi parka götürürüm onu market gezeriz öyle geçer 
(45 puan) tarafından
Ohh mis
0 oy
(595 puan) tarafından
Hiç sorma altlı üstlüyuz eşimi cok kiskanirlar bı izin gününde yaptircak bişey bulurlar şuan olduğu gibi maalesef
(45 puan) tarafından
Kayanangillemi oturuyorsun canım benim yaa
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bizim pazar günü iznimiz yok salı günleri iznimiz o yüzden pazar günleri evdeyiz☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(6,957 puan) tarafından
Valla bizim için haftaici hafta sonu diye bişey yok pazar hiç yok evdeyiz ben temizlik yapıyorum oğlan huysuz bi yandan dış cikariyo bi yandan pişik olmus ciplak geziyo 2 kere isedi hava desen yağmurlu 2 makina çamaşırın var biri sidikliler napcam bilmiyorum kocam bey de oyun oynuyo sağolsun çok yardımcı oluyo bana bizde her pazar böyle 
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Esim futbol oynuyo genelde maci olur pazar. Ona gider gelir. Kalan vaktinide bizle gecirir. Ya gezeriz ya da hobi bahcemiz var oraya gideriz. Almanyada yasiyorum.bahceye gelince koye gelmis gibi oluyorum guzel oluyo:)
(45 puan) tarafından
Ne güzel maşallah canım
0 oy
(119 puan) tarafından
Köyde koyun ve kuzuların yerini temizliyoruz kuzum ailecek
(45 puan) tarafından
Kolay gelsin çiçeğim
0 oy
tarafından
Dolaşıyoruz genelde öyle. Belki şehir değiştiririz belki öyle çevrede dolaşırız. Kayınvalidemlere geliriz filan öyle vakit geçer hafta sonu. 
(45 puan) tarafından
Gayet güzel sekerim
0 oy
(768 puan) tarafından
Evimiz ayrıyken her pazar eşimin ailesine kahvaltıya giderdik mesela eşimin benim kızımın hiç bir pikniğe bile gittiğimizi hatırlamam çünkü gitmedik şimdi de birlikte oturuyoruz kaynanamlarla yine eşimle özel bir günümüz yok ne yaparsak onlarda içinde zaten 
(45 puan) tarafından
Bu durumdan mutlu değilsin sanırım kuzum
0 oy
(239 puan) tarafından
Eşimle birlikte vakit geciririz biraz film izleriz cocukla oynarız ondan sonra da o dısarı cıkar arkadasının yanına guvercinlere bakmaya gider onun dısında gezmeyi pek sevmez :) 
(45 puan) tarafından
Sizin yaninizda evinizde daha mutlu masallaj
(239 puan) tarafından
Kusura bakma canım mesajını daha yeni gordum evet Allaha sukur Rabbim herkesin yuvasına huzur mutluluk nasip etsin hiçkimse uzulme sin inşallah
(45 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(571 puan) tarafından
Köyde oturduğumuz için pek planîmız olmaz bizim bugün de fırındaydık sabah çörek börek yaptık gelince kahvaltı ettik hep beraber şimdi de kızım uyuyo buyrun yiyelim 
(45 puan) tarafından
Oyy canım benim afiyetle yiyin inşallah keyfiniz bol olsun
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Hiç bi pazarımız olmadı hiç bi gun bana vakit ayirmadi ben saldım artık ve kafamda bitmeye yaklaştı...
(11,235 puan) tarafından
Söyledim canim bunun kavgasini 5 senedir yapıyorum önceleri pazarları tatili vardı o pazar da hep koydeydi koy işi yapardı şimdi işi boşladı hep koydeyiz adam gözümün önünde ama oturup 2 muhabbet edebildiğimiz bile yok
(45 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah Allah'ım tatlı muhabbetler nasip etsin cicehimm
(11,235 puan) tarafından
Allah razı olsun canım bilmiyorum artık eskisi kadar takılmıyorum sanırım içimdeki sevgi bitiyor artık
(45 puan) tarafından
İnşallah kıymeti bilir ve çok mutlu olursunuz kuzum benim dua edicem
(11,235 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah
0 oy
(863 puan) tarafından

Sabah kalkar guzel bir kahvalti yapariz sonra hadi hazirlanin cikalim der eşim nereye gidelim diye sorar gitmek istedgmz biyer varsa goturur yoksa esimin istedigi biyere gideriz :)

(45 puan) tarafından
Ayyy mis gibi desene. Masallah
0 oy
(554 puan) tarafından
Eşim hep yorgun olur uyur yatar şuanda da öyle oğlumla ikisi uyuyor bende yemekle uğraşıyorum çok güzel vakit geçiriyoruz:)
(45 puan) tarafından
Ya canım benim olsun huzurunuz bol olsun kuzum
0 oy
tarafından

Benim eşim ya çarşamba ya perşembe izinli oluyor o yüzden biz o zaman vakit geçirebiliyoruz çıkarız yemek yeriz oğluşu oyuncaklara bindiririz kahve çaya gideriz gerek varsa alışveriş yaparız işlerimizi hallederiz :) haftasını da aılemle oluyorum eşim çalıştığı için bebeyi onlara satıyorum dinleniyorum :D

(45 puan) tarafından
Oh miss bebisim
tarafından
Vallahi öyle :)
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Bizim tüm aile toplanmış pikniğe gitmişler hepsi çevirimdışı. Ben de gurbette Bi odadan öbürüne geçip değişiklik yapıyorum kendimce 
(45 puan) tarafından
Canım benim yaa

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 426 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde KADER01 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 235 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu